0 oy
148 göst.
Aile kategorisinde (538 puan) tarafından
Mrb. Esimle aramiz cok kötü.  Boşanma eşiğindeyiz diyebilirim. Su anki psikolojik durumumda cok kötü berbat. 20 aylik bi kizimiz var. Birde ben esimle aramda olan problemleri aileme arkadaşlarıma soyleyemiyorum. Netice aile içi diye. Duaya ihtiyacim var. Benim icin dua eder misiniz. Ruh halim cok berbat ya .böyle intihar dusunmeye basliyorum vazgeciyorum. Kaldiramiyorum artik cok zorlanıyorum. Ruh gibiyim

11 Cevaplar

0 oy
(1,045 puan) tarafından
Allahım içine ferahlık versn kuzm hakkında hayırlısı neyse o olsn
(538 puan) tarafından
Amin. Amin. Tez vakitte cok ihtiyacım var çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşirah oku canim Allah evine herkezlerin huzir versin canimm
(538 puan) tarafından
Amin. Allah razı olsun
0 oy
tarafından
RABBİM yar ve yardımcın olsun inşallah
(538 puan) tarafından
Amun tez vakitte olsun rabbim yardimcim
0 oy
(119,242 puan) tarafından
evde bakara suresi ac 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun
(538 puan) tarafından
Aminn tez vakitte inşallah
0 oy
(373 puan) tarafından

Rabbim yardımcın olsun mübarek aylardayiz üzme kendini herşey iyi olur insllsh<3

(538 puan) tarafından
Inan o kadar icimde yük ki cok zor geliyor. Kaldıramıyorum
0 oy
(7,585 puan) tarafından
Rabbim evladınıza acısın ferahlara çıkarsın sizi tez vakitte.
(538 puan) tarafından
Amin tez vakitte inşallah
0 oy
tarafından
Rabbım yar ve yardımcın olsun inşallah canim 
(538 puan) tarafından
Amin tez vakitte olsun.
0 oy
(665 puan) tarafından
Kuzum Allahım size çıkar kapılar nasip etsin Rabbime sığın o sana herşeyin en güzelini ve en hayırlısını nasip eder emin ol...
0 oy
tarafından
Allah içine ferahlık, ailene huzur versin. Bakara okuycam. İsim soy ismini söyle senin içinde okuyum canım .
(538 puan) tarafından
Rukiye dere canim. Teşekkür ederim
0 oy
(331 puan) tarafından
Boşanma olma inşAllah ya da hayırlısı neyse o olsun diyelim. Ama çift terapisine gitmeden dedtek almadan sona gelmeyin olur mu. Bebeğiniz var biz haftada 100 tl mama alıyoruz ayda 400 yapar siz de bebek masrafı diye düşünün 3 kişi faydalansın önemsemeyin psikologlara verdiğiniz parayı. sonra bol bol kazanırsınız ağız tadıyla yersiniz inşAllah. Bir de psikolojik destek almak istediğiniz yerlere instagramdan ya da telefon ya da maille ulaşıp 100-200 para teklif edin çok ihtiyacım var deyin bazen ikna oluyorlar ben 400 den 100 tl ye düşürdğm inanır mısınız. Tabi maddi durumunuz kötü diye ihtimali düşünerek yazdım alınmayın olur mu. Allah yardımcınız olshn şu mübarek saatte…
(538 puan) tarafından
Konusmaya yanaşmiyor esim. Cifr terapistine hoc yanasmaz. Yinedw teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 136 göst.
0 oy
28 cevap 433 göst.
26 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 219 göst.
0 oy
6 cevap 93 göst.
25 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feride98 (54 puan) tarafından soruldu

379,153 soru

11,349,585 cevap

34,814 kullanıcı

...