0 oy
399 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (749 puan) tarafından
Benim için kız erkek gerçekten farktmiyor evlat evlattir yani .   Ama ilerde. İşte pişman olursun bı kızın olsun falan diyorlar .   Siz ne düşünüyorsunuz. Yani asla hiç birsekilde dusunmuyorm  26 yaşındayım 30 dan önce çocuk mevzusunu kapatcam dedim öylede oldu bundan sonra hayatımı biraz yasmk istyorum yani hep çocuk büyütmek istemiyorum bu pskoljiyi hep yasanak sanki ağır. Gibi

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ucuncunun kız olacağını nerden biliyosun ki
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bir çocuk daha yapsan kız olacağı garanti mı sanki de pişman olursun diyorlar. Kız da erkekte Allah'tan.saglikli olsunlar yeter
(5,953 puan) tarafından
Tup2 bebekde yasak Türkiyede cinsiyet secimi canım
(43 puan) tarafından
Benim türkiyede yaptıran arkadaşlarım var türkiyede de yaoan doktorlar varkız bebek için ovulasyon 2 gün önce ilşki, 3 ay gogleye yaz kız bebek diyeti 4 ay onu yap doktor yayınlamış, vajina ph asidik yapıyır asidik ortamda kız spermin yumurtayı döllemeye şansı çok yüksek, birde ilşki öncesi sirkeli vajinal duş ilşki bebek düşündüğünüz ilşki öncesi
(5,953 puan) tarafından
Diyetle sans isi canim birde tup bebekde seciyolae emriyoyu genetige yollarken cinsiyet öğrenmek ickn ben in iyibiyerde yaptirdim bahcecide  ama Kıbrıs'a cok giden var cinseyt için ben şahsen istemem rabbim hangisi hayirliysa onu versin
(43 puan) tarafından
Canım ben dikkat ettim çevremde kim tüp bebe yoluyla bebek sahibi olduysa 10 da 8 erkekbebek oluyor,
(5,953 puan) tarafından
Evet ilk denemede erkek oldu kaliteli emriyo seçiyolar blast emriyo erkek olma şansı%98
0 oy
tarafından

Valla bende bir kızım olsun diye 3.yu yaptım sonuç erkek oldu :D Rabbim hayırlısını verdi:))) 

(17,731 puan) tarafından
Kader ortağım özlemmmm :)
tarafından
4.yu düşünmüyorum Rabbim isteyene versin inşallah
(1,414 puan) tarafından
Lenn hüsün bakimm ben tüm risklere rağmen 3.ye gebeyim kızım olsun istiyom 1 bnm ilkimden 1 eşimin ilkinden 1 di ikimizin toplam 3 tane oğlan var zati bu 3 böceğe 1 çiçek lazım :)  3.de oğlan deyip hevesimi kırman benim :(
tarafından
Ak kaya Rabbim gönlüne göre hayırlısı neyse onu versin inşallah. Hevesini kırmak istemem bir tanıdığım da kız çok istiyordu 5 tane oğlu oldu asdfghjk:D
(1,414 puan) tarafından
Anamda 3 oğlandan sonra 4.de beni bulmuş :) ama bnm 4.hakkım yok çünkü bu da çok riskli ztn..
Çocukluğumdan beri kız bebeklere ayrı bi ilgim var ama nasip işte o da evlat o da evlat napim nasibte yoksa yapacak bişey yok..
0 oy
(383 puan) tarafından
Allah golune  gore versin istiyorsan yasin gencken yapicaksin daha sonralari tahammul sınırın  tukeniyor  basin kaldirmiyor ..benim de 2 kizim var rabbim 1 tanede erkdk cocuk nasip etse ne guzel olur diyorum ama yasim geçiyor  sanku boswer diyorum:)) 31 yasina yeni girdim bu arada 
(749 puan) tarafından
Bnde dedim. Acaba kaç yasindaa daha gençsin ama bn kendime göre 30 dan önce doğurmuş ve buyutmye baslms. Olmayilim. Dedim kendime nitekim öyle oldu. Gözüm ucu hiç kesmiyor:))
(383 puan) tarafından
Kac yasinda ogullarin...buyuklerse yapablrsin
(749 puan) tarafından
Biri 3 diğeri de. Üç aylık bn başka gtrmem dediğim icn bu yorumu yaptilar
(677 puan) tarafından
Aynı yaştayız bir tane kızım var :) ikinci şuan için yok gibi bişey :) Rabbim evladın da eşinde hayırlısını versin valla bu zamanda zor
0 oy
(997 puan) tarafından
İki kızım var 3. Bebeğe hamileyim herkes erkek olsun diye bkliyor doktora gittim cinsiytni göstermedi backlarni kapattı bana kız gibi geliyor 3. Kız dese hiç üzülmem bilmiyorm benm kız çocuklarına ayrı bı duskunlugum var sanki oğlum olsa anlasamiyackmisiz gibi geliyor önemli olan gerckten Hayirli evlat olması rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah ❤️bende bu doğumda bağlamayı dusunuyorm 24 yaşındayım 4.bakabilvk durumda degilm bence
(749 puan) tarafından
Masllah Allah bağışlasın kaç yaşında evlendim  getrdn
(997 puan) tarafından
17 yaşında canım
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Allah hayırlı evlat versin. 2 halam var babaannem hastaydı biri rahatını bozamadi biri kocam istemiyo diye bahane attı senelerce annem babam baktı. Babam, babaannemi tuvalete götürürdü ayağı kırıldı sırtında taşıdı her yere. 2 halam da senede 15 gün 1 ay bakarlarsa amenna diyoduk. Önce hayırlı evlat. Kaynanam da yalnız kalsa Allah korusun bir şey olsa ben alırım yanıma kaynanamin da 3 oğlu var kızı yok ve 3 u de kızı aratmıyor annelerine yardım ederler, dertleşirler benim de oğlum var hayırlı olsun yeterli 2. De erkek olursa ogluma arkadas olur kız olursa 2 meyveyi de tatmış olurum diyorum hic farketmiyor 
(749 puan) tarafından
Aynen öyle  hayrli evlat zaten oyuzdein dusunmuyorm bnde il
(7,673 puan) tarafından
Milletin lafını hiç takma kız da olsa erkekte olsa senin canın kanın
(749 puan) tarafından
Yok kız zaten takmiyorm onların lafylada getirmem hani acaba m.ettm  kim ne dicek fikirlenizi m.ettm
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Benimde 2 oglum var Allah helsine saglik versin ikincim surpriz oldu bir kizim olsun dusuncesi icimde kalmadi degil ama dusunmyrm rabbim isteyene versin:) cnku garantisi yok kiz olcgnun:)
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Demin biride oğlum olsa diye post açmıştı kız hep eksik olan arzulaniyor demekki rabbim hepinizin gönlüne göre versin 
(749 puan) tarafından
Aynen :)) ama  çocuk istemyrum. Artık olmayana yani olasydi fena olmazdı bu devirde üç çocuk bile fazla
0 oy
(17,731 puan) tarafından
Ya oda erkek olursa benim gbi 3 oğlun olursa :)) sağlık olsun kuzum sağlık gerisi boş ben kapattım 30 uma 3 ay var kapattım çocuk mevzusunu yeter Allah olmayana versin cidden zor çocuk tatlı şeker ama zor 
0 oy
(677 puan) tarafından
Yaşın küçük canım Rabbim gönlüne göre versin içinde varsa yap erkek kız hayırlısını versin 
0 oy
(895 puan) tarafından
Benimde iki oglum var.cok karasizdim.ileride pisman olurmuyum diye hep iki oglu olanlara danistim.hepside olmasindan yanaydi.cok sukur birde kizim oldu.hic ama hic 3.cocuk diye pisman olmadim.Rabbim hayirlisini versin ama insan herikisinden de istiyor tabiki.tam bir şebegimiz var.bazen tripli bazen gelip öpen sarilan.Allahim isteyen herkese nasip etsin
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Ins oğulların hayirli evlat olurlar evlendiklerinde iki tanede kızın olur pişman olacak birsey yok ortada 
0 oy
(56 puan) tarafından
Yasin çok genç çocukların büyüsün sonra yap bi tane insallh kızda olur benim bi oğlum bi kızım var ama kızımı bazen içime koyasım geliyor o kadar güzel o kadar naif ki oğlumun yanında melek ❤
0 oy
(266 puan) tarafından
3 nun kiz olacagi nerden belli :D Allah hayirli evlat versin bosver bu dunyaya cocuk dogurmayami geldin :D 
0 oy
(5,132 puan) tarafından
Öncelikle elbette hayırlısı olsun. Sağlikli olması en önemlisi

