0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar canlanalim biraz. Doğum lekesi konusunda tarihe geçebilecek nadir insanlardanım kolumun başından koltukaltına kadar kırmızı top top lekelerim var. Neler neler çekmedim bu lekeler yuzunden bir bilseniz şiddet mi görüyorsun diyen olmadi saçma sapan hareketler yapmışsın bir de saklamiyorsun diyen mi olmadi(bayanlar arasında) neler neler :) var mı sizin de garip lekeleriniz. Fotoğrafı kaldırıcam hemen. Lincci bacım gelecek olursan söyleyeyim gerçekten doğum lekesi ve ben pek gelemiyorum lince haberin olsun.

16 Cevaplar

0 oy
(1,964 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

. Hahaha milletin sorduğu benim anladığım daha ayilamadim :)))) Simdi düzgün cevap veriyorum evet var göğsümun altında hatta oğlumda da var sadece benim sağ onun solunda sanki kucaklamisimda benden ona geçmiş gibi.

tarafından
Anladım canım ne güzel:)
(15,997 puan) tarafından
Kız hamilelikteki lekeleri sormuyor biz doğduğumuz zaman bizde doğum lekeleri olur ya onu soruyor.
(1,964 puan) tarafından
Hhaha ay kız benim kafa gitti ;)) bende doğum yaptıktan sonra oldu sanıyorum
(1,964 puan) tarafından
Doğum diyince hep çocuğa odaklaniyorum :))) hiç kendimi düşünmüyorum.  Bende diyorum dogururken nasıl çıkmış bunlar ;))
tarafından
Kız dogururken nasıl çıksın sbsbsnsn
-Reklam-
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Kız tam da görünecek yerde tabi yanlış anlar millet bende hiç yok canım 
(11,279 puan) tarafından
İnsan bi yerden sonra sinir olur ama dimi canim
tarafından
Çok sinir oldum canım ama sonra alıştım yani değişik sorulara degisik bakışlara napiyim ben de böyle yaradilmisim
(11,279 puan) tarafından
Elin ayağın tutuyor sağlığın yerinde mi daha ne olsun canım onu veren de rabbim şimdi her şey basit sen kapaliymissin açık olsan makyajla gene kapatirdin
tarafından
Öyle benim için çok da önemli değil hatta seviyorum lekelerimi 26 yıldır benimle beni ben yapan bir parça sonucta:)
(11,279 puan) tarafından
Ne güzel kendinle barışık olman :)
0 oy
(15,997 puan) tarafından

Ben olsam kız kolunu kim somurmus derim öyle benziyor hahahahah :D

tarafından
Yav neler neler duymadım ya:)
(2,501 puan) tarafından
Aynen başta öyle gözükuyor ☺️
0 oy
tarafından
Seninki yine iyi benim böyle bu şekilde boynumda :))
tarafından
Amaaannn:)
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Bende yok iyide yok ☺️☺️
tarafından
İyi ki de:)
0 oy
(85 puan) tarafından
Kız  bebek lere hamile kalınca böyle oluyor diye biliyorum derler kız güzeligine anneden alır mış diye görümcem de böyle olmuştu kızında zamanla geçenler geçti geçmiyenlerde varmış dr a gidicekti en son
tarafından
Yok kuzu bu benim doğum lekesi tanı kolumda bu lekelere dogmusum ben
0 oy
tarafından
Seninki doğum lekesi mi aynı kılcal damar çatlaması gibi duruyor. Leke yok ama doğum sonrası kilo aldım çok bacaklarım çatladı. 
tarafından
Yok canım bu lekelerle dogmusum  ben dogustan l3ke yani
0 oy
tarafından
Bende yok, abimde var.  Biz tarafda anne gebeyken mezarlığa giderse, elini neresine dokundursa çoçuğun o kısmında leke olur derler.

Başka bir inancda duymuştum. Onu unutdum ama:)
tarafından
sendeki kılcal damarlar çok yüzeyde gibi duruyor.
tarafından
Yok cildiyeye de gittim bir sıkıntı yok doğarken zorlama olmuş olabilir belki denilip kapatıldı üstü
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Bizde derler gül koklama leke olur ciger yeme leke olur ben de ağzıma sürmedim amma doğru amma yanlış bakalım doğsun gorcez nasıl bisi çıkacak  :)  eşim çok çilli ve benli doğum lekesi de olursa şaşırmam :)
(2,501 puan) tarafından
Aynen olabilir
tarafından
Annemin rivayetine göre vişne yiyip kasimis o yüzden böyle olmuş zaten:)
(11,279 puan) tarafından
Visneyi ilk defa duyuyorum  :D
tarafından
Önemli olan ne yediğin değil yiyip de kasirsan leke çıkar inanç bu demek ki unutmuş da ama bizimkiler inanir
(11,279 puan) tarafından
Demekki tek bizim burda degil bu :D
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Evet var hatta anneannem,annem ben ve küçük kizimdada aynı yerde var  görülür yerde degill oğlumun da ensesinde var❤️ Hatırlıyorum da ilk okula giderken ablanın birinin yüzünün yarısında vardii 
tarafından
Evet bizim okulda da vardı yüzünün yarısı tamamen simsiyah. Benim kızımın da ensesinde var küçük kırmızı lekeler:)
0 oy
(611 puan) tarafından
Var ama kahverengi belimde kimse görmüyor 
tarafından
Ne güzel iste
(611 puan) tarafından
Kuzenimin tam yüzünde eskiden çok ağlardı herkes birşey derdi millette cins görüyorsun ne soruyorsun morel bozuyorsun
0 oy
tarafından

Öyle bir soru sordunki kıçımdaki lekeyi kim soracak diye aklıma gelmezdi:D:D

tarafından
Kız napiyim bunların nerde çıkacağı belli oluyor mu:)
tarafından
Aynen öyle:)))
0 oy
(548 puan) tarafından
Bende olmadı hiç  olsada çok takardim
tarafından
Aslında insan takmıyor ama alınan tepkiler can sıkıyor bazen
(548 puan) tarafından
Canım doktora gittinmi
(548 puan) tarafından
Hani doğum lekeleri vs  belki bir işlem uygular benim ablamın koltukaltlari çok kaşınıyor ve kendi beyaz tenli kahverengi kalmıştı doktor karışım krem yazdı rengi açıldı baya bir devam ediyor hala
0 oy
(37 puan) tarafından
Var kolum da canım ama benimki  turkuaz renginde herkez dövme zannediyo
0 oy
tarafından

Benım amca oglumda var tam thısort bıter ya kolunda pazu kısmında boyle kuş tuyu gıbı buyuk bır leke ama mınık mınık yuzlerce benden olusuyor valla goren dovne sanıyor :D

0 oy
(3,681 puan) tarafından

Sol kolumda var omzuma yakın açık kahve tonunda balık şeklinde annem hep der sana hamileyken balık yemiştim ellerimi yıkamadan kolumu kaşıdım diye :D 

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 320 göst.
21 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 190 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde gamzeee123 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
30 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Sda.aymina (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 124 göst.
10 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Morchella (165 puan) tarafından soruldu

380,081 soru

11,378,291 cevap

34,863 kullanıcı

...