0 oy
147 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından
Kızlar benim doğru düzgün hiç sütüm yok doktor erken adet olursun demişti öyle de oldu 2.5 ay bitti adet oldum şimdi nasıl olacak sütüm hiç mi gelmeyecek süreç nasıl olacak artık çoğaltamaz miyim

11 Cevaplar

+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Süt ve adet ne alaka bacım 
tarafından
Bende merak ettim sjsj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kız ne alakaaaa :)
0 oy
(7,560 puan) tarafından
Emdir sen sürekli canim 
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Kim dedi onu bacimm 10 aylık olcak oglum 40 dan sonra hemen oldumm sütumde bitmedii.....
0 oy
tarafından
Hiç bir alakası yok canim
0 oy
(7,926 puan) tarafından
Ne alaka kız bende düzenli olarak adet gördüm doğumdan sonra hiç de kesilmedi hala var 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
İkisi çok alakasız bacım 
0 oy
(4,438 puan) tarafından

Tibben hormanlara bagli adet donemlerinde sut bir tik azalir ama adet bitiminde eski halini alir korkma<3

0 oy
(9,560 puan) tarafından
Süt ve adetin ne alakası var ben 40. Gün adeetimi gördüm ve sonrasında hep düzenliydi sütüm hiç azalmadı 
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Bol bol helva ye süt yaparda adetle ilgisini bilmiyorum
0 oy
(331 puan) tarafından
Kalsiyum ve magnezyum takviyesi

instagramda dilruba demirezer mayya tablet 

Doğru mu yazdım bilmiyorum solgar Breawest yeast b12 öneririm. maya sütü arttırıyor bu dönemlerde benim de çok azalırdı. Ama beslenmenize çok dikkat edin. Ara öğünleri bile atlamayın sıcak yemekler bol bol sulu yemekler proteinden zengin ama basit karbonhidratlardan fakir beslenin. Bunları aylardır araştırıyorum. Doktorlar ve emzirme danışmanları söylüyor. Bir de çok süte takılmayın stresli bir hayatınız varsa strrsten arınmaya o kaynakları iyileştirmeye çalışın derim. Benim başımda kaynanam vardı vallahi şimdileri yine iyi gelmiş sütüm diyorum. 8. Ayda onun yüzünde kesildi o kadar söyleyim..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
26 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 367 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 362 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 294 göst.
22 Mayıs 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı