0 oy
1,284 göst.
Diğer kategorisinde (1,126 puan) tarafından
https://www.instagram.com/p/CC6xvSgDnWR/?igshid=7uyt8yy1du26

Ve instagramda emniyeti felan etiketleyin  paylaşan sayfa gizli sanırım adamın biri tiktok çekmiş en fazla 2 yasında oğlunun kafasına sürekli sap sap vuruyor ve Yavrucak öylece bakıyor sadece içim koptu gitti :( ağlıyorum şuan çok kotuym

33 Cevaplar

0 oy
(1,126 puan) tarafından

En İyi Cevap

image

bir de boyle demiş cildircam
(226 puan) tarafından
Hesabın kapatılması bı işe yaramaz aksine kapatilmayip yetkililerin ip adresinden bu şahsa ulaşması gerekiyor polise haber vermek gerekiyor :/dün bütün fenomen köpeklere yazdım beş para etmezler takmiyolar onlar oraya got baş açmak için katilmislar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ulan masum masum uslu uslu oturuyor bakışa ya kurban olurummmmmmmmmm pislik herif allah  belasını...
(1,126 puan) tarafından
Pislik ******** soysuz kopek o adamı bana verseler derisini yuzerim çok sinirliym ya
0 oy
(583 puan) tarafından
Ya Allah'ım bugece uzulmek için buraya geldim herhalde :( keşke hiç acmasaydim tiktokum yok ama sen nolur şikayet et biseyler yap ne olur çocuğun gözüne baksana korkuyo kirpiyo :( Allah'ım delircem ua
(1,126 puan) tarafından
Benim de tiktokum yok instagramda etiketleme yapabilirim sadece.
(583 puan) tarafından
Yeğenim tiktok kullanıyor hesabın adı ne ona deyim o şikayet etsin
(1,126 puan) tarafından
Bu lanet videonun başında yazıyor
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Elleri kırılsın gerizekalıi cahil pislikk
(1,126 puan) tarafından
Elleri kirilmasin  elleri kırılarak kopsun kopan ellerini de köpekler yesin
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Işte böyleleri de ana baba oluyor 
(1,126 puan) tarafından
Çok kötüyüm ya bi de çocuk benim oğluna benziyor ya içim gitti
0 oy
tarafından
Biz dokunmaya kıyamazken insanların yaptıklarına bak resmen vicdansuzlık
(1,126 puan) tarafından
Vicdansizlik kalpsizlik Allahım o evladı kurtarsin
0 oy
tarafından
Ya ben çocuğumun tenine dokunmaya kıyamıyorum bu naısl bir canilik içim acıyor artık biz nereye gidiyoruz bu insanların içinde ki merhamet vicdan nerde ben böyşe bir dünyada nasıl bebeği büyüye bilican doğru düzgün bilmiyorum korkuyorum artık herkezden.
(1,126 puan) tarafından
Bende ayni skeil bi de öyle.masum bakıyor ki oğluna sarılıp ağladım hirsimdan  dislerimi sıkıyorum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Elleri kırılsın yavrum masum masum nasılda bakıyor, heabım yok canım yoksa şikayet ederdim 
(1,126 puan) tarafından
Evet o bakışlar beni mahfetti adi.kopek gebersin
0 oy
tarafından
Allahhh belasını versiiiiin inşallahhhh

Kıyamam yavrumaa nasılda bakıyor son saniye dudağı büküldü Gibi oldu Allahım nolur ona vuranın canını tez al cehennemde yansın köpeekk yapılır mı böyle bişey gebersinn inşallah aşağılık 
(1,126 puan) tarafından
Gebersin inşallah amin bacim
0 oy
tarafından
Gördüm bunu deliye dondum ya millet cocugum olsun diye parçalanıyor bunlarda canını yakıyor 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Hic merak etme beddua mi yazip ciktim tiktok sayfasindan s.erefsiz
(1,126 puan) tarafından
Pislik herif ya var Ys boyle insanlar da ana baba iste kahretsin onu iste böyle tramva yaşıyor çocuklar
(6,203 puan) tarafından
Babasi degilmis baska birisi
(1,126 puan) tarafından
Başka birisi kılmış peki o zaman o başka birisine nasıl.emanet edilmis
(6,203 puan) tarafından
Artik onu anne babasina sormak lazim bu devirde nasil emanet ediyolar oda muamma
0 oy
(1,630 puan) tarafından

