0 oy
390 göst.
Diğer kategorisinde (345 puan) tarafından
Kızlar şimdi benim yan komşum var bir tek onunla mesela konuşuruz kahve vs içeriz yaslarimiz yakın diye neyse kendisi annesiyle tek yaşıyordu kız çalışırken ben annesiyle oturup konuşurduk öyle kahve falan içerdik sonra kız evlendi annesiyle birlikte yaşamaya başladılar bu seferde kizi gelip gitmeye başladı işte öğlen saat 1 de gelirdi taaa aksam 5 gibi evine giderdi bende iş güç hiç bişey yapmıyordum ayıp olmasın diye neyse sonra yaz geliyor diye buzlukta fazladan fasulye vs sebzelerden falan verirdim kendisine işte diyordu bugün ne yemek yapsam biseyimde yok diyordu bende buzluktan fazla olanlardan veriyordum yanii sonuçta ne olacak neyse sonra işte neyin konusu açılsa elimde varsa veriyordum dün de işte ben dedim sende sarımsak varsa bana bir dış ver markete gitmiyim bunun için dedim dur bakim aaa kalmamış falan dedi neyse akşam iftardan sonra gittim zorla çağırdı bu arada da sürekli o bana gelir saatlerce oturur ben hiç gitmem yanii neyse zorla çağırdı gittim bir bardak çay içtim mutfağa geçtim sigara içmeye gözüm sebzelige takıldı ve 2 baş sarımsak vardı bende hiç bozuntuya vermedim biraz daha oturup kalktm yanii anlamiyorm zoruma gitti gerçekten sonuç itibariyle ben herşeyimi veriyorum elimde olsun olmasın 1 taneyse yarı ona yarı bana yapiyorm ama kendisinin elinde olmasına rağmen bana vermedi çok garip enayi gibi hissettm yanii

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben direk muhabbeti keselim derdim görür görmez. Sevmiyorum böyle olayları 
(345 puan) tarafından
Büyük ihtimal bende öyle yapicam zoruma gitti cunku
tarafından
De direk. Hiç gerek yok böyle insanlara.
(345 puan) tarafından
Aynen zaten bundan sonra asla kabul etmem onu geleyim falan dese isim var diyecem böyle şeyler söylenmez ama benim verdiklerimin yanında benim istediklerim devenin yanında kum tanesi gibi kalır çok ayıp yanii biz hiç böyle görmedik annem derdi kapına düşmanın gelse su istese ver derdi sonuçta ihtiyacı olmasa kapına gelmez derdi ama bu resmen uyanıklık yanii enayi yerine koyma
tarafından
Belki sen istedikten sonra almiştim dicem ama insan o zaman da aldim der getirir
-Reklam-
0 oy
(4,493 puan) tarafından
Kuzu olmadigi fark edince almis yada aldirmis olabilirmi
(345 puan) tarafından
Canım ben misal normal zmaanda da ondan herhangi bişey istesem onda hiç olmaz aklıma geliyordu olupta bana vermediği ama diyordum olsa verir zaten neden vermwsin ama dün tam anlamıyla inandım yanii
(7,734 puan) tarafından
Aldirsa bile diebilir sen isdenistin lazimsa die kapisini calabilir
(4,493 puan) tarafından
Genel olarak bunu yapiyorsa demekki varda vermiyor sende aynen onun yaptigi gibi yap canim yok de
0 oy
(168 puan) tarafından
O kadar yakınsanız eline alıp gösterseydin varmış diye ne diyecekti acaba sen böyle yapınca
(345 puan) tarafından
Asla söylemem gördüm sonuçta sonradan alsa da beni arar derdi bak aldım almadiysan gel verim diye asla söylemedim yanii söylesem de ne dicek kız senden sonra aldık vs derdi kesin herhalde
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Vay be acaba görmedi mı 

Yada seni enayi yerine koydu 
(345 puan) tarafından
İkinci söylediğin daha çekici geliyor bana şuan :)))
0 oy
tarafından
Sonradan almış olabilir çok yakinmişsiniz ama eğer olupta vermediyse gerçekten arkadasligimi keserim
(345 puan) tarafından
Canım büyük ihtimal vardı vermedi çünkü yaklaşık 4 yıldır oturup kalkıyoruz ben bişey istesem onda asla bulunmaz yanii önceden aklıma geliyordu acaba varda vermiyor mu diye kendi kendime diyordum olsa verir neden vermesin falan ama dün tamamen inandım
