0 oy
167 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
19 gün önce belden uyuşmalı sezaryan oldum o günden beri geçmeyen bel ve baş ağrısı var geçmiş olan amaliyat yerinin ağrıları tekrardan başladı yürüyemiyorum bile varmı Bi çözümü olan dayanamıyorum artık hastane parol dan başka bişey vermedi 

15 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ben hiç öyle şeyler yaşamadım kahve falan iç baş aprını alır 
(4 puan) tarafından
Sağolasın canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zamanla gecrr bnce bnm de öle olmuştu 
(4 puan) tarafından
O kadar dayanılmaz ki anlatamam
tarafından
Yanıyor mu
(4 puan) tarafından
Yok ağrı acı var sadece
tarafından
Bnm de yanma ağrı vardı bol kahve iç geçiyor zmaanla baş bel agrin  sen yürüyüş yap hep oturursan hep ağrı başa donuyir
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Lanet olsun o iğneye beş yaşında ikizlerim belim çok ağrıyor hala geçmedi. Çok geçmiş olsun canım
0 oy
(3,481 puan) tarafından
3 4 gun bas ve boyun agrisi cektim cnm kahve falan da ictim ama fayda etmedi 
0 oy
tarafından
Benim bel bas agrisi olmadi ama o yuruyememe oldu ayaklarimi surudum bir aydan fazla ve dayanilmaz bir agri vardi belden asagimda. Kendiliginden gecti sonra
0 oy
(383 puan) tarafından
Canm benmde 18 gun oldu belden uyustrmali sezryan olali ama bahsettgn gbi agrilar yasamyrm yalnzca dikis yerimde ufak bi agrm oluyo arada hastanede bol kahve icmstm bas agrisi icin sanada icirdilermi
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Kahve geçirdi baş ağrım ve bel ağrımı canım ama dikislerim hiç ağrımadi canım sen Bi Doktora git enfeksiyon falan olmasın bide 
0 oy
(636 puan) tarafından
Baş ağrısı için kahve içebilirsin. Sütsüz. Bel ağrısı içinde yapcakk bişey yok canım. Ben doğum yapalı 2 yıl oldu. Bazen ağlarım ağrısına. Eğilip doğrulamam. Zorlamamaya çalış kendini. 
0 oy
tarafından
Benimde 20 gün sonra tekrar başlamıştı ama şu an 4 ay oldu doğum yapalı geçti 
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Benim aylarca ağrıdı. Yastıksız yat, bol su iç ve kahve iç iyi gelir canım. Çok geçmiş olsun 
0 oy
(208 puan) tarafından
Bnde sezeryan oldum ama ılk hafta tek boyleydım sonra gectı bnmkı 
0 oy
(748 puan) tarafından
Ben nescafe atlattim bas agrilarimj bende cok cektim 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Bende de. 3 gün aşırı şiddetli baş ağrısı olmuştu doktora gittik serum takıldı ani hareketler yapma geçecek canım diğerlerini bilmiyorum ama başıma gelmedi 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Böyle bir sorun yaşamadım doğum öncesi doktorum bana yanına sade Nescafe bol su ve minoset plus al demişti dogumdan çıktım odaya geldi dediklerim yanindami 4 saat sonra bunları içip bol bol Yuruyeceksin normal hayatına devam edeceksin ağrım var diye yatarsan ömür boyu çekersin demişti şükür hiç bir şekilde ağrım olmadı 
0 oy
tarafından
Geçmesi ici n çözüm yok canım ben onu iki kere yaşadım hani şu normalden korkup kendini kestirmek isteyenler varya onlara acayip kıl oluyorum ne diyorlar biliyonmu siz öyle oldunuz diye bendemi öyle olcam yengem öyle olmadi 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 113 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Havvanur1 (905 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 291 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Segvi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 126 göst.
0 oy
1 cevap 33 göst.
28 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugba taha (228 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,968 kullanıcı

...