0 oy
146 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (118 puan) tarafından
Hastaneye goturdun röntgeni cektiler radyasyondan zarar olabilir ama cekelim dedi kızım durmadı doktor uyut tekrar getir dedi ama kanama görmedim dedi sizce bisey oomusmudur ve rontgen bisey yaparmi kızım uyumuyor ki benim hiç gündüz 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnsallah olmamıstir. 

Çok mu yüksekten düştü nasıl oldu 
(118 puan) tarafından
Kapagini açtı kapak kafasına düştü aniden oldu
tarafından
İnsallah birşey olmaz kuzucuğa :/
-Reklam-
0 oy
(320 puan) tarafından
18 aylık Bebek nasıl uyusun yenidogan sanki . Allah Allah normalde uyutma derler kusma halsizlik  falan yoksa bişey olmaz Allah'ın izniyle benimkide kafası ı  üzerine düşmüştü özel doktora götürdüm önermiyorum demişti bi takip et gece ve gündüz halsizlik ellerini kollarını kaldıramama kusma oluyormu bak demişti çektirmeni öneririm agırsa kapak . ama çektirmessen gece uyurken uyandırıp besle bilincini kontrol et canım gündüzde tabi iyimi şimdi bebiş ? 
(118 puan) tarafından
Suan iyi yemek verdim gece uyumicam kontorl edicem bilgilerin icin sagol goturucem babasıyla babasi tutsun ben tutamadım rontgende
(320 puan) tarafından
tamam canım Allah'ım korusun miniklerimizi
(118 puan) tarafından
Amin cnm hastaneye götürmedik çünkü gayet iyidi durumu buda bana ders olsun bidaha dikkat edicem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 180 göst.
23 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 256 göst.
17 Ocak 2022 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 292 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 318 göst.
16 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nevsin12 (30 puan) tarafından soruldu

380,779 soru

11,400,485 cevap

34,930 kullanıcı