+1 oy
550 göst.
Diğer kategorisinde (1,505 puan) tarafından

Kızlar hayırlı akşamlar iftarlar açıldı hamdolsun rabbime rabbim evlerimize huzur mutluluk bereket versin insallah <3

Gelelim günün sorusuna :)

Ben ilk kizima doguma girdim bebeğim rahatsiz oldugu icin zorunlu sezeryan oldum hiç dogum olduktan sonra göstermediler hic görmedim hic çıktım ameliyattan sordum herkese ustunu giydiriyor lar dediler tekrar sordum getirsinler artık diye kuveze koymuşlar dediler falan filan uzun hikaye 1 hafta sonra cikabildim hastaneden öğrendim ki kızım doğumun ertesi gunu ameliyat olmuş baska hastanedeymis okadar kotu oldum ki eşime cok kızdım herkesi geçtim sen niye söylemedim diye soyleyemedim zaten kendin hastaydin nasil soyleyim falan dedi hastaneden çıkar çıkmaz arabamiz yok otobüsle kizimin yanina gittim sezeryanli halimle hiç gozum de gözükmedi yeterki goruyum dedim gittim ozel hastanede yatiyomus ziyaretçi saati diye almadılar yalvardim yakardim yeni ciktim gösterin diye gösterdiler okadar değişik bi duygu ki annem dedim o kelimeyi o anda okadar cok sevdim ki anlatamam uzun lafın kısası bayada uzun oldu hakkınızı helal edin kizim sadece 1 ay yasadi yani ben sadece 4 hafta pazartesi günleri görebildim sonra haber geldi rabbim kimseye yasatmasin 

Ikinci kizima hamile kaldim sezeryan gunu aldım gittim girdim doktor doğumda hemen gösterdi cok ağladım cok guzel bir duygu cok okadar aglamisim ki dr niye bukadar agladin sevin dedi bak kizin nekadar güzel tipine bak bi annesi dedi odaya geldiğim de eşimin kucagindaydi işte ozaman rabbim sana şükürler olsun dedim 

37 Cevaplar

+2 oy
(7,972 puan) tarafından
Çok duygulandim dünyanin en güzel tarif edilemez bi hissi vardi içimde minicik bisey ve sadece bana ihtiyavi olan çok baska duyguydu goguslerim çok aciyodu hem agliyodum hem emziriyodum o canimin acimasina dayanabiloyodum cunku bebegimin karni doyacakti iste o zaman anne oldugumu anlamistim canimin bi önemi kalmamisti sanki
(1,505 puan) tarafından
Evet evet insanın gözünde hiçbirşey gözükmüyor hiçbir acı sanki hiçbirşey yasamamissin gibi yeterki o sağlıklı olsun yanımda olsun derdindeyiz hepimiz rabbim yokluklarini gostermesin insallah
(7,972 puan) tarafından
Amin cnm benim♥️
(15,598 puan) tarafından
Şuan ki ben emzirince canımdan can gidio ama dayaniyorum lik lik iciince çok şükür sütüm var diyorum annelik böyle bişey hele nagi kız çocuğu başka ya yiyesim gelio sürekli izeleyesim oğlum ilk göz ağrım evet onun da yeri apayrı ama herkesin bir kızı ve bir oğlu olmalı
(7,972 puan) tarafından
Insallah be fatomm bende yaz sonu dusunuyorim bi tane daha
Gogus için slikon gogus ucu al bn onla rahatladim
-Reklam-
+2 oy
(11,217 puan) tarafından

birinci kizimi yadirgadim ama 2. kizima asik oldum. dogdu daha temizliyorlardi aglamiodu bile kendinden gecmisti ama o isigin altinda o kadar guzel gorunuodu ki vuruldum :)

