0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (134 puan) tarafından
Kızlar kızım 31 aylık tuvalet eğitimine başladım. Çişini tutuyor anlıyorum ama şöyle bi sorun var eğilmeden yapamıyor. Bezine yaparkende öyle çişte kakada. Lazımlığında uzun süre oturuyor ama asla yapmıyor. Ordan kalkıp eğilip yere yapıyor. Kızımı her duşa soktuğumda hadi annecim çişide yap diyince eğilip yapıyor. Tutmayı da biliyor ama ne klozete ne lazımlığa yapmıyor. Yardımlarınıza ihtiyacım var. Nasıl aşarım bu durumu

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
sticker al her yaptiginda duvara yapistirin. ilk baska klozette one dogru egilip yaparsa belki alisir. Tam da bilemedim hic duymadim cunku.. bir de dus esnasinda yaptirma iyi degil
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
canim alaturka vc varsa bide ona yaptirmayi denesen oturarak yapmasi gerektigini kavrarsa o kadar aorun yasicani dusunmuyorum benim oglumda egilerek yapiyor buyuk cisini ben comeltip yaptiriyorim simdi alisti daha kucik hala bez kullaniyoruz ama comelerek yapmayi biliyor ve daha rahat yapiyo egilmekten kizariyodu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 240 göst.
0 oy
0 cevap 35 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bahardy (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sblsbl11 (4 puan) tarafından soruldu

379,865 soru

11,371,204 cevap

34,854 kullanıcı

...