0 oy
602 göst.
Aile kategorisinde (568 puan) tarafından
Kızlar hatim yaptırdık eşimle bebeğim ve benm için sağlıklı doğsun bende sağlıklı doğurayim diye bu yayını Afrika'da yaptırdık. Bir gün bile sürmedi yapmaları Allah razı olsun o talebelerden. Sonra video attılar bize bizde ailelerimize gönderdik şu isimde bebeğin sağlıklı doğması için vs diye. Anneme atar atmaz aradı sevindi sakla hatıra vs Allah kabul etsin dedi .Eşim de nasıl sevindi annesine attı bir sevinçle aradı. Annesine dediki gördün mü anneside hii evet bizim ki kabul olmuyor zaten dedi . Hoperlerdeydi eşim de çok kırıldı ama bana belli etmedi gülmeye çalıştı çok uzuldm eşime ve kendi adıma nasl bir kayinvalideye sahibim diye. Allah kabul etsin oğlum der sevinir insan ama hiç  yani eşimde üzüldü kapattı. 

12 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
nasil yani anlamadim. ne demek istedi orda kaynnan
(1,044 puan) tarafından
Biz okurduk onlara ne gerek var demiş bence ama çok yanlis
(11,217 puan) tarafından
para vermissiniz o yuzden.
-Reklam-
0 oy
tarafından
E tamam bi hatim de siz yapın bu mübarek aylar da deseydiniz 
(568 puan) tarafından
Eşimle konsuyordu hoperlere aldı benm duydugumu bilmiyordu  eşimde şaşırdı kirmaym kalbini ramzzan gunu duye birşey demedim dedi. Ben de bana karşı derse ben derim haberin olsn dedm tamam de dedi Allahdan eşim anlıyor beni ama ikimznde gözleri doldu vs uzuldm ne gerek vardı ki
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ne denilir bilemedim 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kaynanan orucu açmamış heralde tatlım kafa dumanlı 

Allah kabul etsin
(568 puan) tarafından
Allah razı olsn canm. Hep böyle anlayamıyorum onu saygıda ksuur etmeyiz ama neden böyle bilemiyorum
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Anlayamadm neden
0 oy
(576 puan) tarafından
Edilen hatimi bile kıskanmış yani
(568 puan) tarafından
Ever aynen öyle insan der torunum ve oğlum gelnm icm yapılmış bu ayda vs diye sevinir ama aksine bizimde sevincimizi kırdı ama biz yiende çok sevindik
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kaynananda yaptıysa ağxına sağlık Allah kabul etsin demediysen ona kızmıştır
(568 puan) tarafından
Ne yapması ne arıyor ne soruyor ne beni ne oğlunu. Hatim mi yapicakti bide  Keşke yapsa da bende desem
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Onun kötü dusuncesi yüzünden siz niye kiriliyorsunuz. kendi kaybeder başka sevinçlerini paylasmazsiniz.  insanın kursağında bırakıyorlar hayır işini bile. Öyle insana sana da para vereyim mi ister misin diceksin
(568 puan) tarafından
Haklsn inan ki. 50 yada 100 TL coo birşey degl şükür verdik 100 tlfi kistik kendimizi biraz bu ay zordu son eksklerimizi aldk şükür. 100 TL evladımızn batımı ick ne ki nelere vermiyoruz en azından ordaki talebler hafızlar temiz cocklarn ağzından dua almış oluyoruz Rabbm herkese nasip etsn
0 oy
(27,337 puan) tarafından

Allah kalbine merhamet versin öyle insanların

(568 puan) tarafından
Amin canm
0 oy
tarafından
Yani ta afrikadan niye hatim yaptırdınız ben onu anlamadım hoş olmuş tabi Allah kabul etsin sağlıkla doğsun ama ilk defa duydum böyle bişey
(568 puan) tarafından
Kendim yapıyorum zaten. Ama ordaki hafız cocklarn azda olsa hem ihtiyacı gider hem de o temiz agizlardan da dua alırız. Amin Allah razı olsn.  Herkesde heryerden dua almaya caşlıyorum. Özellikle o masum ihyc sahibi insanlardan
0 oy
(804 puan) tarafından
Nasil yaptirabilirizz bana donus yapar msn benim de bebegim yok uc kaybim var
0 oy
tarafından
Allah akıl versin kaynanana. Niyetiniz de kabul olsun inşallah 
(568 puan) tarafından
Amin Allah razı olsn canm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 604 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu