0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (343 puan) tarafından
Arkadaşlar iyi geceler 1.5 yaşındaki oğlum hasta boğazı kızarmış akşam acile götürdüm ateşi 38 fitille fln düştü şükür işte antibiyotik calpol ve dolven verdi icirdim ateşi düştü ama şimdi hafiften ateşi yine var yanakları kızarmış calpol verdim emzirdim üstünü çıkardım zibinla uyuyor şuan geri ateşi yükselirmi ne yapmalıyım başka ılık duş aldırmadım üşür diye

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ateşi varsa limonun suyuyla çoraplarını islat giydir düşürüyor ateşe etkisi oluyor
(343 puan) tarafından
Şuan çok hafif var ateşi uyuyor geri yükselmesinden korkuyorum
tarafından
Yükselirse dediğimi yap cnm alnına da ıslanmış bez koy. 39 olursa duş aldır muhakkak geçmiş olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayaklarının altına birer dilim limon koy canım çok geçmiş olsun Rabbım acil şifalar versin inşallah kuzucuğa 
(343 puan) tarafından
Amin inşallah birdenbire oldu ya sabah çok iyiydi ama iştahı iyi
0 oy
tarafından
Biz anneler kıyamıyoruz üşür diye ama çok faydası oluyor canım perşembe günü bizdede z

Sürekli olan bir ateş vardı eller ayaklar buz sırtı gögsü anlı ateş gibi titremede başladı direk ılık duşa soktum sonra rahatladı. Sende birdaha çıkarsa !ldır duş canım rahatlar
(343 puan) tarafından
Ne bilim havalar iyi diye kombiyi fln kapattım inşallah çıkmaz ya hastaneye götürdük 38 dereceydi ateşi son anda fitil koyup düşürdüler ateşini
tarafından
İnşallah yükselmez canım bende aynı 3 gün hava güzel diye kapattım parka çıkartttım yalancı güneşe aldanıp kızım perşembeden beri kendine gelemedi iştah falan gitti
(343 puan) tarafından
İştahı iyi ama az önce istifar etti bişey olurmu ki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
14 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 140 göst.
5 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 330 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 167 göst.
10 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zoze49maho67 (1,233 puan) tarafından soruldu

378,043 soru

11,314,897 cevap

34,755 kullanıcı

...