0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (351 puan) tarafından
Buyuk kızım anaokuluna basladı bu sene  sürekli hasta hastane antibiuotık yoruldum gercekten küçük kzıımada eciyor oda aynı 2 kere antibiyotık kullandık yeni bitti antibiyotık bugun yine hasta bu sefer atesleniyor azı diside cıkıyor ne zman biticrk bu durum ya

7 Cevaplar

0 oy
(10,975 puan) tarafından
Ah kuzum benimi 1 basladı kurtulamadık. Her hafta hasta oluyor kardesine de bulasıypr bıktım Acile E gide gide. 
(351 puan) tarafından
Ay aynıyım ya korkuyorum cok artık cok yoruldum surekli hasta küçük kızım üst üste  antibiyotık kullandı yıne hasta
(10,975 puan) tarafından
Aynı Durumdayım. Birde ev halkı da kapıyor. Perişan oldum hasta olurken. Ben senede 1 kere olmayan insan bu kış kurumadı sümüklerim. Öksürügüm
(351 puan) tarafından
Aynen aynen bende aynı ne yapacagız ya nasıl gececek nasıl biticek
(10,975 puan) tarafından
Dr bu durum hazirana kadar gider dedi bana
(351 puan) tarafından
Yok artık ya valla  insallah gitmez o kadar ya
-Reklam-
0 oy
(103 puan) tarafından
Orijinal arı sütü kullanın biraz pahalı ama bagışıklığa birebir gelişime birde 
(103 puan) tarafından
Arı sütünü zorla içiriyorum yemek yemiyor 2 yaşından beri baktım olmuyor gelişimi için bişeyler yapmam lazım dı organik aldım ve ağlasa da umursamıyorum. Onu zorlama bunu zorlama gelişim çağı önemli ilerde belki yedirecek besin bulamayacağız.

Keçiboynuzu pekmezi çok iyi. Birde sakınma sakındıkça oluyor.
(3,397 puan) tarafından
Poleni nasıl veriosn canm evde varda toz olan mı seninkide
(351 puan) tarafından
Evet toz cnm ama içmediler kötü kokuyo diye meyve suyuna falan karıstırdım anladıkar
(351 puan) tarafından
O konuda cok pinpirikliyım sürekli korkuyoum hasta olacakalr diye
(3,397 puan) tarafından
Eşim bi ara bişi için almştı öylece dolapta bakim tarihi geçmediyse verim çocklara da benimkilerde yemez tarhana çorbasını bile sevmiolar
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Küçük kızım aynı sebepten su an öksürükten uyuyamıyor..

Öğretmenler bile şikayetçi

Millet hasta çocuğu sırf evden gitsin bı kaç saat diye okula yollarsa sonuç bu oluyor
(351 puan) tarafından
Ah içseler
(3,446 puan) tarafından
Canim eğer Öksürük için diyorsan içine karabiber de katıyorum bu xok dirençli öksürük buhar makinesi ile buhar verdim uyutmdan ama sadece açık havada rahatlıyor bu Öksürük
(103 puan) tarafından
Reflü olabilir mi kızımın hiç bişeyi yokken aylarca öksürük çekti götürdük reflü çıktı alerjik gibi.
(351 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm bronsit olmustu yeni atlattı simdide grip
(103 puan) tarafından
Ortalıkta çok kötü şeyler var. Mikroplar ve virüsler dikkat edelim çok sakınmadan bağışıklık güçlendirelim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
kizim 1 yasindan beri 4 yildr gidio. malwswf biri hastalandi mi hepsine bulasio
(351 puan) tarafından
2 antibiyotık kullandık kucuj kızımda üst üste simdi yıne hasta atesleniyor hastanelerden ilaclardan bıktım
(11,217 puan) tarafından
aynn o hastalanio kardesinede bulastrio
0 oy
tarafından
Bizde baslicaz.yaz yeni seneye..bnde vok.korkuyorum hastalık konusunda..hasta cocuklari gondermeseler iyi.olucak.ama
(351 puan) tarafından
Ya gecmiyo ki bitmiyo gercekten bitmiyor
0 oy
(833 puan) tarafından
Oğlum 4 bucuk yasında yemın edıyorum 2 aydır gıdıyor ama illallah ettim. Bagırsak enfeksıyınundan tonailite tut alerjıye kadar 2 ayda allah ne verdıyse. Antıbıyotiği in a sını bilmezdik 2 kutu bitirdik. Acayip bi durum. Suan 18 haftalık gebeyım bende enfeksıyon kaptım sürünüyorum resmen böyle bişey olamaz
(351 puan) tarafından
Aynen evin içinde dolanıp duruyo malesef
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Oğlum gidiyor. Sürekli tekrarlıyor malesef. Ama antibiyotik kullanmıyoruz. İlaçlıda ilçsızda ortalama aynı zaman sürecinde geçiyor. İkiz bebeklerim var beni asıl perişan eden onlar oldu. Sürekli taşıyorlar hastalığı 
(351 puan) tarafından
Ateslen miyorlarmu
(1,928 puan) tarafından
Ateşlenme çok şiddetli olmuyor. Ateş yükseldiğinde calpol parol dönüşümlü kullanıyorum
(351 puan) tarafından
Valla ne yapaagımj sasırdım artık okul eylulede basladı biz hastalıga basladık
(1,928 puan) tarafından
Propolisli baal, keçiboynuzu pekmezi bıldırcın yumurtası ve ruşeymi ile yoğurt yediriyorum dönüşümlü tabii. Tavsiye ederim canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
4 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 151 göst.