(1,505 puan) tarafından
Oyyyy yerim rabbim size bagislasin canm
(11,217 puan) tarafından
Amin canim cumlemizin
0 oy
tarafından
Korku    Çünkü kalbi durdu bebeğimin 
(1,505 puan) tarafından
:(((( dilime getiremiyorum aklima gelen seymi oldu
tarafından
Yaşıyo aşkm kızım çok şükür 15 aylık olcak ama unutamıyorm hala o anı
(1,505 puan) tarafından
Ya öyle yazsana cok üzüldüm kalbi durdu geri mi geldi allahım sana nekadar sukretsek azdır yarabbim
tarafından
Evet canm doğdu ve kalbi durdu kalp masajı yapıldı nefes dağarlığı vardı yoğunbakıma alındı çok şükür rabbime
0 oy
(659 puan) tarafından
2bebeğim var büyük 17 aylık küçügü 2aylık ilk bebegimde hamilelik süreci dahil ne hissediliyorsa onu hissetim karnımı sevmek konuşmak heyecanlanmak duygulanmak sevinmek fln ama ikinci hamileligim tam bir kabus tu bir gün olsun karnımı sevmedim konuşmadım hatta ölsün dedim hastanede yatışım yapıldı halada hiçbirşey hissetmiyorum ona karşı benimseyemedim ki 9ay ama ameliyathanede bana birden birşey oldu iliklerime kadar birşey işledi ben başladım ağlamaya affet Allahım sen yavrumu bana bağışla ben nasıl anneyimde bunları düşünebildim söyleyebildim diye. Bu evlilikte yaptığım en iyi en güzel şey 2 evlat başka hiçbirşey değil❤
(1,505 puan) tarafından
Rabbim sana bagislasin insallah canm bnm acılarını gostermesin
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Yanımda beşikte yatıyodu ama ben ağrıdan doğrulup göremedim eşim girdi yanıma o da korkudan alamadı kucağına fotoğrafını çekip gösterdi sonra annem geldi alıp gösterdi tarifsiz bi duygu nasıl anlatılır ki Rabbim her isteyene nasip etsin hayırlısıyla inşallah 
(1,505 puan) tarafından
Amin aminnn gercekten cok başka
0 oy
(119,131 puan) tarafından
anlatmaya hicbi cumle yeterli olmaz o ani yasayan bilir
(1,505 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Benimde kızım sağlık sorunlarıyla doğdu kucağıma almadam başka hastaneye kuveze götürdüler ertesi günü hastaneden çıktığım gibi yanına gittim sezeryanliyim almadılar korona var diye baya bekledim konuştuk ama yok dediler tomografi ye goturuyordular uzaktan gördüm fotoğraf çekmeme bile izin vermediler yasakmış 34 günün sonunda çıktı Allah'ım ilk gorusum benim mi kızım dedim nasıl güzeldi kokuusu herşeyi 5 günlükken ameliyat oldu bide o zaman gördüm yine kuvezin içinde dokunamadan uzaktan 
(1,505 puan) tarafından
O çok zor canm cok
0 oy
(503 puan) tarafından
ah kıyamam canım çok üzüldüm Allah kimseye yaşatmasın o acıyı. tekrardan sağlıkla ikinci bebeğine kavuşmana da çok çok çok sevindim. Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah.
(1,505 puan) tarafından
Amin amin  canm Allah razi olsun
0 oy
tarafından

Ben daha tatmadım o duyguyu ama yazmak istedim duygularımı. Son 10 günüm doğuma. Çok tedirginim korkuyorum ya iyi Bi anne olamazsam ya annelik hissiyatını gerektiği gibi yerine getiremezsem diye. Çok duygusalm şu aralar biri bişy dese ağlayacak durumdaym. Normal m bilmiyorum da.  sabırsızım Tedirginim:'(

