0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Kızlar ay olacak Bi türlü hastaneye randevu alamıyorum neler kullanmadım ki zeytinyağ aklınıza gelebilecek bütün kremler bugün eczaneye gittim desitin verdi pahalıydı da ama yok o da iyi gelmiyor iyileşir gibi oluyo ama yok yine yanı kafayı yiycem nolur bana Bi akıl verin 

19 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Gun icinde surekli havalandirman lazim , poposunu suyla yikaman lazim  , krem suruyorsan cok ince tabaka halinde surmen lazim .Altini siliyorsan eger bastirarak silmemen lazim ❤️

Bunlari dene gecer kuzum❤️
tarafından
kuzu pamuklu bezle de silme .Poposunu lavaboda ılik suyla yika .Yumusacik havluyla yavas yavas dokundurarak kurula basitrarak degil .Sonra hep havalandir . Kremi asiri ince tabak yapman lazim .İncecik  sureceksin .Yayacaksin.Belki de bez iyi gelmiyordur bir de bezi degistirmeyi deneb
(135 puan) tarafından
Evet maalesef yara gibi olacak sanki
tarafından
Mantar olabilirmi canım
(135 puan) tarafından
Doktor randevusu alamıyorum kafayı yiycem özele götürcem en sonunda ben prima primium care kullanıyodum annemgile gittim orda ondan bulamadım Bi kerelik baby turco aldım mahvoldu ay olacak neredeyse geçmiyo pişiği
tarafından
Bol bol yika
Madecassol  ve hamazing kullan canım
-Reklam-
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Trosid kullan çok iyi 
(135 puan) tarafından
Allahım inşallah bize de faydası olur yarın hemen alcam
(135 puan) tarafından
Ne kadar fiyatı kuzum
tarafından
O krem benim bebegmedd çok iyi geldi bnde buradan ögrenmiştim
(44,696 puan) tarafından
20 lira canim
(135 puan) tarafından
Tamam çok sağol Allah razı olsun yarın hemen alcam
0 oy
(659 puan) tarafından
Ben her kakadan sonra yıkıyorum iyice kurulayıp arko krem sürüyorum iyileştiriyor
(135 puan) tarafından
Arko da kullandım maalesef olmuyo düzelmiyo:(
0 oy
tarafından
Kantoran yağı sürdüm hemen geçirdi
tarafından
Ve bol bol havalandırıp yıka her altını açmaya kantoran sür sabaha geçiyor
(135 puan) tarafından
İlla sarı mı olması gerek bende kırmızısı var
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben de çok krem denedim en iyi dalininki gecirdi
(135 puan) tarafından
Deneyim canım inşallah geçirir
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Bak bu canim. 

image

(135 puan) tarafından
Çok sağol yarın ilk işim alcam
(9,247 puan) tarafından
Benimkide oldu pişik mantar bir arada kremım bitmişti pazar aldım ıkımgunde bitti gitti yaraları
0 oy
tarafından
Alerjik bı durum olabilir mi ki uzun sürmüş baya en kısa zamanda göster canım acile git bakarlar herhalde çok fazlaysa müdahale ederler
0 oy
(9,615 puan) tarafından
Sudocrem denedin mi canım 

Çinko şurubu kullanıyor mu?
0 oy
tarafından
Çocuğunda mantar yada enfeksiyon varsa da geçmez canm 

Anestol

Trosyd 

Hametan bunlarda dene

Ben büyük oğlumun pişigini kremlerle geçirememiştim toprak geçirmişti denersen
(135 puan) tarafından
Normal toprak nasıl yaptın
tarafından
Köyden getrtim temiz bir yerden almışlar süzgecle aldım biraz ısıttım gece yatarken yatırdım son çare bunu denemiştim çok şükür hiç eser kalmamıştı 2 gecede geçmişti

Ama kanıyorsa yapma mikrop kapabilir
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Pahalıya gerek yok a10q den hindistan cevizi yağı alkremı surdukten sonra onu sur bez kremı emmesin gecer
(135 puan) tarafından
Öyle de yaptım yok
0 oy
(838 puan) tarafından
Geçen biri pisik hakkında post açmıştı. Margarini eritip öyle sürmüş hemen geçmiş bir de onu denesen canım belki faydası olur 
(135 puan) tarafından
Gerçekten mi deneyim mi bilemedim
(838 puan) tarafından
Bence dene canım. Ama ben eritmeden sürmüştüm bebeğime geçmişti. Kimisi de eritmiş geçirmiş. Sende bi dene. Daha fazla tahriş etmez de geçirmezse de artk başka bi çaresine bakarsın doktor falan çok geçmiş olsun
0 oy
(291 puan) tarafından
Sudocrem dene fucidin kullanmıştım.ben bide. her kakadan sonra ılık suyla yikadm kuruttuklm havalandirdim ıslak mendil kullanmadım kac aylik bebeğin bilmiyorum ama senin yediklerin de etkiler baharatlı yiyecekler portakal falan cok pisik yapıyor zeytinyağını tavada yak ılıyinca sür oda cabuk fayda ediyor
0 oy
tarafından
Kızım benim de cildi çok hassas hemen de iyileşiyorum bende hametan pomad travazol madecassol karıştırıp sürüyorum üzerine de kare pamuk koyuyorum bir gece de sönüyor
0 oy
(383 puan) tarafından
Pişiğin tek çaresi çinko içeren kremler canım. oksizinc yüzde kırk çinko içeren bir pişik tedavi kremi. yoğun kıvamlı bir krem. İlk sürmede etkisini görürsün. Bir dene istersen. Ben piyasadaki tüm kremleri denedim çek çözüm bu krem oldu. özellikle diş çıkarma dönemleri kabusa dönüyor bizde çünkü 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Hametan iyi geliyor 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Sudocrem denedin mi canım 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
ben sudocrem kullandim cok memnundum
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Oğlumun çok kötü pisihi olmuştu kanıyordu kaynanam margarin sürdü baya hafifledi hemen canim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 168 göst.
0 oy
6 cevap 140 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
2 Ocak 2023 Aile kategorisinde Sulemhmt (732 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu