0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (582 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ben 2 kere düşük yaptım ve bu durumdan eşim biraz etkilendi.

Ben çocuk istiyorum ama eşim bir yakınlaşma olduğunda da korunmaya başladı. Çocuk sahibi olmaktan vazgeçtiğini söylemişti. Herkes çocuk sahibi olacak diye bir şey yok dedi. Çok üstüne gitmedim ama ben çocuğum olsun istiyorum.

Bana bir şey olacak diye çok korkmuştu. Hatta ilk düşüğüm de kayınpederimin vefatından kısa bir süre sonraya denk gelince, eşim hem babasını kaybetti, hem ben yoğun bakımdayım, bunun etkisinden uzun süre çıkamamıştı. Aradan 1 yıldan fazla zaman geçti yeniden denedik ve bu sefer hiç kımıldamadım yattığım yerden, doktor iğne yazmıştı, onları da düzenli oldum ama yine düşük yaptım. 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Allah'ın taktiri kuzum bişey diyemeyiz 

Sen oluruna bırak zamanı gelince Rabbim kucağını doldurur,kocanda istemiyorum dediğiyle kalır :)

(582 puan) tarafından
İnşallah olur, zaten mecburen zamana bıraktım ama eşim baya toparlamaya çalışıyor, kaç yıldır düzenli psikiyatri uzmanı desteği alıyor ve hayatımızı olumlu yönde de başarılı bir şekilde düzenliyor, korkuları da inşallah geçer yakın zamanda abla ya, sabırla ve umutla bekliyorum ailemizin yeni üyesinin aramıza katılmasını
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canlm böyle durumlar genelde Anne ve ya babanın kanında bakteri olduğu için oluyor. Tedavisi de var.  Kan tahlili yaptırdınızmı bu nedenden dolayı. Küzenim çok yaşamıştı bu durumu
tarafından
Zaten korunma yöntem değil. İnşAllah tez bir zamanda rabbim sağlam hayırlı bir evlat verir.
(582 puan) tarafından
Tutunmada sıkıntı varmış, onun için iğne vermişti doktor ama yine düştü :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 146 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Bastet (889 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 342 göst.
0 oy
1 cevap 154 göst.
0 oy
11 cevap 405 göst.