0 oy
87 göst.
Aile kategorisinde (15 puan) tarafından
Merhaba hanımlar ikiz gebelik benimki ve böbrek agrilarim çok fazla doktora gitmedim daha acaba normal mi ?

4 Cevaplar

0 oy
(7,596 puan) tarafından
Böbreğin genişliyor olabilir bence git 
(15 puan) tarafından
Korkmaya başladım vallah devlete hattım Dr söylüyorum yüzüme bakmıyor adam
tarafından
Şehir hast varsa oraya git ultrasonla bakarlar anlaşılır büyüme var mı
(15 puan) tarafından
Normalde doktorum özelde benim bayram çıksın gidicem
tarafından
Birde ozelmjs niye ilgilenmiyor . Ben hem devlet hem özele gittim ikisi de iyiydi.
(15 puan) tarafından
Ya ben 17+5 gunluk hamileyim hep ozle gidiyordum Bi kerelik gittim tövbe ettim artık gitmem ozleun gözünü sevim ben vallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde çok vardı Dr normal demişti bebek büyüdükçe baskı yapıyor ağrı ondan demişti bana
(15 puan) tarafından
Ağrım çok fazla hatta bazen yatamıyorum yan tarafima
tarafından
Bendede oluyordu cnm ama yinede bi gir Dr ye için rahat etsin
(15 puan) tarafından
Bayram gecsinde gidim Bi
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Normal canım benimde olmuştu ama son haftalarda ağrıdan uyuyamiyord birazda kaburga ağrısı yapıyordu benim çoktu Dr ameliyat ile tel takalım dedi ben doğumdan sonra gececekmi dedi mevt dedi olmadım ama gece uyuyamiyordum agridan 
(2,524 puan) tarafından
Bu arada düzenli kontrole gidiyordum durum biraz vahimdi benim
(15 puan) tarafından
Daha önce yine duydum ben tel takiyolarmis
0 oy
(90 puan) tarafından

İkizlerde genelde sağ böbrek büyümesi oluyor, benimki tek olmasına rağmen böbrek büyümesi 3. Dereceyi geçmişti. Geçen hasta operasyon geçirdim stend takıldı, 4 gün boyunca asla oturamadim uyuyamadım, durmadan ağladım acidan duramıyordum yerimde. 5. Gün tekrar aynı doktora gittim serumlar yapıldı ama ağrı dinmiyor ben hastaneyi inletiyordum. Tahliller yapıldı ve enfeksiyon oluşmuş, vücut stendi kabul etmemiş. Hemen bir operasyon daha yapıldı ve stend çıkarıldı 

Şu an 27 haftalık gebeyim ve doktor iki hafta anca dayanır diyor, böbrek büyümesi hem böbreğin iflasına hem de erken doğuma sebep oluyor. 

(15 puan) tarafından
Tamm canım çok teşekkür edrim bilgilerin içi sen kaç haftalik sin cinsiyetleri ne peki
(90 puan) tarafından
Ben 27 haftaligim benim tek bebek erkek, çift gebe olan arkadaşım
(15 puan) tarafından
Hım anladım canım inşallah sağ sağsalim alırsın kucağına bende ikizlerime 17+5 gunluk olduk bana ikisi kiz dedi bitanese 6 yanında kızım var
(90 puan) tarafından
Allah bağışlasın inşaallah, ben de çok istiyordum kızım olmasını ama nasip kısmet, sağlıklı olsunlar sağlıkla dogsunlar gerisinin önemi yok.
(15 puan) tarafından
Amin inşallah Rabbım her ikisnide tadtirsin Bende biri kiz Bi erkek olmasını çok istedim ama bayramdan sorna inşallah tekrardan gidicem

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 26 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Nursel45 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 408 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nigar983 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 87 göst.
3 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu

378,193 soru

11,319,348 cevap

34,765 kullanıcı

...