0 oy
(968 puan) tarafından
Belki gormedi ben oyle bi insan olsam evimede cagirmam hep baskasinda yer icerim:)) gittiginde sana cayin yaninda bsey ikram ediyor mu bende kek yapiyordum unu kavonoza koymusum kalanda yaninda posetinde ikiside yan yana yetmedi diye gottm banabiden siparis verdim sonra bi baktim kavonozda var :))
0 oy
(119,351 puan) tarafından
bu seylere bem gicik kaparim
(345 puan) tarafından
Bende maalesef mesafemi koyacam artk
0 oy
(373 puan) tarafından
Bilmeden hüküm vermek iyi degil belki yeni almıştır ama egerki var da vermdiyse ben mesafe koyardim
(345 puan) tarafından
Canım misal biz bununla 4 yıldır falan oturup kalkıyoruz mesela olmasa sonradan alsa bana söylerdi kız aldım hala lazımsa gel al diye ben 4 yıldır ondan ne istesem evinde hiç bulunmaz yanii bu seferde tam anlamıyla olupta vermediğini anladım
(373 puan) tarafından
Askm o zaman mesafeni koy sen ver ver ona gelince yok hiç sevmem herşey karsiliklidir
(345 puan) tarafından
Aynen mesafemi koyacam ben tekim diye ona muhtacım zannediyor herhalde hiç umrumda değil vallq
0 oy
tarafından
Ne kadar ayıp ne kadar terbiyesiz
(345 puan) tarafından
Evet yanii çok korkakrim öyle şeylerden olupta vermemek yanii çok enteresan
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Diyelimki sarımsağı o an göremedi yok sandı,hiç farketmez baştan beri seni sömürmüş sende enayi gibi kendini kullandırmışsın.Gerçek bu.Gelip gidip seni kandırmış bu kadar safmışsın uyan artık kimseye kullandırma kendini.Onun yüzünden işlerinden kalmanada kızdım.Bi daha gelirse işlerini hiç aksatmadan yanında yap,bişey dilenirsede hiç oralı olma bakalım geliyomu.
(345 puan) tarafından
Zaten almam ki bir daha gelecem dese isim var dışarı çıkacam bilmem ne diyecem gelmesin çok zoruma gitti
(1,786 puan) tarafından
Sakın acıma sakın.Dışarı çıkıcam de çıkma.çatlasın pislik.çok vaktini almış .
(345 puan) tarafından
Aynen canım 4 yıldır ablamla bu kadar oturup kalkamamisimdir ablama bu kadar eşya vermemisimdir yanii pislik
(1,786 puan) tarafından
Sinir oldum bugün gelirse açmadım diye post aç görelim rahatliyim.Bundan sonra sana değiştin derse akıllandım dersin .Haram olsun diyesim geliyoda benim değil verdiklerin .Pis otlakçı
0 oy
tarafından
direkt arkadaşlığı keserim açık ve net seni sömürüyor başka anlamı yok bunun 
(345 puan) tarafından
Aynen anlaması baya zaman aldı ama asla evime almayacam bundan sonea
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İşte bu yüzden insan ilişlkilerinden nefreteder oldum ben nasılsa karsımdakı de oyle olsun ıstedim olmadı tek daha mutluyum
(345 puan) tarafından
Aynen vallahi bende öyle biliyordum ama demekki öyle olmayacakmış
0 oy
(79 puan) tarafından
Kesinlikle muhabbeti keserim evime almam konuşmam ***** yerine koymuş resmen sen okadar yardımcı olmuşsun vermişsin ayıp etmiş bnce konuşma bidaha 
(345 puan) tarafından
Konusmayacam zaten hep bir bahane koyacam ortaya
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Çok mu cimri acaba çok tuhaf insnalar var sonçta sende yardım edıyrısun veryrısun yoksa zaten yoktır varsa da nye yalan sylıyrısun dimi yani
(345 puan) tarafından
Yanii sonuç olarak 4 yıldır oturup kalkıyorsun burda ne lazımsa yardımcı oluyorm çok ayıp yanii şoka girdim
0 oy
(276 puan) tarafından
Bence görmemiş eğer bilerek vermemiş olsaydı onu saklardı senin göreceğini düşünerek 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 1,210 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 573 göst.
8 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 525 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 342 göst.