0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (3,419 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar kızım 26 aylık 22 aylıkken tuvalet eğitimi vermeye başladım 23.5 aylıkken öğrenmişti çok güzel gidiyorduk takı havalar soğuyana kadar gece altını yaptığı için çişini kilot bez aldım 24 aylıkken kilot bez kullanmaya başladık geceleri ve iki gün sonra da kızım gün içinde çişini hep altına yapmaya başladı iki aydır ne üstü ne ev kalmadı artık ben de doldum tastim bugunde kakasını mutfağa yapmış biraz inan sinir krizi geçirdim artık poposuna vurdum gitti yattı ben ne yapacam gece bezini kesmemmi gerekiyor anlamadım gitti nasıl yol izlemem lazım başına gelen varsa lütfen fikir verin artık evimin çiş kokusundan kurtulmasını istiyorum koltukların hep çiş kokuyor 

3 Cevaplar

0 oy
(7,292 puan) tarafından
Kardeşi varmi
(3,419 puan) tarafından
Yok canm tek çocuk
(7,292 puan) tarafından
Ya inat yapıyor yada dikkat çekmeye çalışıyor canım
(3,419 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canm ne yapmaya çalışıyor artık gece bez baglamiycam bir ay da öle deneyim
-Reklam-
0 oy
(747 puan) tarafından
Aslinda 22 aylikken baslamissiniz. Gecede baglamayin zayen. Bez kafalarini karistiriyor. Bende 22 aylikken basladim . Bazen bizimde oyle oluyo altina kaciriyo biraz sonra soyluyo ama tamamini hic yapmadı. Bence bezi kesin gecede. Alez kullanin isersede ona isesim islakligondan rahaysiz olsun
(3,419 puan) tarafından
Hiç rahatsız olmuyordu havalarda sogumustu hasta olcak korkusuyla bağlamıştım ama çok pişmanım
(747 puan) tarafından
İste tak cikar yapmican. Aslinda cocukta sorun yok. Basta guxel ogrenmis. Havalar sogsun isedigi an ustnu degisceksin bez baglamak cok geriletiyo cocugu
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Kafası karışmış çocuğun bez bağlayınca. Gece bez bağlamak lazım diyorlar hep 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 181 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde İnurggunes (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 114 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 240 göst.