0 oy
84 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (69 puan) tarafından
Kızlar doğum lekeleriniz oldu mu kahverengi olduysa gecti mi kullandığınız birseyler var mı. Göz altımda 2 tarafta da kahverengi lekelerim kaldı ne yaptıysam geçmedi. 

3 Cevaplar

0 oy
(15,272 puan) tarafından
Ne kadar oldu doğum yapalı 
(69 puan) tarafından
1 yıl 1 ay oldu ama 6 aylıktan hamileyim ;(
(15,272 puan) tarafından
Benim doğumdan sonra bir haftaya geçmişti.  Azdı zaten.  Cildiyeye git istersen
(69 puan) tarafından
Hamile olduğum için bir ilaç vermezler diye düşündüm
 Güzellik merkezi ile konuştum onlar da hamile olduğum için birsey yapamayız dediler. Çok sinirlerimi bozuyor bu durum. Çok çok belirgin oldu 3 yaşındaki çocuk bile ne oldu buralarina senin dedi ;)
(15,272 puan) tarafından
Hamileyken daha belirgin oluyo. Sonra geçer onlar inşallah ya
-Reklam-
0 oy
(173 puan) tarafından
Bir gebenin günlüğü Instagram adresinden krem aldım geçmişti canim
(69 puan) tarafından
Hamileler kullanabiliyor mu acaba
(173 puan) tarafından
İlk 3 ay kullanamiyordu sadece
0 oy
(1,515 puan) tarafından
Ay benim büyük kızımda alnımdan yanaklarıma kadar uzayan lekelerim olmuştu dogumdan hemen sonraki ilk banyoda köpüklü veya köpüksüz saçlar ile yüzümü yıkamamı söylediler geçer gibisinden denedim ve geçti şuan yine hamileyim sanki hafiften lekeler var gibi ama güneş lekesine de benziyor eger çogalırsaa dogumdan sonra yine denerim 

Sende istersen cildiye ye görün ama hamile oldugun için ilaç verirmi bilemem ay anne oldun mı ne vücut kalıyor ver güzellik Allah'ım yar ve yardımcımız olsun AMİN ❤️ 
(69 puan) tarafından
Bende de yoktu 5 6 aydır ki var çok çok belirgin yani 3 yaşındaki çocuk bile buraların ne oldu senin dedi. Hamile olduğum için vereceklerini sanmıyorum ilaci cildiyede o yüzden hiç gitmedim.  Belki doğal birileri birsey yaptıysa diye sormak istedim.
(1,515 puan) tarafından
Hele yogurtdu süz sonra yüzüne sür belki işe yarar kızken hep yapardım rengimii açardı ölü deriyi temizlerdi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 124 göst.
10 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Morchella (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 186 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 190 göst.
1 Şubat 2021 Diğer kategorisinde gamzeee123 (842 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 272 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu

380,885 soru

11,403,752 cevap

34,942 kullanıcı