0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (351 puan) tarafından
tarafından kapalı
Buyuk kızım anaokuluna basladı bu sene  sürekli hasta hastane antibiuotık yoruldum gercekten küçük kzıımada geciyor oda aynı 2 kere antibiyotık kullandık yeni bitti antibiyotık bugun yine hasta bu sefer atesleniyor azı diside cıkıyor ne zman biticrk bu durum ya
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
(935 puan) tarafından
Aynı durumdayız cnm valla bıktm bnde bu sene oğlum başladı anasınıfa evde iki tane daha küçük var o getiriyor onlarda hasta oluyor

Ev eczane deposu gibi valla
(351 puan) tarafından
Aynen alamdıgım özel ilac normal ilaclar o kadar para gittiki
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İlk dönemde bıraktık hastalığı şükür. Bünye artık alıştı. 
(351 puan) tarafından
Yok ya biz bırkamadık 1 hafta iyi 2 hafta evde suan iyi hafif atlatıyo ama öksürük falam burun tıkanıklıgı fakann  o luuo
(6,047 puan) tarafından
Valla ilk dönem bizde perişan olduk. Burun akıntısı hiç durmadı nerdeyse. Bebeğimde sürekli oluyordu ablasindan geçiyordu. İkinci dönemde sadece bir kaç günlük burun akıntısı oldu durdu.
(351 puan) tarafından
2 ci donemede aynıyız biz ates falan olmuyo ama hastalar iste
0 oy
(383 puan) tarafından
benim oğlum da 5 yaşında canım bir sene olacak neredeyse kreşe başlayalı ama ilk günkü gibi hasta. Ben artık bıraktım doktora bile götürmüyorum. sürekli öksürük burun tıkanıklığı. ateş çok nadir oldu ama kusma da vardı bir süre. tabi 18 aylık kızımda sayesinde dünyaya virüs ile açtı gözlerini ;) korona bile olduk sayesinde valla. Havada kapıyor çocuk ya hastalık virüslerini. 5 antibiyotik bitti bizde. sonra götürmedim ben. 
(351 puan) tarafından
Ne yapıcaz boyle boyle ya
(383 puan) tarafından
canım ben artık bıraktım valla. doktorda ciğer filminden tüm kan tahlillerine kadar yaptırdım. idrar ve gayta testi de dahil. hiçbir şey çıkmadı çok şükür. toza ve virüslere karşı vücudun savunma mekanizması diyor öksürük için. öksürdüğü için de kusuyor mide ile mesafe yakın diye dedi. İlk 1 2 yılı böyle atlatacakmış mecburen. Ben sadece çörek otu yağı kullanmaya başladım biraz da faydasını gördüm ona devam ediyorum. Bir de boğaz probiyotiği var o da işe yarıyor.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 131 göst.
4 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 104 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 265 göst.