0 oy
277 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar doğum günümde eşim bana gümüş kolye almıştı çok severek takıyorum ama kaç kere unutup boynumd o şekil banyo yaptım ve biraz karardı sanki ne yapsam rengi açılır 

14 Cevaplar

0 oy
(12,857 puan) tarafından
Diş fırçasına diş macunu sıkıp fırçala canım
tarafından
Hadi ya gidiyomu canım
(12,857 puan) tarafından
Evet canım ben hep öyle yapıyorum
tarafından
Çok saol canım yarın yapicam
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
tuzlu suda beklet canim sonrada dis fircasiyla yavasca fircala piril piril oluyor
tarafından
Haaaa yapicam muhakak yarın hep boynumda olur doğumda bile boynumdaydi öyle olunca çıkarttım takmayinca üzüldüm insallh yarın yapar sonra güzelce takarim çok saol
(854 puan) tarafından
ayn canim benim komsum dogulu hep gumus herseyi o hep oyle yapar ordan biliyorum bende
tarafından
Saol canım ❤️
(854 puan) tarafından
rica ederim canim
0 oy
tarafından
Yoğurdun içine koy cnm
tarafından
Denedim mi kız yoğurt aciyo ama beklet bir iki gun
tarafından
Denemedim yani deniycem denim dedim canim
tarafından
Dene bana syle gectimi canm geçerse  kızıma dua et kizm hasta iylessn cnm :(
tarafından
Rabbim şifa versin canim bu mübarek gunlerin hattına insallh ❤️
tarafından
Amin saol cnm alllah razı olsun kuzum ♥️
0 oy
(276 puan) tarafından
Tırnak parlatıcısı varya onu sürersen hiçbir şekilde kararma yapmaz taşlı tuşlu takılara sürersen de taşları düşmez 
tarafından
Evet biliyom onuda yapım kız kardeşinden istiyom getirsin uaparim  saol canım ❤️
0 oy
tarafından
Ay benim işime de yaradı çok iyi oldu bu post bende yapım hemen ☺️
tarafından
Kaçtır sorucam dedim bugüne kısmet bende yarın yapicam bakalım bı kaç kolyem dhaa öyle yarın hepsine deniyim ❤️
tarafından
Sağol askom
tarafından
Ne demek canım ❤️
0 oy
tarafından
Konuyla alakası yok ama cnm dün senle konuştuk LC Waikiki den pantolon almıştn nerden aldın dedim sende LC den dedin ben bugün ordan aynı pantolonu 65 TL'ye aldım sağol buarada kolyeleri karbonat şu suya koyabilirsin
tarafından
Bugün çok ucuz du canım 187 TL ye 7 parça aldım
tarafından
Bende 350 tleye 75 indirim koduyla o pantolonu bı tane gömlek dört tane tişört bide ayakkabı aldım 280 e geldi  evet bugün ucuzdu 187 nasıl oldu kiz
tarafından
Aklıma sen geldin alışveriş yapsrken 5 tane tişört ikili zıbın bir pantolon aldım tişortlar 15 TL falandı çok ucuzdu bugün
tarafından
Bende ikili satılan tişörtler den aldim o şekil oğlumun ayına göre yoktu biraz pahalı olan aldım yoksa çok alırdım ucuz aldığında çok iyi oluyo güle güle giysin canım ❤️ o pantolonlar çok tatlı oluyo bebeklerde
tarafından
Aynen cnm çok beğendim pantolonu 3 4 yaş aldım biraz büyük oğlum 7 aylık kalıpları Küçük geliyo aldıklarım inşallah bu olmaz senin kide güle güle giysin cnm
0 oy
tarafından
Hakiki gümüş suya girince kararmaz diye biliyorum canım benimkiler kararmıyor 
(147 puan) tarafından
elifcim kimi insanın vicudu gümüşü kabul etmiyo o yüzden kararıyo diye biliyorum kimininde pırıl pırıl yaparmış  banada grlmiyo gümüş
tarafından
Öyle biseymi var hahha ilk defa duydum canım
(147 puan) tarafından
valla banada öyle dediler doğruluk payı ne kadar bilemem ama canım
tarafından
Olabilir canım ❤️ bende yeni duydum
tarafından
Doğrudur canım hiç duymadım :)
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Sigara külü en etkili
tarafından
Ala ala
0 oy
(147 puan) tarafından
ben gümüşleri dişmacunuyla parlatıyorum istersen biraz pamuğa sürüp yao istersen fırçayla 
tarafından
Yapicam canım insallh saol
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Sigara külü hiç bir şwkilde zarar vermez tertwmiz yapar
tarafından
Sigara icmiyoum iciyodum ama şimdi icmiyom :(
(5,311 puan) tarafından
Çevrende içen birinden iste diğer yöntemler  kolyelere zarar veriyor ben en son diş macunu ve tuz yaptım çizdi kolyemi sigara külü bulamadım diye  cnm
tarafından
Ablam varda uzak canım yaaa ❤️
(5,311 puan) tarafından
Diğer yöntemleri dene cnm o zamn
0 oy
tarafından
Sağol kız sayende bir sürü taktik öğrendik 
tarafından
Sende saoll canım valla aynen ❤️
0 oy
(130 puan) tarafından
Cezveye su ve bulaşık deterjanı koy kaynat ilk günkü gibi oluyor canım ben alyansımı gümüş kolyelerimi yaparım miss gibi parlar
tarafından
Onuda deniycem saol canım ❤️
0 oy
(101 puan) tarafından
Cif, diş macunu sigara külü bunlardan biri ile ovabilirsin pırıl pırıl oluyor
tarafından
Saol canım
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Burdakilerin çoğunu denemiş biri olarak çoğunun işe yaramadığını teessüfle belirtmek isterim. Çizilir dikkat etmezsen ve karatıdan daha kötü bi görüntü olur. Migrosta metal parlatıcı macun var ben onu kullanıyorum. Kül denemedim buarada.

Not: Dışı rodajlı olan gümüşler kararmıyor, sorun şu ki o zaten kara gibi çok parlak durmuyo. 
tarafından
Hım bakicam artık saol canım ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Cancazmihram (3,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 94 göst.
0 oy
3 cevap 131 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde eda1404 (170 puan) tarafından soruldu

380,448 soru

11,390,916 cevap

34,899 kullanıcı

...