(1,505 puan) tarafından
Çok normal canm eminim ki cokkk guzel cok iyi bir anne olacaksın sağlıkla kucagina al insallah
0 oy
(603 puan) tarafından
Oğlum gebeliğim boyunca hiç yüzünü göstermedi doktorum da sağolsun hep korkuttu yarık dudak olabilir diye ilk kucağıma aldığımda ağlamaktan göremiyordum anne dudakları nasıl sağlıklı mı dedim sonrasında Alper Tunga yı görünce Allahım kocamın ikizini nasıl doğurmuş olabilirim dedim:)
(1,505 puan) tarafından
Oyş massallah rabbim bağışlasın insallah canm
0 oy
tarafından
Doğrusunu söylemek gerekirse hiç bişey hissetmedim sadece öyle bakıyordum kızıma
(1,505 puan) tarafından
Bazıları oyle olurmuş çünkü ne hissedeceğini dahi bilemezmis
0 oy
(419 puan) tarafından
Doğumum çok kötü geçti hem erken doğum oldu hemde suni sancıyla o acıyla 4 saat sonra doğum oldu şükür ama bana verdiklerinde ismedim alın gidin dedim ölçüm işlem yaparken orda ağlarken ona bakıp ağladım ağlıyor susturun diye o psikolojiyle odaya gelince ona sarılıp öpünce anladim çok gzl bir duyguydu bu arada bir kaç gün sonra alıştım ona hep yabancı gibi bakıyordum istemiyordum o kadr
(1,505 puan) tarafından
Aa neden ki belki doğumun zor olduğu içindir
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Öptüm kokladım öle baktım gozumu ayiramadim çok guzel bı duygu rabbim isteyen herkese nasip etsin
(1,505 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Çok farklı ya anlatılmaz yaşanır derler ya evlat kokusu cennet kokusu demişler ben hala onun o mis kokusunu unutamıyorum hala burnumda o kokusu
(1,505 puan) tarafından
Evet gerçekten çok güzel
0 oy
(197 puan) tarafından
Görür görmez aşık oldum kuzuma. İlk gördüm yanakları dudakları Kip kırmızı teni beyaz saçları simsiyah hiç yeni doğmuş gibi değildi o kadar güzeldi ki masallah. Gözlerini açtı yavsca sonra hapsurdu azıcık ağladı bana dikis atıyorlardı o sırada ama ben onu izliyordum . Ömrüm boyunca unutmayacağım en güzel manzara
(1,505 puan) tarafından
Massallah subhanallah rabbim sizlere bagislasin insallah canm
(197 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun Rabbim isteyen herkese yaşatsın inşallah
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Cokk güzel biseydi 4 cocgum var her biri ayrı güzel bı duygu verdi Allah iatiyen herkese nasip etsin
(1,505 puan) tarafından
Amin insallah canm
0 oy
tarafından
Ya ben sezeryan sırasında korktum vazgeçtim ben normal doğurucam beni bırakın diye bağırıyordum. Tamam seni uyuyalım dediler. Hadi hadi iğneyi yapın yapın dedim. Allah bir ses duydum. Ne o benim bebeğim mi ağlıyor mu dedim. Evet evet doğdu dediler. Allahım doktor kaldırdı gösterdi diyorum bunun saçı varmış. Sonra getirdiler yanağıma değdi. Gözlerini açamıyor sadece ağlıyor. Cennet kokulum mis gibi kokuyordu. Yanağını öptüm. Babası görsün ona götürün lütfen dedim :) fotoğrafcı da girmişti doğuma. Bizi çektin mi naptın falan diyorum 
(1,505 puan) tarafından
Hahahah ne güzel rabbim bağışlasın insallah canm
0 oy
tarafından
İlk görünce minicik bi bebek gördüm çok bişey anlayamadım doğum travması ağrılar psikolojik durumum daha ağır bastı zamanla aşık oldum herşeyim
(1,505 puan) tarafından
Evet tabi insan artik o anda ne yaşayacağını bilmiyor
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Sadece korku ve çaresizlik Yoğun bakıma kaldırdılar ölü doğup geri döndüğü ve Doğum sırasında beyin kanaması geçirdi için normal doğum du ve sadece 5 saniye gördüm zaten ağlamıyor du sonrasında da 19 gün sonra almaya gittik o zaman gördük ama yoğun bakım hemşiresi sağolsun resim yolladı başka türlü göremedik 
(1,505 puan) tarafından
Sende çok zor gecirmissin cnm ya
(7,376 puan) tarafından
Ters dönmüştü zorladılar o yüzden ve fizik tedaviye ve beyine gidiyoruz 10 dakika nefessiz kaldı beyin kanaması dada bir hasar var mı diye
0 oy
(288 puan) tarafından
Ağrım çoktu odaya geldiğimde kipirdiyordu besigin içinde hemşire kucağına vereyim mi dedi verdi neyse ben agridan bisey anlamadim yani kucağına alinca unutursun dediler ya ben onu yaşayamadım ama saatler sonra agrim gecti kucagimda gözlerini açıp göz göze geldiğimiz o an... Ah hic unutamıyorum içimdeki o sıcaklığı. Ikinci de erken dogdu küveze girecekti normalde odaya bi geldim sesi geliyor esimle sarilip hıçkıra hıçkıra ağlamıştık erken dogdugu icin küçücuktu bu nasıl büyüyecek dedigimi hatırlıyorum şimdi 9 aylık oldu. Ahhh gecen zaman :((
(1,505 puan) tarafından
Evet gerçekten oyle gelip geçiyor ki hiç anlamıyoruz
(288 puan) tarafından
Öyle bazen bakıyorum ogluma sen bizim son bebek hakkimizsin biraz yavas büyü diyorum ama zaman su gibi geçiyor...

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 1,934 göst.
0 oy
4 cevap 72 göst.
0 oy
58 cevap 871 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
66 cevap 978 göst.

378,285 soru

11,322,686 cevap