0 oy
344 göst.
Aile kategorisinde (166 puan) tarafından
7 haftalık iken bebeğin kalbi durmuştu duyamadım. Doktor 12 gün bekle vücut atar inşallah gerek kalmaz ama bu süreçte atmadı 2 hafta karnımda ölü bebekle durdum şimdi hastanedeyim. Ağlayarak gözyaşı içinde ilaç verdiler akşama doğru kürtaj alırlar ☹️☹️☹️☹️ canım acıyor Rabbim yüreğimi biliyor. İmtihan zor Allahım son olsun bu defa 2 kez oldu böyle Bi daha yaşamak istemiyorum sağlıklı bir şekilde bende doğurmak istiyorum dua edin Allah rizasi için. Kürtajim sorunsuz olmasi için sıkıntısız geçsin Rabbim sağlıklısindan yine nasip etsin diye dua edin. Yalvarıyorum size kötü bir aile değiliz Merhametli düşünceli hayırlı evlatlar yetiştirmeyi ALLAH BANA DA NASİP ETSİN ☹️☹️☹️☹️

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun . Üzülme vardır Rabb'im in bir bildigi . En kısa zamanda kucağını doldursun inşallah ❣️
-Reklam-
+1 oy
(15,710 puan) tarafından
Rabbim sana ve senin gibi isteyen her kadına versin su istemeyen keyfi kürtaj yapanlardan alsın sizi. Gibi güzel annelere versin inşaallah 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Başım sağolsun. Canım. Üzülme Allah tekrar nasip eder :-((
0 oy
(73 puan) tarafından
Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat nasip etsin inşallah acını dindirsin. Geçmiş olsun kuzum benim de bir düşüğüm var iyi anlıyorum seni. İnşallah şefaatçin olsun cennete gönderdiğin yavrular
0 oy
(167 puan) tarafından
Rabbim inşallah en kısa zamanda size de sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin. Doktorlar baktı mı neden karnınızda ölüyormuş onun sebebi araştırılsa belki önlemek için birşeyler yapılır 
0 oy
(147 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cnm bende yaşadım daha fenasini Rabb'im yardımcın olsun çok zor çok iyi anlıyorum seni zamanı vardır sabret isyan etme 
0 oy
(9,608 puan) tarafından
Allah yerini doldursun canım çektiklerini değer imsallah bir bebeğin olur 
0 oy
(627 puan) tarafından
İnşallah canım bu mübarek günde rabbim tüm evlat isteyenlere ve sana hayırlısindan sağlıklısindan evlatlar nasip etsin imtihan dünyası zor sınavdan geçiyorsun sabretttt.
0 oy
tarafından
Ben 3 hafta ölü bebekle durdum 

Rabbim bir daha nasip etsin sana da bana da inşallah çok zor geçen sene mart yanında kürtaj oldum çok zor çok hala için acır ama nasip 
0 oy
tarafından
Ah canım kıyamam verende Allah alanda üzülme vardır rabbimin bir bildiği 
0 oy
(628 puan) tarafından
Ne desek boş acını dindirmez. Ben de ilk gebeliğimde 9.hafta kaybetmiştim o acıyı iyi bilirim. Şimdi 6 aylık kızım var. Rabbim senin kucağını da tez zamanda doldursun inş .  
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Rabbim muradını yaşatsın sana canım geçmiş olsun.
0 oy
(606 puan) tarafından
Canım rabbim acını azaltsin inşallah kısa zamanda tekrar sağlıklı bebek nasip etsin 
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Bende yeni kürtaj oldum içi acıyor insanın acını anlıyorum inşallah tekrar sağlıklı şekilde hamile kalırız kucağımıza alırız amin kürtaj da tam uyuturlarsa kolay geçer merak etme rabbim sabrını versin inşallah 
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Üzüldüm cnm rabbim hayırlı zaman da evlat versin inşllah
0 oy
tarafından
Buda senin sınavın demek canım Rabbim büyük inşallah en kısa zamanda sana hayırlısıyla sağlıklı bir evlat verir
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Rabbim senin gibi bekleyen herkesin kucağını boş bırakmasin inşallah rabbim yardımcın olsun
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şu ezan vakti dua ediyorum allahım kucağınızı hayırlı sağlıklı evlatla doldursun inşallah :(

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 388 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde Sultaney (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,378 göst.
7 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde LMihrace (7,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
0 oy
2 cevap 241 göst.

380,078 soru

11,377,769 cevap

34,864 kullanıcı

...