+1 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar oglumla parka gitigimizde yada disari ciktigimizda oglum surekli arabalarin yanina gidiyor kapilarini aciyor tekerleklerine dokunuyir  yada arabalari izliyor sizin cocuklarda boylemi  21 aylik bu arda

9 Cevaplar

+1 oy
(3,859 puan) tarafından
Kızım var ve arabaları çok seviyor
(3,552 puan) tarafından
Benim kız da öyle 2 yaşında araba delisi
-Reklam-
0 oy
(2,593 puan) tarafından
deliriyor baba hınn hınn diye ağlıyor canım küçükken de çok seviyordu
tarafından
Benimkide cok seviyor yoldan gecince elalemin arabasinin kapisini acmaya calisiyor
(2,593 puan) tarafından
gahahaha oğlum kapıdan ziyade tekerleklerini elliyor farlarına bakıyor ama amcasının arabasını görünce açmaya çalışıyor
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Evet özellikle siyah arabalara zaafı var babamın arabası siyah bayılıyo dedemin ayaba benim ayabam diyo :) 
tarafından
Benimkide cok seviyor
0 oy
(485 puan) tarafından
normaldir erkek çocuklar öyle olur.
tarafından
Dogru benimkisi biraz fazlami takintili dedim qcaba
0 oy
(119,343 puan) tarafından
araba kamyon otobus tır hepsinin hastasiyoz
tarafından
Peki arabalar gecince izliyormu dikatini oraya veriyormu cnm
(119,343 puan) tarafından
trafikde araclara bakiyo arabadaysak arkadab gelebler yandan gecenler hep bakiyo
0 oy
(2,718 puan) tarafından

Son zamanlara öyle oldu. Dün düt dütt diye tutturdu babası götürdü arabada oynasın diye :) Bu aralar oto koltuğuna da oturmak istemiyor ön tarafa geçmek için. 

Geçen gün dolaşmaya çıkmıştık bizim arabayı gördü yapıştı kapısına zor aldım :D

0 oy
tarafından
Benim eşim de han hana gidelim dermiş 10 kere çıkardık günde diyor eşimin büyük kuzeni şimdide şoför kargocu oldu :)))
0 oy
(3,354 puan) tarafından
Benim oğlanda babasının arabasına hasta ☺️ Bizim burada genelde aynı tip aynı renk transit kamyonet var kırmızı nerede görse babamın arabası binecem diyor ☺️☺️
0 oy
(163 puan) tarafından
Benimki 17 aylık Yolda yürürken durup geçen arabaları izliyor dönen şeylere ilgisi çok endişeleniyorum çok
tarafından
Ya canm artik herseyi otizime bagliyorlar endiseleniyoruz bizde jster istemez
(163 puan) tarafından
Aynen öyle otizmden şüpheleniyorum
tarafından
Cnm diger belirtileri varsa doktora bi danis bende radevu ariyorum gidecem icim rahat edtsin diye
(163 puan) tarafından
Sende şüphelendiğin hangi belirtileri var canım ben ancak bayramdan sonra gidebilirim ya .
tarafından
Ya cnm benim oglum  tv ye maruz kaldi  biz yeni tasindik is guc derken tvyi yi kaldirdim tel zaten vermiyirum benim oglum cok daliyor boyle ismine seslenince bazen bakiyir bazen bakmiyor yani yasitlarina gore biraz geri gibi geldi bana yada ben kurguluyirum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 114 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
16 Ekim 2023 Aile kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 166 göst.
21 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 143 göst.