0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Bazen hiç durmuyor aşırı agliyo. Televizyona bakınca sakinlesiyor:(( çok vicdan azabı çekiyom ya ama sıkılınca elindeki oyuncağıyla oynar hemen. Hiç izletmek istemiyorum televizyonu açmıyorum gün içinde izlemesin bakmasın diye ama tek başımayım ve canım çok sıkılıyor mecbur açıyorum kızım da bakıyo çok kötü bir anne hissediyom kendimi yaa

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yanlış çok yanlış hemde. Sırf kendin sıkılmicaksin diye o cocuğun dikkatini oraya çekme.

Ağlarsa ağlasın. Benimkide kıyameti koparıyor ama açmam. Günü kurtarıcam diye bebeğime zarar veremem. 
-Reklam-
0 oy
(373 puan) tarafından
Yok açma ya odasına götür çok izlemek istiyorsan
0 oy
tarafından
Kötü annelik değil bu canım biraz daha büyüyünce izlicek zaten benimki izlemezdi ama simdi izliyor çizgi film açıyorum
0 oy
(17,861 puan) tarafından
Neden alıştırdın yanlışı başta yapmışsın
0 oy
(2,315 puan) tarafından
Ben alıştırmadım ama ben izlerken arada reklam filan izledigi olur. 7 buçuk aylık benimki alışmadığı için mi nedir reklam dışında çok ilgisini çekmez kızımın Bende bazen reklamı kapatırım tvyi. 
0 oy
tarafından
O uyuyunca telefondan izle 
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Buyuyunce engel olamiyorsun zaten ama 6 ay cok minik yazik baska seylere dikkatini çek balkona cikar etrafa baktir 
0 oy
tarafından
Çok izletme canım çok zararlı en azından ara ara aç 
0 oy
(2,166 puan) tarafından

Benim eşim 3 aylık bebeye izletiyo sırf ağlamasın diye ona kızıyorum yapma diye kayınbabam bebenin burnu tv ye değcek kadar dibine sokuyo bana mı kerç yapıyo anlamadım kaç kere uyarmama rağmen deeli dengesiz hep benim başımda anam :dizzy:

0 oy
(2,137 puan) tarafından
Bence daha çok küçük izlemesi için ilerde çok pişman olursun.
0 oy
(3,279 puan) tarafından
İzliyor değil sen izletiyorsun maalesef 2 yaşına kadar kesinlikle önerilmiyor varsın senin tatlı canın bu yüzden sıkılsın sonra doktor doktor gezip otizm mi gelişim geriliği mi var diye test yapıp ona canın sıkılır. 
0 oy
tarafından
Bende çok sklyrm ama açmıyorum kaç aydır . ilerisi için çok tehlikeli. Direkt etki etmiyor tabiki ama tetikliyor . Uzmanlar 2 yaşa kadar kesinlikle izlemesin diyorlar.

Dil gelişimi, beyin gelişimi için .ayına uygun oyunlar oynayın. Emeklemeye teşvik et, havalar güzelse arabasına bindir gezdir. Balkona fln çıkar gelene geçene bakar biraz o bile oyalar. 
0 oy
(942 puan) tarafından
Neden canım sıkılıyor mecbur açıyorum diyorsunuz ki ben de yalnızım gelenimiz gidenimiz bile yok ama gündüz tv açılmaz. Kafanızdan bir mecburiyet uydurmayın Allah aşkına 3l kadar bebeklerin hakkına giriyorsunuz. İlerde çocukta bir şey çıksa yine sizin içiniz yanacak
0 oy
(7,977 puan) tarafından
Ben TV hiç izletmiyorum ama iş yaparken telefondan kırmızı balık ceviz adam bunları açıyorum bakıyor oynuyor gülüyor başka açmam hiç oda 1 saat anca 8 aylık sende ara ara aç canim
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benim bebeğim mi hareketli bilmiyorum biz 7 buçuk aylık olduk , benim bebekle ilgilenmekten canım sıkılacak zamanim kalmıyor TV açılmıyor doğduğundan beri çok nadir lavobaya falan gidecek olursam bir 10 dk açarım ağlamasın diye çizgi film onu da iki üç günde bir caresiz kaldığım zaman uyumazsa falan öyle onun dışında TV de ne var hiç bilmiyorum artık eşimde izlemiyor ,olduğu kadar az açmaya calis canım ilerde sorun yaratiyormus çok sıkılırsaniz dışarı çıkın artık havalar da düzelmeye başladı parklara gidin bence 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 264 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 550 göst.
28 Şubat 2021 Aile kategorisinde Canselll__ (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 321 göst.
22 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,055 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 230 göst.
10 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...