0 oy
635 göst.
Diğer kategorisinde (368 puan) tarafından
Eşimle hıc mutlu degılım harika biri cok sakın hıc konusmaz asla sohbet etmez saatlerce susar. Bsıy dersen heee tamam anladım der susar uç konular açarım ama sohbet etmez. Kısa keser. Cok sıkıldım 28 yasındayım 3 yıllık evliyim 1 de bebegım var. Cok mutsuzum esımle asla anlasamıyoruz ve asırı ınatcı bugun yine kavga ettik. Annem gile gıdıcem dedim git dedi. Sonra gitme dedi. Hep sacmalıyor artık cok yoruldum ben bu kadar acı cekmek ahır geliyor. Var mı benim gibi olan 

21 Cevaplar

0 oy
(31 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sende konuşma eğer bebişin ayri odada yatiyosa onunla uyu kocan yanindayken bebişinle oyna gül eğlen bi yerden sonra yakinlasmak isticektir sende onun tavrini al ozman kiymete binersin ilk sene çocuk yok diye bende kocamla vakit geçirmeyi severdim beniki ise sürekli youtube da video izlerdi çok kizardim çocuktan sonra bi boşladim şimdi totomun dibinden ayrilmiyo benimle ayni yatağa yatmak için can atiyo
-Reklam-
+5 oy
tarafından

image

Cok severim bu sozu .❤️

tarafından
Çok güzel bir yorum ❤️❤️❤️ +++
(2,545 puan) tarafından
Ayy ne güzel söz :)) ilk kez duydum :)) duvar beni seviyor mu acaba dkmdöösös :))
(7,642 puan) tarafından
Cok guzel aldim ♡
(2,148 puan) tarafından
Gecenin sözü oldu bence...
0 oy
(7,642 puan) tarafından
Bosan hayat gecmez ö kuz olan ö kuz gider kb
tarafından
O kadar kolay mi ya boşanmak belki kadın senden etkilenir
(7,642 puan) tarafından
Valla anasi babasi sahip cikani varsa durmasin ben sozumun arkasindayim
0 oy
(5,953 puan) tarafından
 Konusmayan esde sorun 

Bende benimki yolda arar sorar msj atar  isim var derim birak isi der  evdeyken yatana kadar o  anlatır ben anlatırım suskun değiliz ikimizde
0 oy
(52 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun cnm. Dua et bol bol evde muhabbetiniz artsin dihd banada süresi oku yada internetten ac. Benim esimde tam tersi liselilee gbi yanimda yokken msjlasiyoz ariyo. 
0 oy
(561 puan) tarafından
Bana pek sorunlu gibi gelmedi konusmayi sevmiyor olabilir kndi doğasında vardır beklentilerini karsilamiyo diye acı çekmiş olmazsinki başka sorunları varsa bilemem tabi 
0 oy
(341 puan) tarafından
Ay benim  eş bensiz oturmaz illa benle kavhe cay icecek sohbet edecek uykun war dedikce caylar bitsin ole yatalim dio. Bende konuşkanim ama cok alingan hemen küser  
(86 puan) tarafından
Sizin eşinizle ilişkinizi merak eden yok ki kadının derdi var kendi mutlulugunuzdan bahsederek ne geçiyor elinize?  Benim gibi olan var mı demiş onun gibi değilseniz niye yorum yapuyosnz
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Canım sen eşine bakma git annende biraz kafanı dağıt :) olsun kötü alışkanlığı yok bişey yok. Konusması net yılışık değil bişey değil :) 
0 oy
(2,545 puan) tarafından

Canım sen eşine bakma git annende biraz kafanı dağıt :) olsun kötü alışkanlığı yok bişey yok. Konusması net yılışık değil bişey değil :) 

0 oy
(2,148 puan) tarafından
Basta harika biri demişsin yani begeniyorsun, sona dogru bu ozelliklerinden sikayet etmişsin. Ilk zamandan beri mi boyle. Sonradan mi boyle oldu. Yani ilk zaman nasil anlasiyordunuz onu merak ettim
0 oy
(217 puan) tarafından
Bu yuzden anne evıne gıdılmez bence sen onu yontmaya calış ne sevıyorsa aksam cocuk uyuyunca yap kahve yap mesela hadı de kapatalım tv yı naptın bugun anlat bak ben bunları yaptım de belkı ıkk basta sonuc alamıcaksın ama bır sure sınra sana ayak uydurucak emın ol
0 oy
(2 puan) tarafından
Eşinin seni sevdiğine emin olman lazım  sanki tek dünyada esin varmış gibi yaşama  mesela o konuşmuyorsa sende vakit geçirecek kendine daha iyi gelecek şeylerle vakit geçir ayni durum bende de var zamanla hersey eşim eskisinden daha iyi simdi önceden beni önemsemezdi bende 3 yıllık evliyim seviyorsa ilerde olur canım sıkma canını 
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Sanki benim esimi tarif etmissin bnde 28 yasindayim ve 10 yillik evliyim degistirmm yillarim8 aldi hala tam istedigim gobi degil ama baslardaki gibi de degil
0 oy
(1,538 puan) tarafından

Benim eşimde sessizdi şimdi 14 yıllık evliyiz evliliğimizin ilk 2 senesi içine kapanıktı sohbete girmezdi kimseyle şimdi ondan sonra bir açıldı bana susturamıyorum şimdide ama dışarıya yine kapalı sadece benimle çok konuşur ailesi bile şikayetçi bu durumdan sen nasılsın peki sohbet etmeyi severmisin? Zamanla seninkide açılır merak etme 

0 oy
(276 puan) tarafından
Kız bunda ne var benim eşimde çok sessizdir öyle oturup dakikalarca konuşmaz yapısı böyle senin eşimde öyle demek ki yapısı öyle sıkma canını sevmediğinden degil yani huyu o 
0 oy
(427 puan) tarafından
Sevmedigi konuları açıyorsan konuşmaz canim ozellikle dedikodu sevmiyorlar bi kadin arkadaşınla konuştuğunu gibi olmasını asla bekleme derim 
0 oy
(309 puan) tarafından
Hepsi aynı benimkide hep kendi haklıdır cocuga bisy diyeyim ortalığı yıkar tartışmalarda üste çıkar çok uzadimi kapıyı gösterir yada benle plan yapma der cocuk hasta olduğunda insan çocuğuna üzülür dimi ben direk yine napcakta tartiscak derim cocuk hasta olupta gece uyandığında ilaç ver diye basbas bağırır dediğini yaptım bukez heryeri alerji oldu çocuğun gördü sonucunu bidahaki hastalığında napcak merak ediyorum çocuk için sabrediyorum anliycan gül yüzüne degil sabir bakalim nereye kadar böyle giderse artık nasip
0 oy
tarafından
Peki bu durumdan rahatsz olduğunu eşine anlattnmı canm , 
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Ne yapacan kiz cok konisan erkek de herseye karışır oda ayrı birak suskun olsun zamanla ceneleri açılıyor merak etme 
0 oy
tarafından
Aynı durumdayız canım Allah yardımcımız olsun 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 311 göst.
3 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 272 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 479 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Aydagul (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 332 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,948 soru

11,374,144 cevap

34,856 kullanıcı