0 oy
209 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (3,950 puan) tarafından
Kızlar  esim benden içli köfte  istedi ama cesaret edemiyorum sürekli yapan var mi aranizda. Tam tutan bi tarif lazim bana riske atmayayım 

6 Cevaplar

+1 oy
(732 puan) tarafından
Bende 8 aylık gebeyim belki tutmaz diye yapmıyorum canım da çekiyor
(3,950 puan) tarafından
Iste tutturabilmek önemli
-Reklam-
+1 oy
(7,064 puan) tarafından
Benim eşim de istiyor ama ince yapamıyorum tekrar deneyeceğim bakalım. 
(3,950 puan) tarafından
Benimki de istedi ama hic yapmadim bilmiyorum
+1 oy
(44,758 puan) tarafından
Bende hiç yapmadım çokta severim sen gibi cesaret edemiyom
(3,950 puan) tarafından
Siparis versem diyorum ama ona da cesaret edemedim
+1 oy
(1,610 puan) tarafından
Nefis yemek tariflerinden bak oradakiler tam tutuyor. Özellikle Elif atalar ve yasemin atalar kişilerin 
(3,950 puan) tarafından
Tmm canim bakayim
0 oy
(1,032 puan) tarafından

Hani kaç kişi iseniz ona göre söyleyeyim ben önce ince bulgur ile irmiği ıslatıyorum 15-20 dakika bekletiyorum ondan sonra 3 tane yumurta ilave ediyorum hani yoğuruyorum tekrar eğer kıymam varsa tavuk kıyması böyle bir avuç kadar kıyma da ekle hani hamuruna güzelcene yogur  15 dk bekle 

image

sonra tekrardan yoğur ben öyle yapıyorum
(7,064 puan) tarafından
Ben geleyim sen bana yap Diclem ben çok kalın yapıyorum biraz beceriksizim galiba  :)
(1,032 puan) tarafından
Hayatım boyunca hiç ölçüyle yapmadım ben biliyor musun öyle göz kararı yaparım ama sen 8 su bardağı ince bulgur 2 su bardağı ya da 3 su bardağı irmik ya da 2 yeter irmik kat içine öleni karıştır ondan sonra suyunu kat 15-20 dakika beklet bekledikten sonra biraz öyle hafif yoğur ondan sonra 3 tane yumurta karıştı ne sonra tekrardan öyle karıştır tavuk kıymam var seni dediğim gibi bir avuç kıymalı da ekledi hani dışarıda kira birbirini güzel tutsun yoksa da önemli değil aslında hani öyle ama dinlendire dinlendire hani hepsini bir anda yapma bir anda yaptığın da bence olmaz o çünkü ben daha önce hiç öyle yapmadım dinlendire dinlere  3 kerede yogurdum bitiriyorum ama 15 dakika arayla yoğur su aile elini islat sadece
(1,032 puan) tarafından
Ya ayıp ettin havvom sözüm olsun kağıt gibi açarım sana bebeğim sen gel hele kurbane ❤️❤️❤️❤️☺️☺️
(3,950 puan) tarafından
Kız  8 su bardagi cok degil mi cocuklarim küçük  bütün  sulaleye yeter bu :))
(7,064 puan) tarafından
Oy yerim seni güzel kalplim düşünmen bile yeter  inşallah görüşmekte nasip olur  ❤
0 oy
(119,523 puan) tarafından

bure bir aynini yap asls dagilmaz
(3,950 puan) tarafından
Teşekkürler  bakayim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 129 göst.
9 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
5 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu