0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (4,040 puan) tarafından
Bazen halalarinin peşine takılıp onlara kalmaya gidiyor haftada bir gelirler o da takılır gider. Orda yatar bir gün durur sonra eve gelir ama her gelişi bir kriz. Ertesi gün kardeşini tekmelemeye başlar fazla ilgi ister. 2 buçuk yaşında sanırım kalma olayı onun için daha erken. Acaba sık sık gönderip alışmasını mi saglasam yoksa kalma olayını tamamen kessem mi? 

Muhtemelen orda kalınca annem kardeşimle yalnız kaldı diye bir düşünceye girip kardeşine hınç doluyor

25 Cevaplar

0 oy
(4,040 puan) tarafından

En İyi Cevap
Cevaplar için teşekkürler kizlar teker teker cevap yazamıyorum misafir var oğlumun baska ortami yok kısmak istemiyorum ama buraya gelip düzenleme kadar iyi bir kaos çıkarıyor. 
-Reklam-
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Büyük kızım 15 yaşında daha hala tek basina biyerde kalmamistir
(7,945 puan) tarafından
Maşallah kız kaç yasindasin sen ;)
(4,983 puan) tarafından
39 tatlim☺️
(7,945 puan) tarafından
Mucizelerim e yazmıştım canm burda böyle büyükler varmiydi sasirdim ne güzel ☺️
(4,983 puan) tarafından
Evet benden buyuklerde vardi ama uzun zamandir goremiyorum ☺️
(7,945 puan) tarafından
Bende denk gelmedim hiç :)
0 oy
tarafından
Küçük canım daha kalmasına zin verme bence 
0 oy
tarafından
Niye kalmasınki. Neden erken olsun. Ben hep gider kalırdım kardeslerimde öyle. Bence uzaklaştırmayı düşünme. 
0 oy
tarafından
Bence hiç izin verme gerek yok 
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Ben yanında anne baba yokken kalması taraftarı değilim. Kayınvalidem de biraz büyüsün gelsin kalsın diyor ama yok. Mecbur kalmadıkça birkaç saatliğine bırakmam bile
0 oy
(2,593 puan) tarafından
bence henüz tek başına kalmak için çok küçük ya birlikte gidip kalın ya da halaları giderken onuda dışarı çıkarın ya da farklı bir şekilde oyalayın 
0 oy
(695 puan) tarafından
Doğuma gdicem oğlumu babasiyla nasıl yanlız birakirm annanesid yanında kalcagi halde derdindeyim asla bensiz kalamaz hiçbir yerde çok çok küçük cocugun acil bsi olmadıkça kalması yanlış
0 oy
(7,412 puan) tarafından
ben kucuken cok kaldım dedemgıle oyle bıseyde dusunmedım kucukende cok gıtmısım 
0 oy
(4,889 puan) tarafından
2 buçuk yaş anneye muhtaç gelişimi için doğru değil. 
0 oy
tarafından
Mecbur bir durum olmazsa müsade edeceğim bir durum değil 
0 oy
(350 puan) tarafından
Valla benimki gittim 4.5 gün kalıyor ;) 

Aynen oraya gitti mi şımarıyor ama napim orayı da özlüyor güvende olduktan sonra bir sorun olmaz inşallah 
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Walla bnde anneannesine birakicam   buyuk kizima ciss egitimi veriyorum küçüğüm sefil oldu 15 aylik birkac gun kalcak annemde
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Bence çocuk kaç yaşında olursa olsun evinden başka bir yerde tek kalması uygun değil şahsen ben izin vermem 
0 oy
(11,217 puan) tarafından
benim kizim 5 yasinda son 8 9 ay gonderdim kalmak icin. oncesinde asla gondermedim. o bile smdi gelince beni kardesiyle gorup sen beni ozlememissin dio
(4,040 puan) tarafından
Bence duyguları hep aynı bazısı söyleyecek yaşta oluyor iste
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hayatta yolamam canım ufacıkmış annemlere sonsuz güvenirimde kaynanamam bırakmam
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bence alışmasın. Ben 22 yaşındayım  evlenene annem olmadan kimsenin evinde kalmadım kalmam da 
0 oy
(3,730 puan) tarafından
Aksine çocuk orda aşırı ilgi odağı olduğu için evde ki ilgiyi paylaşmak istemiyor bence bu devirde yalnız göndermek çok iyi fikir değil gibi tabi ama yine de kendiniz bilirsiniz
0 oy
(962 puan) tarafından
Bende bazen bırakıyordum sonra öğrendim ki daha çok küçük bırakmamak gerekiyor. 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Bende halayim abimin kizi  5 yasinda geldi bende 1 ay kaldi marmariste oturuyo ben İstanbul da snr annem babam geldi biraz kaldilar yigenimi aldilar samsuna gittiler  en son 2020 de pandemi zamani geldi gelinimiz annesini kaybetti coronadam samsuna gidiceklerdi havaalanindan gittim yigenimi aldim onlar aktarmalo devam etti 1 ay kaldi bende yine annemlere cok düşkün 15 gun onlarda kalir tatil zamanlari samsunda   çocuk kalmak istemeze gitmez zaten  benim yigenim teyzesinde yani gelinin ailesinde asla kalmaz bize cok düşkun abimde biz disinda kimseye birakmaz  bir oglum var 7.5 aylik yigenimde canimdan öte evladım gibi severim ilk goz agrim tek çocuk elimde buyudu evlenene kadar gelinimizle kardes gibiyiz bana gelmek istemese gelmez annesi de zorla yollamaz gitmek istiyorsa gitsin  yasaklama bence.
(4,040 puan) tarafından
Valla geldiği günü bize zehir ediyor yoksa orayı çok sever güzel ilgilenirler yedirir içirir takip ederler
(5,953 puan) tarafından
Simarmistir orda  torun yigen farkli oluyor ufakda daha

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 270 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 214 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 165 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde NILHAN (113 puan) tarafından soruldu