0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim eşim bu robotlu uzaylı vurdulu kırdulı  filmler i çok  sever bi gün o film izlerken ben uyuyakalmışım... Rüyam da eşim hastalanıyo acil e gidiyoz  doktor  biraz zaman somra gelip diyo eşin  robotermik olmuş dedi  dedim o nedir.... Gittikce rkbotlaşacak dedi elleri organları  kafası midesi herşey i   dedi kalbi hariç :D e deddim biz nasıl yapacaz işte ne yiyecek ne iöecek duş  nasıl alacak 

Demesin mi vidakar ı haşla   blendırdan gaçir. Biraz vicudu alışana kadar  bu tarz beslenn dedi banyoyuda sankın ha dedi ettirme. Çok ihtiyaç olur sa yailı bezle sil dedi allah korusjn paslanırsa. Tedavi zorlaşır dedi  .. 

Aahabbahahahah. Ağlayaraktan uyanmıştım  kocam paslanacak diye.      Şuan bile gülüyom.  Hamile kafası ile neler kur uş um kafam da 

10 Cevaplar

0 oy
(118,473 puan) tarafından
ben gorsem bile unutuyorum
tarafından
Ay o çok sinir bozucu  ben bazen rüyam da diyom bunu eşime kesin anlatmam gerek ye... Sabah hatırlamayınca sinir oluyom    o kadar da dedim unutmayım diye keşke bi not edeydim diyom herşey. Rüya için de ama
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy galiba duyup duyabileceğim en komik rüya:)
tarafından
Ahahh.  En iç acısı da ağlayarak kalkmam dı   valla. Eşim kahkaha atarak dinlemişti. Beni. O gündükce ben ağladım  sakın bi daha izleme diye
tarafından
Haha ayy bende hatırlayıp hatırlayıp gülerim kız buna, vidaları haşlayıp robottan çekmek zahmetli de olur :)
tarafından
Daha onu düşünmeye  zaman kalmamış ki   derdim   kocam zahmeti başım üstüne. Ahaah
0 oy
(7,190 puan) tarafından

Meğer ne uzaylılar saklamışsın ömrü hayatına :D

tarafından
Hurdalık gibi bilinç altım vaar. Sanırım ahaha
0 oy
(3,675 puan) tarafından
Ahahahaha Allah seni kahretmesin lan :D
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yorumları okumaya geldim.  
0 oy
(373 puan) tarafından

Allah seni o nasıl rüyadır:Dhamileyken bende değişik şeyler görürdüm heleki lohusalikta:D

0 oy
(12,496 puan) tarafından
Hsjshsh :))

Ben oyle cok rüya görüyorum ki hatırlamam 5 dk yatsam yine rüya görüyorum:)
tarafından
Bemim kilerden günlük film çıkar  valla
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Haha vidaları hasla robottan geçir mi sjsjsjsjs
0 oy
(7,182 puan) tarafından
ucurumdan yere dusmek tam cakılıyom uyanıyom herzaman 
tarafından
Ahhah benim çok olmuştur böyle görüp gerçekten düştüğüm bile vardır
(7,182 puan) tarafından
kotu oluyo
0 oy
(3,238 puan) tarafından

Cuma günü gördüm ☺️ ışıkta ortaya çıkan vampir insanlar vardı karanlıkta gözükmüyorlardı ışıkta saldırıya geçiyorlardı eşyaların içinden geçiyordu 10 kişi ile bir olup asitle silahla öldürmeye çalışıyorduk :D zabaha kadar vampir öldürdüm:D:D

tarafından
Ahahaaha. Sen de sanırım eş madurusun  gece   gece sana ne izlettti
(3,238 puan) tarafından
Arka sokakları izlemiştik aslında ☺️ben çok izlerim vampir zombi filmi hiç görmemiştim aslında
tarafından
Tek  değilim en azından onu görmüş oldum şükir
(3,238 puan) tarafından
Yok yok tek değilsin ☺️

İlgili sorular

+1 oy
67 cevap 833 göst.
0 oy
12 cevap 277 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Sirindn (2,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 642 göst.