0 oy
1,129 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından
:sorum yukarda kaç senede çıktı

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz yazıldık önden 15 bne kadar peşinat verdik emin evime yazılmıştık sonra eşim ödemyecem çıkmıyormuş diyip durdu şimdi ödemiyor ödememsinin sebebi aklına biri girmiş ev çıkmıyir diye bi kaç ay sonra arabaya geçirtecem o parayı orda yakamam çünkü verdigin parayı tekrar alamıyorsun yanıyor para
(99 puan) tarafından
Verdiğiniz hizmet bedelini alamıyosunuz.ama diğer aylık ödediğiniz taksidi ayrılmak isteyince 6 ay içinde geri ödüyorlar
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben hiç guvenilir bulmuyorum öyle şeyleri hele ki şu zamanda. Bir sürü bunlardan vardı hepsi iflas edip kimsenin parasını iade etmeden gittiler. Riskli iş 
(99 puan) tarafından
Şimdikiler devlet koruması kapsamında diğerleri güvenilir değil iflas edip kapatıldı zaten
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Araba aldık 50 bin lik  15 peşinat verdik  3 ay sonra aldık aracı
tarafından
Arabadamı aydan aya kura yapılıyor bizde  eve yazıldik esime de arabayi gecirmeyi dusunuyorum da
(2,564 puan) tarafından
CNM aynı sen paranı alıyorsun ev araba arsa ne istersen alabilirsin
tarafından
Anladım canim
(99 puan) tarafından
Kuralı sistem mi @kıymet
(2,564 puan) tarafından
Ben kurasıya girdim CNM  kuralı ya girmedim o kadar bekleyemiyecegimi dile getirdim onlar kirasız da var i ay sonra para verildi
0 oy
(850 puan) tarafından
Fuzulevden 150.000TLlik araba için girmiştik..yanlış hatırlamıyorsam 6. ayda çıktı..eve de başladık, inşallah hayırlı vakitte çıkar.. 
(99 puan) tarafından
Kuralı sisteme mi girmiltiniz aylık taksidiniz neydi
(850 puan) tarafından
Evet kuralı sistem, 5000 TL civarıydı..taksit miktarını arttırdıkça süre kısalıyor, girdiğiniz gruptaki kişi sayısı azalıyor ve bu da kurada çıkma ihtimalinizi arttırıyor.
(99 puan) tarafından
Ne kadarlık bir eve girdiniz ki
(850 puan) tarafından
Evi hiç sormayın, 350.000le başladık piyasa arttığı için sürekli 750.000 TLye çıkardık, taksitleri şimdilik düşük tuttuk araba taksitleri Ağustosta bitiyor inşallah ondan sonra arttıracaz..
0 oy
(558 puan) tarafından
Eminevimden akrabamız ev aldı canım bizde fuzul eve yazildik inşallah çıkar
0 oy
tarafından
Eşimin abisigil aldı. Parayı ödemeye devam ediyorlar evi de aldılar. Para çıktı
(99 puan) tarafından
Kuralı sistem mı kaç ayda aldılar acaba
tarafından
Kuarliydi. 5 ay sonra çıktı ama ev bulamadılar bı yıla yakın para içerde bekledi. Evi buldular bı ay sonra parayı verdiler. Evi aldılar şimdi ödemeye devam ediyorlar
(99 puan) tarafından
Ne kadar ödüyolar peki.ne kadarlık eve girdiler kaç kişilik grup
tarafından
O kadar bn bilemem cnm. Ev 240 bine aldılar onu biliyorum ama iki yıl oldu alalı.
0 oy
(519 puan) tarafından
Bievime girdik ev için canım daha senesi dolmadı 100 kişilik gruba girdik tam emin değilim ama altı ay bir kurra çekiliyor altı kişiye çıkıyor bakalım temmuz da yine kurramiz var inşallah hayırlısıyla çıkar
0 oy
(1,863 puan) tarafından
akrabalarımızdan biri aldı ama ben hiç güvenilir bulmuyorum açıkçası
(99 puan) tarafından
Akrabanız nasıl almış peki güvensizse
(1,863 puan) tarafından
çok yakın akrabam değil bilmiyorum açıkçası kendimce ben güvenilir bulmuyorum sadece alan da var mağdur olan da
(99 puan) tarafından
Öyle tabi ki ama evler git gide artıyor bir şekilde bi yerlerden başlamak lazım rabbim yardımcımız olur inşallah
0 oy
(971 puan) tarafından
İkinci ayda çıktı bizim
(99 puan) tarafından
Hangisine girdiniz.kaç kişilik grup.kaç ayda çekiliş oluyor.peişnat verdiniz mi kaç milyarlık girdiniz
(971 puan) tarafından
3 yil önce 120 bine fuzuleve yazıldık biz 20 bin peşinat verdik 10 bin dosya parasi 10 bin evin ilk peşinati her ay çekiliş oluyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 151 göst.
12 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Fatmaaa... (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 500 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Selda41 (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 388 göst.
0 oy
4 cevap 328 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Gizemr (1,472 puan) tarafından soruldu