277 göst.
(14 puan) tarafından

Benim çocukluğumdan beri dalin markasına karşı ayrı bi sempatim var ve bazı ürünlerini uzun süredir kullanıyorum :) Siz hangi markayı ve ürünlerini kullanıyorsunuz?

16 Cevaplar

+1 oy
(33 puan) tarafından

İnanın ben de dalinciyim :) Bizim evde dalin şampuanın birkaç çesidi var. Klasik, papatya özlü bir de mikrofon şişe şampuan... Köpük sabun ve doğal sabun bazlı deerjanı ayrıca en favori ürünlerim arasında Kokular zaten şahane...

0 oy
(1,758 puan) tarafından
Bende dalin özellikle şampuanının kokusuna hastayım :) pişik kremi pudrası hep dalin kullandım memnunum
0 oy
tarafından
baby me agirlikli canim
0 oy
(1,593 puan) tarafından

Unibaby <3 deterjaninin kokusu ve yeni dogan islak mendili harika. :))

0 oy
(26,213 puan) tarafından
Tabisiii dalin ben cocukken dalin reklanlarindaki civcivleri bide sarisin kiz cocugunu cok seviyodum❣❣❣
0 oy
tarafından
MUSTELAAAAAAA!!!!!!! 
(310 puan) tarafından
Sagol canim bakarim onada. Ben islak mendil ve bezini pampers pure olandan aldim. İslak mendili %99 sudan olusuyormus. Bezinide kuzenim kullaniyor cok memnun.
tarafından
Evet bezi bende onu aldim ama islak mendilini bilmiodum bak
(310 puan) tarafından
Bakabilirsin sende ona. ;)
tarafından
Water dan bi stok yapmistim ama sadece netten bulunuo en iyisi prima o zaman elimi atinca alabilecegim bisey :)
(310 puan) tarafından
Aynen kesinlikle oyle
0 oy
(7,137 puan) tarafından
Bübchen kullanıyorum ben ve çok beğeniyorum ☺️
0 oy
(135 puan) tarafından
Seba med canim
0 oy
(265 puan) tarafından
Islak mendil , bebek yağı, bebek losyonu , deterjan uni baby seviyorum bunu 
0 oy
tarafından

Hipp şampuan

Üni baby ıslak havlu 

Dalan roxy deterjan 

Komili bebek losyonu

Sarı kantaron yağı pişik yağim:D

0 oy
(5,678 puan) tarafından
Ben kendi sacimda bille bi ara dalin kullaniyordumm 
0 oy
(264 puan) tarafından
Mustela kullanıyoruz canım. Hatta bizim bile bi yerimiz yanarsa, kızarırsa pişik olursa falan mustelanın vitamin barier kremini kullanıyoruz,anında hafifletiyor acıyı.
0 oy
(6,542 puan) tarafından
Johnsons baby kullanıyorum ben ve çok memnunum dalinden hiç ama hiç memnun kalmadım çocuğumun kafasının içini yara etti resmen kulak arkaları yara oldu hep başından kasından konak geçmedi hiç 
0 oy
(641 puan) tarafından

Dalin içeriğinde petrol türevi bulunduğunu söyledi birçok kişi. Ne kadar doğru bilmiyorum sonuçta araştırmadım. Ama en iyisi Mustela yı öneriyorlar. Bana pahalı geldiği için Sebamed aldım.

0 oy
(115 puan) tarafından
Mustela ❤ doktorumuzun tavsiyesiyle her şeyimizi mustela aldık ve çoook memnunum :)
0 oy
(54 puan) tarafından
Bende dalin vazgecilmezim

İlgili sorular

3 cevap 145 göst.
3 cevap 188 göst.
29, Ağustos, 2019 Erşeyyusuf (10 puan) tarafından soruldu
16 cevap 571 göst.
27, Eylül, 2019 zeytinin Annesi (237 puan) tarafından soruldu
12 cevap 250 göst.
9, Nisan, 9 misafir tarafından soruldu
12 cevap 133 göst.