1 oğlum var gözümün nuru, göz bebeğim 2.kızım oldu ama ikisi çok farklı duygular. Elhamdülillah onları veren rabbime 

İnsanın bir kızı olmalı ya kız çok başka çok çok 

Belki ya nasip diyip hayırlısını isteyip 3.dopurabilirsin 

Erkek olursa da vardır bir hayır
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Benimde 1 kız 1. Oğlum var hayalim 1 erkek 1 kız daha olması ikiside yanlız kalmasın diye ama bende yaşlandım diyorum 30 yaşındayım oğlum 2 buçuk kızım 6 yaşında
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Malesefki ileriyi görme gibi bi lüksümüz yok yani sonuçta 3.kız olacağını kimse bilemez hiç de öyle düşünme pişman olursun diyenlere kulak asma rabbim sana en hayırlısını verir her zaman kendini hazır hissettiğin zaman da hayırlısını versin...

Benim kaynanam 3. Buda kız olsun diye yapmış sonuç oda erkek kimse bilemez yani.çevrendekiler hep konuşur hiç susmaz canım 
0 oy
tarafından
İnsan her iki meyveninde tadına bakmak ister Rabbim kısmet ederse olur hem kız olucagi garantimi kimseyi dinleme eğer gerçekten istiyorsaniz eşinle bakabilecekseniz hem maddi hem manevi o zaman Allah'ta izin verirse olur
0 oy
tarafından
Benimde öyle bende düşünmüyorum üçüncüyü . Çocuk büyütmek çok zor. Birde 3. De erkek olabilir çevremde çok var. 
0 oy
(7 puan) tarafından
Rabbimden hayırlısını istemek gerekiyo 2 kızım var biri 3 yaşında biri de 3 aylık şükür Rabbim aratmadı verdi iki tane evlat bu devirde emanetlerimi sağ salim hayırlı evlat olarak buyuteyim bu bana yeter içimde ukte var erkek evlat olarak ama 3.nun erkek olacağı garanti değil hepsini geçtim Rabbim hayırlısını nasip etmiştir o yüzden şükür halime millete göre çocuk yapacak olsak yandık yani erkek çocuğu olana kız doğur diyorlar kız olana erkek sanki bizim elimizde olan birşeymis gibi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
27 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,949 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
25 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 40 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,199 puan) tarafından soruldu

379,464 soru

11,359,475 cevap

34,836 kullanıcı