0 oy
1,124 göst.
Aile kategorisinde (443 puan) tarafından

Guleyim mi sinir mi olayim bilemiom.dun pazardi malum esim evdeydi kahvaltyi kendi hazrladi centilmenlikten dgl yanlis anlasilmasin ;) sirf cocuga bakmim sen bak bn hazrlarim dedi.neyse gun boyu islerimi yaparken bebisim uyuyodu yaninda durdu.aksm ustu 4 gbi abisi aradi arkadaslaryla mangala gidiyormus snde gel demis.normalde gidim mi diye izin ister bn gidiom dedi.tm neyse gt ama gec kalma dedim tm dedi.gitti msj atti saat 9 gbi birazdan gelicem  askm ne yapiosun falan gbi kizacagimi bilio eve gelmeden basladi ilgi gostermeye kavga etmim diye.saat 12 ye ceyrek vardi geldi.sarjida bitmisti.eve ciktik klimayi ac dedim kostu acti.ne olsa bn getrrim askm su istiyon mu askm suclu suclu bakio.atom yaptrmis bnada sevmiom dedim zorla yarisini icirdi.niye bu kadar gec kaldin onlar bekar sen evlisin dedim.kirk yilda bi ciktim dedi.surekli sirinlik yapio kizmim diye.uzatmadim bebekten kizacak halim kalmadi.sizin eslerde de bu varmi suclu olunca bole hemen kizmadan ugrasma 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından

benim ki de yapar ben biraz uzatiyim kiyameti koparir hakliyken haksiz olurumm

(443 puan) tarafından
Zmnla dinginlesir cnm hepsinde sinir var :)
tarafından
hepsinde varda benimki asiri derecede annesine falan kizinca bende ona kiziom bisey demio artik :)
(443 puan) tarafından
Alismis demekki :)
tarafından
beninki sinirli die pek bisey demiolar bende susmam oyle pek alistik artik 7 ay oldu evleneli ama :)
(443 puan) tarafından
Ilk baslarda zor oluyo ama zmnla oturuyo hersey :)
-Reklam-
0 oy
(158 puan) tarafından

Aynı aynı benim eşim benim ki gezmeyi çok sever en geç 12de evde olucaksin derim ona geçen gece geldi 2de açtım kapıyı niye geldin saatte bak geldiğin gibi geri git dedim almadım :)

(443 puan) tarafından
Iyi yapmissin oyle olsa bnde almazdm.abisi dio bnim yanim da bn gozunu actrmam falan diye esime de surekli dalgaya alio izin aldin mi falan diye o da onlarin yaninda ses etme diyo :)
0 oy
(758 puan) tarafından

Olmazmi canim bizimki kedi gibi olur hmn bi şirinlik yapmalar cocuk gibi hareketler :) 

(443 puan) tarafından
Hepsi ayni makinadan mi cikmis bunlarin :)
(8,330 puan) tarafından
Su oy verme kotu kapandı yerıne begenı butonu koysalar barı.Güldüm bu lafa :)
(443 puan) tarafından
Ama oyle canm :)
0 oy
(1,430 puan) tarafından

aynı kuzum benimkide çok sık çıkmaz çıkıncaya 12den aşağı gelmez gelirken sevdiğim şeyleri falan alir uğraşır trip atacağımı bildiği için:D

(443 puan) tarafından
Bnimkide yapio :) cok cikmio o yuzden bsy demiom tatli alsaydin hic kizmazdm dedim valla aklima geldi keske alsydim dedi ;)
(1,430 puan) tarafından
bana çiğköfte akıyo dayanamıyorum:DD
(443 puan) tarafından
Ayy gel yapim sana cnm birlikte yeriz ":)
0 oy
(707 puan) tarafından

Benim eşimde ayda bir çıkar 12 gibi gelir ve benim için hiç sorun değil ayda bir gün gönlünce bir gün geçirmek onunda hakkı.ama benim bihtere gitmeme de aynı şekilde karışmaz.

(443 puan) tarafından
Bn cikinca saatli cikiom ve tek yollamio cnm o yuzddn bndd ona karisiom
(707 puan) tarafından
Anladım canım.bizde öyle bjr kisitlama da yok bazen aksamlari bende bayanlarla cikarim.saate hiç takılmaz.bilmiyorum bu tür şeylerin yaş ile alakası da olabilir belki
(443 puan) tarafından
Evet esim 23 yasinda  ve asiri kiskanc
(707 puan) tarafından
Ilerleyen yaşlarda değişecektir emin ol canım eşim ve ben 36 yaşındayız.
(443 puan) tarafından
Ins cnm hic umudum yok ama ;) yarin ablamla carsiya gtcem ona bile bahane ario gtmim diye :)
0 oy
tarafından

Bence cokta yuz verme seslenmedi der bu seferde benim esimin cikma huyu yok hic ole arkdas ortami vs ama bi dayisinin oglu var bas belasi tam cevreside kendisininde kotu aliskanliklari olan birisi surekli esime gel cikalim edelim diye mesj atar gecenin 2 3 unde bile arar sinir eder esime tepkimi gosteriyorum yoksa kiramaz kabul eder huyunu biliyorum insanlar boyle yoldan cikariyorlar valla

