0 oy
709 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kendimi çok kötü hissediyorum. Eşimle ne zaman sohbet etsem konuştuğum konulara hihi tamam diyor bir şey göstersem himm evet diyor gecistiriyo az önce gece uyurken yaptığı komik bir davranışı göstermek istedim baaksana bı anlatıyorum hihih tamam hadi uyu yarın ise gidecem dedi döndü uyudu. Şiddet görmüştüm hamileyken ve lohusa iken. Altı yıldır tanıdığım insandi evlenince değişti bide bir aylık bebeğimiz var korunmamiza rağmen oldu. Her neyse ilaç tedavisi görecem dedi diye dondum iki haftadır şiddet yok ama sürekli umursamaz davranıyor afedersiniz o iş olacak zaman yüzü gülüyor sonra dönüyor uyuyor kendimi dışlanmış kullanılmış hissediyorum. Böylesini affedip dönersen olacağı bu diyecekler olacaktır haklısınız ama tedavi oluyor ve bebeğimiz için bir şans daha verdim ama çok dışlanmış hissediyorum işten eve evden işe ne yardım eder ne gediği tabsgi toplar çocuğu ben uyuturum bakarım asla yardım etmez yemek yapsam tuzsuz tuzlu vs eleştirir dişlerin sarı git fırçala der sonra şaka yaptım der kuşum hasta oldu bakmadin senin yüzüne der az önce de ya yine çocuk olursa korunuyoruz ama ya yine olursa dedim tuplerini baglatmadin senin suçun sen bakacan zaten dedi çok zoruma gitti. Yaşım 26 neden baglatim ki. Hep üste çıkıyor. Sonra da beni seviyor musun diye soruyor buz gibiyim ahirette bile bunla karşılaşmak istemiyorum ama ben çok hassas bir insanım zamanında ilaç tedavisi gördüm 6 yıl böbreklerim hasar görmesin diye depresyon ilaçlarını bıraktım ama ben dayanamıyorum bana akıl verin bunu nasıl adam ederim ben :'( yeni evliyim 1 yıl bile olmadi ama tiksindim evlilikten. ( Lütfen beddua etmeyin)

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Balım yanlış anlama ama sürekli eşin ile alakalı postlarina denk geliyorum sen bu adamı çok taktiğin için böylesin eğer ona hicmis gbi hisettirirsen o böyle üzülür o böyle ağlar sen onu taktikca devamı gelecek
tarafından
Haklısın hiç gibi davranmalıyım keşke umursamaz olabilsem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanlıs anlama beni Allah bilir tabi de. Sizdden olmicak sen bunu göremedin mi daha? 
tarafından
Gördüm :( biliyorum en başından bitmiştik zaten ama ne bileyim baba ocağına da koca kucağına da sigamadim
0 oy
(266 puan) tarafından
Bir insan 7 de neyse 70 de odur Allah kolaylik sabir versin :( adiniza üzüldüm
0 oy
(12,893 puan) tarafından
Neden üstüne gidiyorsun mesela anlstms konudma ondan bekle kaçan kovalanır 
0 oy
(681 puan) tarafından
Sürekli postlarina karşılaşıyorum bence sen çok takıntılı birisin ya da hala lohusasin bilmiyorum ama takmamayi öğreneceksin ve yine bence sende psikologa gitmelisin bence sende de obsesif kompozif bozukluk olabilir kendimden biliyorum ben bunları yıllar içinde aştım ilaçsız kendimi tedavi etmeye çalıştım şuan daha iyiyim ama sen gerçekten iyi görünümuyosun ve kendine yazık ettiğini düşünüyorum başka şeylerle ilgilen ve kabullenmeye çalış bak sen eşini kabullenmeyip sürekli eleştirdiğin için mutsuzsun ve böyle devam edersen hep de mutsuz olacaksın buraya anlatıgin kadar eşine de baskı yapıyorsan böyle yürümez ona karşı pozitif ol seni sürekli negatif görüyorum o enerjini yükselt ve eşini kabullen belki herşey daha iyiye gider denemekten bişey kaybetmezsin ama belki çok şey kazanırsın 
tarafından
Nerden bildiniz altı yıl okb anksiyete tedavisi gördüm ama artık ilaç kullanacak kadar sağlıklı değilim ağır ilaçlar kullandım zamanında
0 oy
(7,791 puan) tarafından
O napiyirsa aynisini yap mesela gece yanas ia olunca banyoya git dön arkani yat bi video izle gül gec neye guluyin dese hic bi video gördüm de gec. Dislerin sari fircala dediginde seninkiler inci değil yani nesin ki ne umuyon de oldugun odayi terket bi suc ic vs bi düşünsün. Gibi,gibi...
0 oy
(19 puan) tarafından
Oncelıkle onu delirmek ıstysn kılon varsa zayıfla kendıne bak sacını yap makyajını yap umursamaz ol konusmuyosa hıc konusma takmadan baska seyle ılgılen ne kadar ustune dusersen o kadar kaçar ve gözlemle neden boyle dıye caktırmadan ne bılım gızlıden telıne bak uyuyunca bıraz küçümseyerek konus onu meslaa durduk yere seyde gıyımını degıssen sacını boyle kesmesenmı sankı begenmıyomus gıbı soru ısaretı bırak onun kafasında bıde boyle dene ben en cok 2 haftadır sıddet yok demene uzuldum ellerı kırılsın baktın boylede olmuyor gecmıs olsun ozmn bacım ne dıyelım
0 oy
(2,467 puan) tarafından
Cok basit umursama sal bırak biraz takma hic kafaya akşam eve gelince neyi nasıl begendireyim diye düşünme kapıda bile karşılama içeri görgünde aa senmi geldin duymamışım de mesela hep ilgin başka yerde olsun o sana birsey sorduğunda geçiştir evdekendine çeki düzen ver bakımlı temiz giyin kendini salma ama onada pas verme önemli olan benim sen bir hiçsin der gibi davran bak nasil köpek gibi dolanır etrafında kaçan kovalanır canim 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 229 göst.
0 oy
5 cevap 256 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde 12345678 (135 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 159 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,604 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 214 göst.
31 Ocak 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Nur ay_ (3,004 puan) tarafından soruldu