0 oy
604 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bugün bı mucize oldu ve okadar mutluyum ki anlatamam bizim müstakil evimiz var oraya köpek almak istiyoduk nerdeyse 1 yıldır almak için uğraştık ama ya istediğimiz bir köpek bulamadık yada bedava diye gittik para istediler bizde parayla alma taraftarı değiliz eşim bitane kangal yavrusu bulmuştu Allah var ben hiç istemedim çocuklarla oynayacak bı köpek istedim Alman kurdu istiyoduk sonra eşim vazgeçmişti kizmisti ama pahalıydı yavruları 500 TL di ya ölürse ya bakamazsak diye alamiyoduk büyükler 2 binden başlıyordu eşimde bende umudu kesmistik anliyacaginiz bugün yemek yaptım tavuk hasladim kemiklerini tabağa koydum kapının önüne koydum hayvanlar yesin diye onun kokusuna bı Alman kurdu gelmiş kayinbabam dedi Alman kurdu bı köpek geldi gelin bakın diye baktik ****** aç yemek verdik birisi biraktimi kactimi bilmiyoruz tasmasi yok en fazla 6 aylık bı kız okadar sahiplendiki eşimi ona hiç zarar vermedi içeri girdi içeri giremediği için üzüldü bende çok üzüldüm bakalım alalım diyorum kayinbabam pek razı değil havalar soğuk diyor ama biz eşimle bakmak istiyoruz Allah'ım misafir gönderdi onu bize öyle güzel bakiyorki öpüp sarilasi geliyor insanın 

9 Cevaplar

0 oy
(119,287 puan) tarafından
Yaa ne guzel birakma sakin
tarafından
Bırakınız ya isallah gitmez
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Rabbim göndermiştir belki de emanete ıyi bakın <3

0 oy
(7,118 puan) tarafından
Tasması olmasa da sahibi olabiliyor canım ona dikkat edin de .
tarafından
Varsa canım gelirse veririz ama bulunduğumuz yer biraz sosyetik hep müstakil evler var ve hep alıp alıp sokağa atıyorlar oyuzden emin olamadım
(7,118 puan) tarafından
Anladım canım . Sahiplenme işini çok güzel düşünmüşsünüz. Parayla ****** almak nedir
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Benim eşimde hep muhabbet kuşu almak istemişti ben aldırmamıştım. Aradan bir zaman geçince penceremize bir muhabbet kuşu kondu ve hala bizimle :) 
tarafından
Ya işte rabbim gonderiyo ya
0 oy
tarafından
Ya cok guzel bence bakabiliyorsaniz sahiplenin 
tarafından
Yerimiz varda kışın üşür diye korktuk yoksa bakacak çok yerimiz var
0 oy
(62 puan) tarafından
Canım dinimizde evde ķöpek bakılmaz dışarda kulübe gibi bakılır ama köpek dinen necaset  yani olduğu ortamda namaz kılınmaz rahmet melekleri girmez ama disarda kulübe yaparsin paşalar gibi bakarsın bu cok guzel bisey 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ne anneler var doğurur köprüden atar. Doğurur camdan atar.. ne insanlar var yüreği sevgiyle dolu maden bulmuş gibi sevinen.. Rabb'im yüreğimize merhamet versin..sahibi çıkmazsa bikac güne siz bakın sevgiyle ♥️
tarafından
Giz oda bı can ya ben bekarken de besledim ev köpeği okadar sadık ki senin gelmeni 4 gözle bekliyo görünce nasıl mutlu oluyo onu görmek benide mutlu ediyor sabaha kadar uyumadım ya giderse diye ama çok şükür gitmedi
(5,721 puan) tarafından
Can tabi bende çok severim hayvanları ama büyük kopeklerden korkuyorum sokakta olanlardan içimde korku kalmış
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Kiz burda sokakta cins köpek dolu bi gorsen çeşit çeşit ler . Süs köpeği gibi bazısı. 
tarafından
Bizim burdada aynen öyle canım ama başka yerlerden gelip geziyolar köpekleri kaçırıp bakım yapıp sanki kendi köpeği gibi sahte karneyle satıyorlar malesef bizde oyuzden bırakmak istemedik çalar birisi diye eğer sahibi çıkarsa vercez kapının önünden hiç ayrılmamış zaten

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 214 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 605 göst.
5 Nisan 2022 Aile kategorisinde mehal (615 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 371 göst.