0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Üsküdar zeynep Kamil kadin doğum Hastanesi'nde doğum yapıp memnun kalan var mı sezeryan ameliyat olcak Allah nasip ederse..

5 Cevaplar

0 oy
(1,389 puan) tarafından
Allah korusun büyük konuşmayayım ama bidaha adım atmam tabi benimki 9 sene öncesi idi. Afedrsin hay. van yerine koymadılar
-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Şuan müthiş hastane, hasta bakıcısından tut güvenliğe kadar aşırı ilgililer.. yeğenim orada doğdu geçen hafta, kontrole gittiği doktor yoktu nöbetçi doktor vardı, ebeler hep sakinleştirdi espri yaptı falan özel hastaneyi 10 a katlar.. 
0 oy
(54 puan) tarafından
7 sene önce ve 5 sene önce Zeynep Kamil de normal doğum yaptım çok memnun kaldım o zaman odalar kalabalıktı ama şimdi doğum yapan akrabalar var odalar 2 kişilik temiz her odada ayrı TV tuvalet banyo var doktorlar ilgili hastane temiz
0 oy
(6,047 puan) tarafından
6 sene önce ve 11 ay önce orada doğum yaptım. Allah razı olsun valla hepsinden o kadar ilgili ve merhametliydiler. Bı tane ebe vardı bebek doğana kadar elimi tuttu konuştu destek oldu. Hiç bagirmadilar.kotu bişey demediler . Bı daha olsa bı daha giderim ben bı de ikinci bebeği şehir disindan gelip orada doğurdum.
0 oy
(442 puan) tarafından
7 ay önce normal dogum yaptim cokta memnun kaldim ilgililerdi kötü davranışları yoktu. Ebeler doktorlar her sorduğunu cevapliyorlar vs.

Odalar temiz duşu var. Iki kişilik oda ama bnm doğum yaptığım zmn tek kişi kaldik hep 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 93 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Neslisulo (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 616 göst.
23 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Kelebek.k (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
0 oy
0 cevap 32 göst.

384,655 soru