+1 oy
214 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (3,004 puan) tarafından

image

image

image

image

image

image

Azi dişleri patlıyor ve astım atağı geçiriyor huysuzluğu için  okudum şimdi hepsini resmen çatladım esneye esneye.

5 Cevaplar

+1 oy
(2,702 puan) tarafından

Allah yarabbim günah yazmasın hatim indirsem fayda yok bacım bilgiler için teşekkür ederiz 

(590 puan) tarafından
Valla çocukları cok yaramaz olan anneler seni anlarlar bacım hayal etmeye gerek yok yani senin gibi bende iki oğlumdan aşırı şekilde çekiyorum hani evdeyken idare ediyoruz kimse görmüyor ama mesela bir misafirliğe falan gitsem anamdan emdiğim süt burnumdan geliyor birdaha asla sizi çıkarmam dışarı diyorum sonra yine çıkıyorum ya :(
(3,004 puan) tarafından
Üçü bir vericen sopayı Rahime:D
(2,702 puan) tarafından
Cidden çok zor kız dur durak bilmiyorlar sürekli kavga gürültü onlara kardeş payını öğrettim hepsine aynı oranda veriyorum ne verirsem onu öğrendikleri için kavga olmuyor ama diğerinin elindeki bitince bitmeyeninkine saldırı düzenliyorlar :=)
(48 puan) tarafından
aa bu ben :(
(2,702 puan) tarafından
Hoşgeldin sende tatlım hahaha bizi yedi bebeler :=)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Allah razı olsun postun için bir de şey için de yok mu yemek yemesi için bir şey yok mu bacım yaa :(

(3,004 puan) tarafından
Yok onu bilmiyorum :'(((
0 oy
(191 puan) tarafından
Dua okudugunda esnersen nazar vardır genelde
(3,004 puan) tarafından
Ay nazar çok değiyor ona.
0 oy
(590 puan) tarafından
Şuan hep sinir hem üzüntü krizi geçiriyorum resmen ya bir misafirliğe gittik insanı rezil ediyorlar haşa tövbe bazen diyorum sizi hacca götürüp zemzem suyuyla orda yikasamda düzelmezsiniz siz 
(48 puan) tarafından
3 anlatsam roman olur bitanede 40gunluk var oda kolik kafayı sıyırmassam iyi eşim ayaklarına bakıyo bazen buda buyuyecek mj diyo buda buyur de ben ne olirim bilmiuorum diyirum bazen cevremde kim bilse gorse annanesj halasj hep psikatriye gotur diye israr ediyolar
(48 puan) tarafından
eşimde pek oralı degil goturmem benim cocugimjn psikoloji si mi bozuk diyo
(48 puan) tarafından
benim yeni hesbim bayadir buralardayim yeni degilim yani eski hesaplarimda durumu anlattigim oldu ama biri de cikip benimkide boyle demedi ki icime su serpilsin pedogogtan yardim alin diyen oldu Allah sabir versin diyen oldu yani
(3,004 puan) tarafından
Yââ o zaman destek alıcaksın bitanem ihmâle gelmez
(48 puan) tarafından
burada sıkı takipçilerim var oyuzden mebcur hesbimj kapatmak zorunda kaldım bana özel bi alanım takip edilmedigim bi yer olsun istedigim icin ah keske esimi ikna edebilsem
0 oy
(11,089 puan) tarafından
Şimdi inatlaştı benimle, yüzüne karşıdan ya Rahman ya Halim diye bi kaç kez okudum. Anında kalktı dediğimi yaptı. 
(3,004 puan) tarafından
Hahaha :D elhâmdülillâh ❤️☘️☺️

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 159 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,606 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 122 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Nuremir (864 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 257 göst.
16 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Humaninannesi22 (1 puan) tarafından soruldu