Tiktok yok bende de, Allahın cezası hemen o çocuğu alırlar umarım elinden. Annesi nerede acaba niye müdahale etmiyor. El kadar çocuğa yapılır mı hiç ya :( ellerin kopsun seni baba yapanın da Allah belasını versin, ne yazacağımı bilmiyorum cidden sinirlerim bozuldu, kadını çocuğu hayvanı doğası, her şey bu erkeklerin elinden çekiyor 

(1,126 puan) tarafından
İnşallah sosyal hizmetler alır adamı da hapse atarlar
0 oy
(48,657 puan) tarafından
inanirmisin taciz tecavüz sandım okumadan kanim dondu dondu sonradan adamn vurmasina üzüldüm ne gunlere kaldik 
(1,126 puan) tarafından
Bu da bir istismar o çocuğun kişiliğine benliğine.. Karakterine..
(48,657 puan) tarafından
tabiki izlemedim dayanamam diye
(1,126 puan) tarafından
Ben gördüm.maleaef keşke gormeseydim keşke.. Bu dünya duygusallara fazla.. Yüreğim sıkısti o çocuğu oradan koparıp alıp içime sokasim geldi kendi çocuğuna sarildim
(48,657 puan) tarafından
ben en iyisi bu posttan cikayim yorumlsr bile uzuyor gormeye dayanamam
0 oy
tarafından
Ya içim gitti vicdansız kopekkkkkkkk 
(1,126 puan) tarafından
Şikayet edin insta da etiketleme yapın bulunsun kopek
0 oy
tarafından

Elleri felc olsun kopegin:angry:

0 oy
(75 puan) tarafından
Kurban olurum kiyamam ya şu cocuga vurulur mu be icim kıyıldı izlerken  kopekk adam orda olsam o elini kirardim onun 
0 oy
tarafından
Açıp bakmak bile istemiyorum :( yorumlar bile içimi acıttı
(1,126 puan) tarafından
Eğer imkânın varsa şikayet et..
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Allah senin bin türlü belanı versin o parmakların kırılsın inşallah yavrum yaa nasılda masum masum bakıyor :(
(1,126 puan) tarafından
Parmakları kirilmasin  kopsun kopsun
0 oy
(583 puan) tarafından
Birşey yapmak lazım ama ne yapılır bilmiyorum nereye gidilir bu videoyu cimeremi atsak ne yapsak 
(1,126 puan) tarafından
Ben tek bi sayfada gördüm bu videoyu çoğalması lazim bi şekilde..
(583 puan) tarafından
Yeğenim diyorki ben sikeyt etsem sadece benim sayfama böyle görüntüler düşmez istagramda 30 kişi şikayet etse hesap kapanır yani Instagram'da ve tiktokla bu adama ulaşamayız aklıma şey geldi videoyu haber ihbar hatlarına mi gondersek yada cimerde sikeyet etsek Türkiye'demi acaba
(1,126 puan) tarafından
Ben bir kaç ünlüyle DM.attım..
(583 puan) tarafından
Ben istagram yok tıktok yok ama böyle şeylere sessiz kalmak istemiyorum bişe yapmak istiyorum
0 oy
tarafından
Beğeni alacaz dikkat cekecez diye şekilden şekile giriyorlar yavrum nasılda masum bakıyor insan oğlu nereye gidiyor böyle 
(1,126 puan) tarafından
Bu artik caniliktir boyle bisey olamaz ya

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 961 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 596 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 310 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu