0 oy
594 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çıldırıcam kafasını kaldırmıyor telefondan. Kanser olucam sn sonunda. Sil diyorum girme diyorum bak bende kullanmıyorum diyorum. Yok diyor ne yapıyorum sanki sadece video izliyorum karı kızla işim yok diyor. Güveniyorum zaten telefonu hep elimde bakarm dk başı. Ama Bi dksını bile ayırmıyor bana. Elinde olsa uyurken bile giricek. 38+2yim dün hastaneye gittim suyum azalmış. Serum taktılar bebek kalp ritimleri istedikleri gibi değildi 5kez nstye girdim. Alttan baktılar kanamam oldu kıyafetlerm mahvoldu kandan o kadar çaresizdm ki Ne yardımcı oldu ne destek çıktı bekleme alanına geldim oturdum yanına. 10dk boyunca kaldım öyle hiçbir şey demedi sormadı iyimsn naıslsn vs bebek nasıl oldu diye. İnsan biraz endişelenir kafasını kaldırmadı telefondan Saçma sapan videolar izliyor. Hacı hocalar cıkıp evlilikle ilgili yalan yanlış şeyler söylüyor eşimin de aklına giriyor bunlar. Değişiyor sonra düşünceleri hal ve hareketleri. Kalkıp kendim silsem yine açar. Zorbalık yapmak istemiyorum. Ne yapsam da kendisi silse. Biliyorum silinse ve tiktok hayatımızdan çıksa düzelir vakit te ayırrı. Çünkü tiktonrwn önce iyidi herşey :(

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Tiktok adını bile duymaya tahammul edemiyorm yanlis anlama da nerde ******* var onlar video cekiyo neyini izliyo evli barkli adam cocugun olacak onunla ilgilensene
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşini görmemezlikten gel 
tarafından
İnan görmemezlikten geliyorum Her yolu denedim susuyorum Tepki vermiyorum telefonu bıraksın diye kızmıyorum Onun da işine geliyor istisnasız 1 hafta boyunca benimle konuşmadı Telefondan başını kaldırmadığı için yani ben görmemezlikten gelsem onun daha çok işine geliyor
tarafından
Evet aynen öyle daha beter oluyor tepki verdiğim zamanlarda bile inat yapıyor Bu sefer o benimle konuşmuyor sırf telefona girsin diye küsüyor benimle
tarafından
Nasıl peki suan. Neler yaptın yada düzeldi mi aynı mı :(
tarafından
Allah yardımcınız olsun
0 oy
tarafından
Alışmış kudurmuştan beterdir canım Allah sabır versin kendi kendine vazgeçecek yoksa senin demenle sanmıyorum olacağını 
tarafından
Ben söylemiyorum sıkboğaz etmiyorum kendisi zamanla bıraksın diye sustuğumda da elinde olsa yemez içmez o telefonu elinden bırakmaz bir şey dememe tepki göstermemem onun işine geliyor
tarafından
Sende indir sende izle kudursun gözüne soka soka yap hemde
tarafından
Umurunda olmuyor ki indir izle diyor. Hiçte gözüne batmıyor girmem. Ama nedense benm çok zoruma gidiyor böyle yapması. Ben Bi aile olalım sohbet muhabbet edelim istiyorum o telefona girmek istiyor.
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Tiktok çıktı herkesin yuvası dağılmaya başladı rabbbim esirgesin ramazan mıbarek günler hürmetine inşallah rabbbim hidayet versin soğusun dua et 
tarafından
Dün izinliydi beraber ilk iftarımızı açacak tık Gerçi ben tutmuyorum ama sonuçta beraber olacaktı Ezan okudu apar topar yemek yedi sırf telefona girmek için masada tek başıma kaldım yemek boğazıma dizildi bir aile gibi değiliz babamın evini düşünüyorum böyle değildi hep beraber oturur Hep beraber kalkardık sohbet ede ede. evlendik eşimle de böyleydik ama TikTok indirdikten sonra ne muhabbet ne sohbet kaldı
(2,972 puan) tarafından
Of çok kötü bir durum cnm yaa tiktok miktok memleketin hali bmbk oldu :/
0 oy
(4,896 puan) tarafından
Sorun tiktok deil cnm eşinin anlayış bir adam olması . Dusunememesi .Hastanede o kdr şey yaşadın ve sana bişey demedi .Rabb'im doğru yola getirsin ailesiyle konuş yada ona direk kabul etmiyorum bu davranışı deyip sert cikican 
tarafından
Ne kadar denedim bir bilsen. Neler çektim ahh kalbimin dili olsa da konuşsa. Halbuki beni ölesiye sevdi de evlendi. Evlenmeseydm intihar bile edecekti. Ailesine karşı çıktı herkeseee. Bnmde için. Ama gel gör ki şimdi görmüyor bile bni. Elimden geleni yaptım... Olmuyor
(4,896 puan) tarafından
Kıyamam ya . Bizde severek evlendik binada bnm eşimde ben kızımla ilgilenirken telefona takıntı yapmıştı bn kabul etmedim kavga ettim ağladım öyle düzeldi ha bnmki  vurdumduymaz deil di Allah'ı var özür diledi daha yapmadı inşallah bu güzel günde senin kide yola glr cnm
0 oy
(485 puan) tarafından

siz de indirin ve aynı onun gibi davranın.

benim eşim mesela, kafasını saatlerce telefondan kaldırmaz. ama ben elime aldığım an "maşallah sen de telefonu elinden bırakmıyorsun" diye laf sokar. hah işte onu dediği an, tam zamanı. :)

erkekler bazı hatalarını aynısına maruz kalmadan anlamıyorlar. anlayışları kıt.

0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım aynisi başıma geldi benim eşim haber izlemeyi çok sever eve geliyor bebeği beş dakika sevip bana veriyordu bakmaya gelince bakmıyordu sürekli elinde telefon laptop falan... Bı gün çok sinirlendim eve gelme diye mesaj attım eve gelince zaten ilgisizsin bizle işin yok evdede olmana gerek yok dedim kapıyı falan kitledim neyse bı kaç saat açmadım sonra özür falan diledi yine telelfonla oynuyor ama eskisi gibi değil 
0 oy
tarafından
Ay çok özür diliyorum. Önüne bu çuval saman dökülecek adam. Üzülme canım 
0 oy
tarafından
Kız sen de ona inat aç bi tane,madem öyle ben de giriyorum,sen nasıl kafanı kaldirmiyorsan ben de aynı şekilde olacam,benden bişey bekleme de
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Aa yuh artık ya diyecek birşey bulamıyorum 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Tik tok izleyen adamın güvenilecek hiçbir tarafı yoktur.Şu an hiç sırası değil bebeğine kavuşmayı düşün canım ve bu esnada keşke ailesine falan söylesen onlar halletse seni üzmese daha fazla.Utansın başkaları bilsinde.
tarafından
Ailesi pisliğin teki
(1,786 puan) tarafından
O zaman bu dönemde bunu düşünme ertele çocuk doğsun lohusalığın bi geçsin hakkından gelirsin
0 oy
tarafından
Em nefret ettiğim uygulama
0 oy
tarafından
uyarilarina kulak asmiyorsa seni duyacagi şekilde davran hastanede o haraketi bana yapsaydi kafasina gecirirdim heralde telefonu 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Tiktok yada pubg yada mac degil sorun kişilik. 

İnsna önce esine bagimli olmali, sobra baska şeylere.
0 oy
tarafından
Eşinin yanında birebir aynısı ni yap etkiye tepki misali sonra o sana diyecek laf aticak tel birsk tiktoka girme diye sen girme bende girmem de duzelicek bak görürsün yoksa ne desen boş
0 oy
(3,718 puan) tarafından
Allah'ım yazdıklarını yorumlarını okuyorum da cinnet geliyor bacım Allah affetsin ben o telefonu da o adamı da parçalardım hele hastane de gitmişsin yanına sormamış falan eve gelince o telefonu duvardan duvara çalardım maşallah çok sabırlısın
tarafından
3. Telefonu canm:) telefon dayanmıyor..
Artık sen düşün yaptıklarımı
(3,718 puan) tarafından
Valla bilmiyorum o zaman canım teşbih de hata olmaz alışmış kudurmuştan beter derler senin ki o duruma gelmiş artık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 309 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,278 göst.
21 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,193 göst.

377,809 soru

11,308,032 cevap

34,738 kullanıcı