0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (257 puan) tarafından
Kizlar afedersiniz ama adetteyken bende cok pihti seklinde hatta affiniza siginarak soruyorum et parcalari gibi kanamam oluyo bu bi hastalik midir google sordum rahim kalinlasmasi oldugunda boyle kanamalar olyyomus sizce normalmi bu durum

7 Cevaplar

0 oy
(1,327 puan) tarafından
Bir ara bende çok olurdu ve genelde kansızlık çeken insanda sancı ve kan piltisi gelmesı çok normal Google baş agrısı yaz direk kist der :) 
(257 puan) tarafından
He ya vala google amca öldürüyo iyice :D
-Reklam-
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Olur canım normal 
(257 puan) tarafından
Sagolasin canim aklimda soeu kalmadi hic olmasa
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Evet benim de aynısı ve ne zaman doktora gitsem rahim kalınlaşması dedi. En son memlekette gittim yine aynısını dedi 
(257 puan) tarafından
Yaa peki doktor ultrasonda mi soyluyo yoksa senmi adetim pihtili geciyo dedin yani doktormu farketti yoksa senmi soylrdin
(2,493 puan) tarafından
Adet olmuyordum olmaya başladığım zaman da pıhtı geliyordu. Doktor baktı ultrasonla rahim kalınlaşması dedi
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Benimde oyle doktor normal demisti hatta bazen hissediyorum düştüğünü o kadar parca parca oluyor 
(257 puan) tarafından
Aynen bense oyle koektum cok gelince de
0 oy
(930 puan) tarafından
Bende de oldu canım doktora gittim rahim aşırı kalinlasmasi kürtaj oldum doktor tavsiyesi ile hormonlu spiral takıldım 

Geçmiş olsun bi doktor a gozuk 
(257 puan) tarafından
Gecmis olsun canim. Randevum var 8 zinde gidicem
0 oy
tarafından
Canım doktora ablam sormuş onda da vardı kanın içerde katılaşmasıymış Ondan bir şey olmucanı smylemiş
(257 puan) tarafından
Insallah canim randevum.da var yine bi sorcam orda
0 oy
(119,290 puan) tarafından
genelde oluyo 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nursel45 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 117 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde menda (193 puan) tarafından soruldu