0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından
Oğlumda belden aşağı oldum bunda komple bayılmak istiyorum bı farki varmi

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay komple uyuyunca uyanması çok zor oluyor ablamdan biliyorum 
(14,428 puan) tarafından
Yiiiiaaaa canniiiim ♥️
tarafından
Aha geldin zor uynn şahıs :) ❤️
tarafından
Ben spinal de aglaidm bacaklarim koturum oldu sandiydim sjdjdjdhxhdhdh beni bayilttilar
(14,428 puan) tarafından
Ayyyy kuyudan sesler geliyo sanki uyandırılarken
tarafından
Hahahaha güzelim ❤️
Bana bişey olmadı yaa bi baktım herşey bitmiş kızçemi gösteriyorlar bana :)
-Reklam-
0 oy
tarafından

Beni once spinal yaptilar .Bacaklarimi hissedemeyince krizlere girdim sjdjdjd beni bayiltin diye agladim.ordan biri de bu kari manyak dedi jsjsjsjsjs .sonra genel yaptilar ohhh uyumusum miss gibi hehehe
Bu da boyle bi aniydi iste :D

(14,020 puan) tarafından
Ahahhaha serifeeeemmm bende karnıma dokunduklarini hissedince bağırdım hissediyorum diye ahahhaha anestezi uzmanı da acıyı hissediyorum sanıp uyuttu beni ayy mışıl mışıl uyumuşum :Ddddd
tarafından
Hshshsjshsh ayyyy guldenim ya :D  off panik bizi bitirdi jsjsjsj  amannn iyi oldu iste .en son o zaman guzel uyudydum  zaten .Sonrasi yok jsjsjsj
(14,020 puan) tarafından
Ahahahahha aşkım uzun bir zaman daha olmayacak hazırsın mı :DDD
tarafından
Degilim ama gonder gelsin sjdjjd napalim :D ayy uyku nneydi uyuttum bee
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Fıtık olduğu halde belden uyusturdular iğne de fitiga denk gelmiş 1 aya yakın yürümekte zorlanmistim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Belden aşagi uyuşmak daha iyi bence
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Anam ben korkarım o yüzden komplomuu  uyutun dedim :(

0 oy
(712 puan) tarafından
belden olduğumda baş ağrısı haricinde hiç bir sorun yaşamadım ne otururken ne kalkarken hatta yanımdaki kadın sen ne zaman doğum yaptın da böyle valizini Felan topluyosun demişti komple uyutuldugumda bir hafta desteksiz zor kalktım hatta doğumun ertesi günü kimse guldurmesin beni yattığım yatağa dokunmayın diyodum ama beldeki baş ağrısı beni bitirdi resmen kusmaktan boğazımdan kan geldi 
(60 puan) tarafından
Yani şimdi komple uyutulmada nedir ne zmn somra uyaniyon uyanınca nasıl kötümü oluyor
(712 puan) tarafından
komplede uyutulmada bunyeyle alakalı bı durum kuzum 1 saatte Felan cikiyosun ama benim rahatsızlığım sebebiyle 2-2.5 saat uykuda kalıyorum ağrın oluyor aynı şekilde zaten sezeryan doğum yapmışsın gene olsam gene belden olurdum ben herşeye tanık olmak çok güzel narkoz kafasıyla tam kendinde olmuyorsun emzirmede Felan Zorluk cekiyosun ve alttan muayene ye geldiklerinde hissediyosun o zor oluyor
0 oy
(1,028 puan) tarafından
Belden aşağı uyuşması iğne yaptı ardından göbeğimi cimcikledi ben bağırdım napiyonuz siz diye sonra olmadı tümden bayıltalım dediler tümden bayıldım 
0 oy
tarafından
Ablam ikisinide olmustu bana cok tavsiye verdi belden ol cok guzel hemen goruyosun falan dedi gercektende hem amelyatim cok cok guzel gecti hemde oglumu hemen gordum cok muthis bi duygu o an aklima geldikce gozlerim doluyor hemen ilgilenmeye basladim uyusuklugum gecince agrim oldu agri kesicilerle gecti bi gece yattim ben hastanede özel di ama kendim cikmak istedim iyiydim 3ngün tamamen ayaklandim 
0 oy
tarafından
Bn belden aşağı oldm cnm menunum gene olsa gene aynısını yapardm
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Belden uyusturanlar hep belim ağrıyor falan diyo, ben genel anestezi oldum iyi ki öyle olmuşum, ayrıca hemen uyandım 
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Ben spinal oldum hiçbi sorun yaşamadım sadece o narkoz yukarıyamı çıktı nolduysa 2yaşında bebeler gibi hııı hııı diye ağlıyodum hahhahah ama çok güzeldi :) 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Spinal her zaman daha iyi tabiki
0 oy
tarafından

İkisinide oldum genel daha kolaydı

Belden uyuşmada amaliyat sirasında şiddetli sallanmadan dolayı kendimi o ara kaydettim bağırdım çagırdım gerisini bilmiyrom
Geneldede kendine gelmen vss 1 gün sonra düzeliyor sun o kişinin elinde olan bişey ben direk kalkıp yürüdüm biraz başim döndü ama cabaladım 
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Ben belden aşağısı derim ondan oldum çünkü☺️ diğerinde uyanması çok korkunç daha önce ameliyat olmuştum onu da oradan biliyorum
0 oy
(26 puan) tarafından
Belden aşşa uyuşturma daha iyi bence en azında bebişinin ilk halini görmek kadar güzel bişey olamaz :) 
0 oy
tarafından
Bence belden aşağı
0 oy
(1,330 puan) tarafından
Uyanırken zor oluyor ya çok bagirmisim anlatıyor annemler hala gülüyorum sayiklamisim bagirmisim çok usumusum narkaz biraz kafa yapıyor iki saati buluyor normale donmek ama ben belden asa olsaydım. Panik olurdum 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Ben komple bayiltilarak sezaryan oldum hiç birsey bilmedim benim sezaryaim çok rahattı ayilirken falan da sıkıntı yaşamadım bünyeye göre değişiyor galiba 
0 oy
(8,574 puan) tarafından
Ikisindede belden istedm. 
0 oy
(4,996 puan) tarafından
Ben spinal oldum çok rahattı. Sadece karnımı kapatırken sakinleştirici bişey verdiler bi 15 dk uyumuşum :D

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 359 göst.
11 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2prensannesi!! (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 166 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Yusufunannesi2 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
15 Mart 2021 Diğer kategorisinde Dmtmrcn (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 593 göst.

378,713 soru

11,335,955 cevap

34,798 kullanıcı

...