0 oy
258 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (183 puan) tarafından
4 gün oldu doğum yapalı 2. Sezeryanim oluyor ilki gibi değil ilk doğumunda ben hareket ettikçe ağrım azaliyordu sanki gün geçtikçe bunda sanki hala hastanede yatağa yeni girmişim gibi ağrım sancım var ağlıyorum şuan agrimdan parol etki dahi etmiyor yurukce hareket ettikçe daha fazla şiddetleniyor ne yapacağım kasıklarım belim böbrekleriyle vuruyor çok 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Doktora sor bir canım gecee inşallah bu acıların senin ginahalrinin kefareti günahlarım dokulyyor öyle diusn inşallah acini hafifletsin Rabbim su günlerin hurmerine doğum ile ilgili sıkıntı çeken kadinalra çok üzülüyorum 
(183 puan) tarafından
Tmm cnm yarın sorarim olmadi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora git muhakkak cnm 4. Günde daha iyi olman gerekti
(183 puan) tarafından
Persembeydi kontrolüm yarın çocuğun kontrolü vardı gozukeyim o zaman orda
tarafından
Evet muhtemelen antibiyotik verir
(183 puan) tarafından
Kullanıyorum doğum yaptığmdan berj
tarafından
Anladım cnm yarın git yinede ultrasonla baksın içine bir
0 oy
(6,671 puan) tarafından
2 doğum arası az mı acaba ondan mi
(183 puan) tarafından
2 buçuk sene var cnm
(6,671 puan) tarafından
Az da değilmiş ki bilemedim ağrı kesici alsan doktoruna da haber et ins geçer ya
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Benim Dr um ağrın çok olursa arveleste kullanabilirsin demişti. Bilemedim ki
tarafından
Ben  de arveles cok kullandim .Emziriyordum dr  kullan demisti cok sukur bir sorun da olmadi .O cok rahatlatti beni ❤️
(1,106 puan) tarafından
Kız sen ne yapıyorsun bu saatte burda. Bebeğin küçük emziriyorsun oruç tutuyor musun?
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Antibiyotik  ve agri kesuci vermedimi?? Her bunye farkli işte. Beninde 2. Öyle guzeldi ki , cocuk 3vaylik oldu hala ben ne ara doğurdum diyorum ;) 
0 oy
(3,535 puan) tarafından
Kuzum Allah acil şifalar versin gözüm korktu şimdi ben de 2. Hamileyim bende sezaryen olacağım nasip olursa korktum şimdi sen böyle söyleyince 
(1,097 puan) tarafından
Bende 2. Sezeryan olucam mayısta :(
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bende oyleydim çok agiridi ağlardım hep yani kendime gelemedim 9 ay olacak şuan halada içten ağrıyor
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bende 2 seseryan oldum ilki dediğin gibiydi çok ağır geçirdim 15 gün yatalak gibi kalkamadım yattım hep WC dışında çıkmadım yataktan. İkincide hst bir kalktim kalkış o kalkış daha da yatmadım yürüdükçe açıldım çok rahattı. 1 haftada normale dönmüştüm. Bence sen bı Dr la görüş 4.gunde ilk güne oranla daha iyi olman lazımdı yani.
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Ayaklarini sicak tut iki corap giy

Usutunce cok agriyo

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
22 Kasım 2022 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Bayannn1 (1,138 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 167 göst.
4 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda_2 (108 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...