0 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Eşimle tartışmıştık çok büyük küfürler duydum. Eşim öfkelıylen ne dediğini bilmez öfkemiz dinince konuştuk bır çocuk var dedık bu sefer annemler tavır aldı evet lafta arkamdalar ama ben onlara güvenip bu evliliği bıtiremıyorum 

4 Cevaplar

+2 oy
(7,654 puan) tarafından
Aileye güvenip evlenmedin ki ailene güvenip boşanma kararı alasın 
(7,654 puan) tarafından
Allah evine huzur versin sinirliyken kimse kimseye iltifat etmez eger aşılamayacak sorun yoksa konuşmayi deneyin o bebegi anasiz babasız birakmaya hakkiniz yok
(135 puan) tarafından
Ya zaten 4 gün kızım hiç görmedi aileler gırmese araya bız orta yolu buluruz benım ailem tek dediği boşan anne dıyorum adamın öfkesını öğrendik sinirliyken gözü kör bakıyor
(7,654 puan) tarafından
Ne kadar kolay Boşan demek evinize hic kimseyi karıştırmayın mübarek ay dua et
(135 puan) tarafından
Evlenırkende böyle yaptılar önce ne zaman gelecekler istemeye dıye yapıştılar sonra bu adamdan olmaz ayrılın dıye başladılar ben kimseyı dınlemedım evlendim düğünümde kımse yoktu yanımda  çocuk olunca barıştık yine bir küslük gelecek gıbı
(7,654 puan) tarafından
evindeki her sorunu ailene paylasma sen esinle cocugunla ilgilen küserlerse kendi ayıpları senin kararlarina saygi göstermeliler
-Reklam-
0 oy
(494 puan) tarafından
Bi nevi benm yaşadıklarıma benzer şeyler yaşamışsın canm bakmaya geldiler annem ablalarım çok beğendi illa olsun dediler daha ben 17 yaşındaydım sonra nişanlandım kavga gürültü hiç eksik olmadı ben nişanı atmak istedim annem atmadı eşim ve ailesi de atmadı ortada kaldım düğüne yakin bu defa ablam gil başladı nişanı at demeye neyse bi şekilde evlendim düğünde suratım hep asikti  evlendim bu defa yine eşim aynı şekilde olmaz küfürler hakaretler etti bana kaldıramayacağım şeyler yaptı ailem bu defa bosan diye tutturdu biz sana bakariz dediler  ama annem de esimden farksız oda sinirlenince aynı şeyleri yapacak bana bide dursun gulme konuşma gitme gelme diyecek beni calistirmayacaklar her türlü onlara bağımlı olacaktım boşanmanın bu defa kustuler bana yanii aşağı tükürsen sakal yukarı tükürsen bıyık Allah sabır versin canm seni çok iyi anlıyorum 
(135 puan) tarafından
Bende aynıyım işte peki evlımısın hala
(494 puan) tarafından
Evet evliyim çünkü eşim birakmiyo bi ara boşalacak dedim tehdit etti ki zaten boşanma bundan farklı bi hayatım olmayacak annem aynı eşimle çift karakter .... ama 2 3 senedir düzeldi eşim tamamen olmasada bi nebze çekilebiliyo  düşün yani her kavgada ailemi arardi gelin götürün kızınızı diye giderdim sabahına arardı gel çocuklari özledim seni seviyorum bilmem ne diye eski huyları o kadar kalmadı  sabret belki senin kide duzelir
(135 puan) tarafından
Ay okurken dedım bunları benmı yazdım acaba baktım sensın olasan aynıki düzelirler umarım kaderimiz yokmuş
(494 puan) tarafından
Aynn canm  aynı şeyleri yaşamışız senle dediğin gibi kaderimiz yokmuş ne diyelim buna şükür insallah düzelir senin eşin de bol bol dua et
0 oy
tarafından
Allah'tan başkasına güvenmem.

O kararı vericek raddeye tam anlamıyla gelirsem kimseyi görmem 
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Ailenle aranda ne olursa olsun ailenle aranda kalsın kocanlada aranda ne olursa aranizda kalsin gün gelir yüzüne vurulur canım sana tavsiyem sen ikisiylede düzelirsin digerleri unutmaz 
(135 puan) tarafından
Ben anlatamam zaten eşim yansıtıyor aıleme sonra ben cekıyorum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 173 göst.
22 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Belsev (891 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 428 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde Biktimusandim (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 608 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kubramustafa (65 puan) tarafından soruldu