0 oy
825 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar ben sahur yapmiyorum sadece su iciyorum esim icin hazrlyorum ama siz hazrlarmisiniz  ama ac isem aksamki yemekten kalanida yerim ben öyle sahur aramam pek

57 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tabiki hazırlarım bende yemiyorum 
tarafından
Aynen canim
-Reklam-
0 oy
(930 puan) tarafından
Tabii ki de evet kalkiyoruz açmı kalsın herif yazık 
tarafından
Aynen ya
0 oy
(547 puan) tarafından
Her gece kalkar hazırlarım evet elimden geldiğince:) bitirene kadar da eşlik ederim 
tarafından
Bende o bitirene kadar etrafi toplarim
(547 puan) tarafından
Ya şöyle hazırlarım,etrafı toplarim sonra yanına oturup beklerim,tek başına sıkılmasın diye gitmem yatmaya :) kızıma hamileyken de hazırladım hep,kızım şimdi 32 aylık ve ikinci bebeğime 25+3 haftalık hamileyim gene hazırlıyorum:)
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Yazık kız hamileykende kalkıp hazirladim hep 
tarafından
Bende kiz lohusaykende  ramazana denk geldi hazrladim yani
(7,248 puan) tarafından
Aynen kadir gecesinden iki gun once dogurdum dogurdugum geceya kadr kalkip hazirladim kiyamam ben
0 oy
(11,217 puan) tarafından
hayr. kndi ymk isterse gidip bsyler yer..
tarafından
En iyisi:)
0 oy
tarafından

Hazrlyrm sahurda 1 ekmeģe yakn bitrym 

Göbeģm aldi başini gidiyo

Zatn uyumuym kuran okuyrm sahur a kadar 

tarafından
Bende yatsidan sonra okurum sonra isleriminhallederim
0 oy
(15,958 puan) tarafından
Her gun sahur hazırlarım. Uyanırım hazırlarım canım isterse oturur bende yerim istemezsem geçer yatarım tekrr
tarafından
Anladim kuzum
0 oy
(561 puan) tarafından
Bn oruç tutmuyorum 37+4 teyim 5 gun snra sezeryanim var ama yinede her gece hazırlarım
tarafından
Bende ramazanin 4. Gunubdogyrmustum
(561 puan) tarafından
Dogumdan snra hazirlamaktan vazgecebilirim :D cunku bizde iki çocuk olacak ve esimin babalik izni olacak 10 gun kalksin yesin akşamdan kalanı yatsin geri :D yada benimki zaten uyumaz sahura kadar film izliycem diye
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Bende tutmuyorum 38 haftalığım eşime hazırlıyorum bende yiyorum onla beraber 
tarafından
Bende hamileykenn hazrlardim canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Eşim kendi koyup yiyo yogurda pide dogruyo bunın için kalkma ben yaparım diyo yani zaten benim yapcağım bişey yok tutamuyorum ben oruç kalkmıyorum da
tarafından
Kiyamiyo sana iste:) benimki beni tepikliyo kalk hazrla diye
(25,224 puan) tarafından
Ya zaten tabaga yogurt koyup pide doğramanın neyine kalkıcam ki 10 saniyelik iş :D
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Kaldırma diyor pek istemiyor ama ben kaldırıyorum . Çünkü ramazan ayıni çok seviyorum ve yapmamaya alışmak istemiyorum . Sahur çok güzel birşey yolda 1 ay oluyor sadece . Yaşamak istiyorum . 
tarafından
Bende cok svoyorum mubarek cok hizli bitiyo ama keske 2 ay falan olsa
(1,845 puan) tarafından
Gerçekten öyle ya çok güzel bir ay . İçimi kıpır kıpır ediyor .
(2,097 puan) tarafından
Masallah en güzel yorum ❤️
(1,845 puan) tarafından
Teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
Bizde tam tersi eşim oruç tutmaz şeker hastası ben kendime hazırlarım..sabah da ona kahvaltı hazırlarım
tarafından
Esim haftaya gececi mesela ben yemeden yatarim skjdjd
tarafından
Sahurda yemezsem gün boyu baş ağrısı yaşıyorum oruçluyken çorba bile içsem yeter bana..ama küçük kızım tam o saatlerde mızırdanıyor geri uyutmak için yanına yatıyorum uyuyakalıyorum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Evet hazırlarım oda ayri bi sevap cunki
0 oy
tarafından
Tabi hazirlarim kiz adam oruc tutacak yani gecen sene lohusayken kalktim her gece hazirladm yattim simdi beraber tutuyoruz cok sukur
0 oy
(52 puan) tarafından
Elbette hazırlıyorum. Tutmadım zmn da sen kalkma diyo ama ben yinede kalkıp hazırlıyorum. Bende onunla beraber yiyorum. Hem kahvaltıyida daha geç yapıyorum yeyince
0 oy
tarafından
Hazırlıyorum eşime ben tutmuyorum ama genede kalkıyorum 
0 oy
(457 puan) tarafından
Tabiki de hazırlarım . hamileyken de sürekli hazırlayıp uyandırdım .
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Oğlumun peşimi bırakmasına bağlı. Yiyip yatar bazen bazen de kalkar aöa benden beklemez kendi hazırlar ben de uyuyo oöuyom ruhum duymuyor ya :)) sabah gittçğine bile haberim olmuyo bazen oğlum uyuykrsa tabi uyanırsa yolcu ediyoz
0 oy
tarafından
hazirlarim tabiki sahura kalkmiyorsam masaya koyarim o yapacagi zaman yer kaldirir.. kahvalti ettigimiz icin sorun olmuyor
0 oy
(712 puan) tarafından
Eşim sabahları erken kalkıp işe gider ben ise ramazan ayında öğle vaktine kadar yatma şansım var ondan tabiiki hazırlarım hem yemeyi hemde yedirmesini çok severim sahurda 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 172 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 696 göst.
3 Nisan 2022 Aile kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 265 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (853 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 295 göst.