0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (3,181 puan) tarafından
Kızlar benim teyzemin kızının durumu iyi değil 2 tane çoçugu va3 iyi olmamasının nedeni kocası çalışmıyor girdiği yerde durmuyor otcu içki vs içiyor sigara kuzenim de içiyor sigara sorum şu buna zekat veya fitre geçer mi kocası kwyfiyetten çalışmıyor ama 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben şey düşündü. Çoçuklara kıyafet alıb öyle versen hediye gibi. Para verirsen harcar o.
(7,036 puan) tarafından
Ay bende oyle yazcaktim yada erzak vs alip gonderebilir
tarafından
Canım erzak göndermekde iyi. Ama evde hazır erzağı varsa daha çok içer çeker.
O evde erzağım var, elimdeki parayıda ihtiyacım için kullanayım demez asla.
(7,036 puan) tarafından
Bence ulaşabiliyirsa cocuklari alip cikarsin magzaya gotursun butcesine gore corabindan ayakabisina herseyini alsin
-Reklam-
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bilemiyorum 
0 oy
(4,232 puan) tarafından
Senin niyetin önemli canım düşüyor fitre
(3,181 puan) tarafından
Aslında vermek istiyorum cocukları için ama ya harcarlarsa başka şeylere diyede düşünüyorum misal veririm gider sigara veya ot vs alır verdiğinin anlamı kalmaz
(1,538 puan) tarafından
İyi de senin niyetin önemli sen onu ihtivı var diye veriyorsun alıp senden çöpe atsın isterse senden çıkmış oluyor niyet önemli burda bende kız kardeşime vericem kız kardeşe verildiğine göre kuzenede verilir diyaneti aradım verilir dedi
(7,036 puan) tarafından
Canim o fitre parasiyla cocuklara kiyafet al gonder sende ila parami vermek lazim
(7,036 puan) tarafından
Yada market alisveridi yap gonder
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Onlara vereceğine yaşlı hasta engelli birilerine ver bence. Eli ayağı sapasağlam olup iş tutacak yaşta insanların bu tembelliği beni delirtiyor. Bi paket sigara 25 lira en az şu an. 
0 oy
(373 puan) tarafından
Çalışıp çalışmaması farketmez diye bilirim verilir galiba

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 563 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 323 göst.
8 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 155 göst.
28 Nisan 2021 Aile kategorisinde Genann.e2112 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mldnz (440 puan) tarafından soruldu

380,061 soru

11,377,326 cevap

34,864 kullanıcı

...