0 oy
389 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
6 gün önce doktor bebeğin kalp atışı yok demişti. Bi 12 gün bekle vücut atar inşallah gerek kalmaz ama bu süreçte atmazsa kürtaj dedi ilaçları kestim. Kullanmıyorum ama hala kanama olmadı. Şuan 8+3 görünüyor bu hafta geçsin öyle gideceğim doktora. Düşük olmazsa kürtaja mi alırlar. Bazen sadece su gibi akıntım oluyor başka bisey yok ☹️kürtaj sorun olmaz dimi. 

10 Cevaplar

0 oy
(7,881 puan) tarafından
Sen kalp atisi yok demistin galiba bidaha gorundunmu doktora 
(166 puan) tarafından
Yok canm gitmedim hiç yarın kan verecem umarm sağlıksız artmıyordur. Bilmiyorum umarm kendiliğinden düşer yoksa kürtaj diyo
(7,881 puan) tarafından
Bidaha bi ultraaona gorun sonra bekleme kurtaja gir bence drek korkma ablamda yeni dusuk yapti uyutuyorlar uyaninca biraz agrin oluyo 2 3 gune gecio adet sancisi gibi
-Reklam-
0 oy
(7,296 puan) tarafından
Belkide geç döllenmedir bi gidiyormuşun kalp atisini duyarsin belki haftan kucuk 
(166 puan) tarafından
İmkansız dedi doktor artık sevinemiyorum bisey diyemiyorum umudum tükendi ☹️
(7,296 puan) tarafından
Hmm bilemedim kuzu durumu ben 6 da gitmistim cok zayıf bir kalp atisi duyulmustu ve kanamayla gittim simdi 2 yasinda o yuzden acaba demistim seni  durumun nasil bilemem tabi
(7,296 puan) tarafından
En qzi dan hcg ne baktirsana canim yukselme filan varmi kanama hic mi yok
(166 puan) tarafından
Hiç yok kanama. En son 37 civarı idi yarın baktiraym 7 gün geçti üstünden yarın verecem kan
(7,296 puan) tarafından
Hakkinda hayırlısı insallah canim
0 oy
tarafından
Kuzum bekleme bence yaa ben bekledim ölümden döndüm aç karnına sabah git kürtaj ol bence uyursan hiç bişey anlamazsın kolay olur çok üzüldüm geçmiş olsun 
(166 puan) tarafından
Ne gibi belirti oldu canm. Şuan bisey hissetmiyorum sağ altta bazen baskı var. Doktor bekle dedi canm bu hafta da öğrencileri sınav yapayım oyle gideyim diyorum haftaya
tarafından
Kuzum benimde hiç belirttim yoktu aniden kanamam başladı ama nasıl kanama anlatamam ben düşüyor diye düşündüm ama kanama durmadı bir türlü sonra ambulansla zor yetiştirdiler beni  hastaneye doktorun yanına girince bayılmışım doktor bile şaşırdı bu nasıl kanama diye :(
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Benim bildigim bekletmemeleri gerekiyordu çünkü anneyi zehirler bende kaybettim 9 haftalikti kalbi durmuştu direk kürtaja aldilar beni ama üzülme 1 ay sonra tekrardan hamile kaldim Rabbim sanada nasip etsin
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Sen tekrar ultrasona gir belki kucuktu oyuzden atmiyordu.

Tekrar gir hem kan ver bak artis varmi doye sonra kurtaja gidersin.burayada yaz sonuclar bak beliycem.hayrli haberlerini
0 oy
tarafından
Maalesef kürtaj cnm ama mutlaka vakum sistemi ile almalirini şöyle kazıma işlemi yapılırsa yumurtalığı zarra veriyo vakum işlemi suni sancı ile sırttan düşürüyor daha sonra 1 dk lik işle ile vakumlaniyo kazıma ise zor günlerce karnın bile agriyo rabbim tekrarini yaşatsın gebeliginin
0 oy
(7 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun arkadaşım. Ben de 8.haftaya kadar bekledim ama kalbi atmadı. Doktor gelişimi de geri, sağlıksız gebelik dedi. Benim de hiç bir belirtim olmamıştı o yüzden çok şaşırmıştım. Kürtaj oldum 3 ay korundum. Korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım. Rabbime şükürler olsun 36.haftadayız. O yüzden sakın üzülme, moralini yüksek tut. Allahım sizede hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.. 
0 oy
(415 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım oldunmu kürtaj bende doktor direk kürtaj yaptı düşse bile parçası kalır demişti zehirler seni demişti hangi doktora çıkıyonki
(166 puan) tarafından
Canm hala kürtaj olmadım yaa salı günü gideceğim. İnşallah birsey olmaz ☹️☹️yani okul. Tatil oldu haftasonu araya girdi işte salı günü randevu alacam
(415 puan) tarafından
Geçmiş olsun niye o kadar sürdü ki benim doktor hemen aldı beni zehirler diye bişey olsa halsiz düşersin anlarsın halinden gerçi belki de düştü doktorum düşse bile parçası kalır diye aldı ben aldırmak istemedim kendi düşsün demiştim öyle dedi cihanpol da Enes hoca var biz ona gittik devamlı dogumumu falan o yaptı arkadaşım 3 yıldır başka doktora gidiyordu doktor hep aynı seyleri demiş Enes hoca gitti hap ilaç vermiş 1 ay sonra hamile olduğunu öğrenmişti Rabbim hayırlısını versin inşallah
0 oy
(302 puan) tarafından
Canım ne yaptın merak ettim seni 
(166 puan) tarafından
Canm hala kürtaj olmadım yaa salı günü gideceğim. İnşallah birsey olmaz ☹️☹️yani okul. Tatil oldu haftasonu araya girdi işte salı günü randevu alacam

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 346 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
+1 oy
30 cevap 436 göst.
19 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 187 göst.
31 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 174 göst.
24 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,065 soru

11,438,642 cevap

35,006 kullanıcı

...