(443 puan) tarafından
Bnimkininde ole bi arkadasi vardi iki aylik evliydik o zmn surekli ario bi gun gidim dedi gttu kayinbabam aradi eve gel diye eve gelince kizdi evli barklisin gece gece ne dolasion diye.bnde o arkadsyla gorusmesini istemiom icio cunku kizdgmi bildgi icin aradigi zmn acmio tlfnlarini
tarafından
Zaten evli birini ne diye ararlar ki anlamiyorum :D
(443 puan) tarafından
Hic deme cnm siz artk bekarsnz gidin bekarlarla konusun :)
0 oy
(431 puan) tarafından

Benim eşim o saatte eve gelemez ne olursa olsun bir tek hali sahaya gider maça o da 1.5 saat sonra en geç evde olur onda bile o gün yemeği dışardan söyler sirinlikler yapar mesai 5 de bitiyor işinde en gec 17:35 de evde olur o da markete uğrar falan öyle  :) 

(443 puan) tarafından
Ohh valla guzel ismis :) bnimki tlfnla cok konusuyom diye kizio annemler uzakta surekli ariom ablami falan bazen kendinden ariom sana dk yapiom yine tlfnumu alion sinirsz hat alsam ancak kurtulurum diyo :)
(431 puan) tarafından
Aynen oyle aileler uzakta olunca konusmaya doyum olmuyor :)))
(443 puan) tarafından
Cenemizde dusuk galiba :)
(431 puan) tarafından
Hahaaa  tabi ki de :))
(443 puan) tarafından
Bazen tlfnla konusmaktan evin islerini yapamiom :)
0 oy
tarafından

Benim ki de öyle kendini suçlu hissediyorsa hani benim öpücüğüm demeye başlar hemen her seye yardıma başlar :D

(443 puan) tarafından
Kendine beddua eder bnimki opmessem mecbur kalirim oylede uyanik yani :)
tarafından
Çok uyanıklar ya :)
(443 puan) tarafından
Her huyumuzu biliolar ona gore davraniolar cnm :)
0 oy
tarafından

Benim esimde gec geldimi bende kizarim arkadaslarida hep bekar onlarla sen bir deilsin falan die  oda sut dokmus kedi gibi olur

(443 puan) tarafından
Sucunu biliosa iyi bari :)
tarafından
Bilir canim bazen bilmemezlige vurduruyo ama ilgilenmedim surat astim mi anliyo
(443 puan) tarafından
Kadin olark surat asmamiz meshur ztn :)
0 oy
(774 puan) tarafından

Vala benimki gec kaldıgı zaman hiç gelmez. Gider annesinde kalır evler yakın oldugu için. Ertesi gün kaçsa da yine olay çıkar. Kavga ederiz. 1 hafta hiç konuşmayız. Sürekli aynı döngü

(443 puan) tarafından
Bi hafta kuslugu goze alip gidiyormu yani
(774 puan) tarafından
Gidiyor arkadaslarına çok kıymet verir. İlla ki kavga etmem gerek çıkmaması için. Saldım ben de ne hali varsa görüyor o da :)
(443 puan) tarafından
Hic sevmem oyle iyi sabrediosun valla cnm :)
(774 puan) tarafından
Baktım kavga etmek çözüm getirmiyor laftan da anlamıyor bıraktım yakasını napıyım canım
(443 puan) tarafından
Bsy care etmiosa en iyisini yapmissn
0 oy
(8,330 puan) tarafından

Canım bi dönem bemde gittiği saatlerı sayardım.Ama her gelısınde kavga gurultu olurdu olay cıkarırdım.4 sene sonunda akıllandım artık karısmıyorum.O bana boynu egık kalsın.suvlu hıssettırınce acayıp kavgacı oluyolar.ha su da var arada eşlerin birbirinden ayrı takılmasında fayda var ozellıkle erkegın.Faydasız kısılerle takılmıyosa dert etme guzellıkle karsıla basının ustune koyar.denenmıstır :) 

(443 puan) tarafından
O da bni rahat biraksa olur cnm ama kiz arkadaslarima bile karisio :)
0 oy
(337 puan) tarafından

Benim eşim kizacagim hiçbir şey yapmaz benden izinsiz ne misafir kabul eder nede bir yerlere gider tabi aynı durum bende de var karşılıklı bizimki 

(443 puan) tarafından
Misafr olayina bayildim valla bn esimle o yuzden cok kavga ettimm
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Sanki bu hikâye  bana tanıdık  geldi  =D esimde öyle ayda yılda bir çıkar bişey olmaz  canım ya adam yine  düşünuyor  seni kötü bir şey yok ortada oda gelir hemen öper sarılır  biraz gec gelince sana şunu yapayım  bunu yapayım  öyle bende sıkıldığım için  geç geldiğinde  agresiflesiyorum  napayım  ister istemez =) 

(443 puan) tarafından
Gitsin diom sonrada kiziom :) ztn cok kizamadim gulesim.geldi yaptgi hareketlere :)
(1,146 puan) tarafından
Aynı ya =)) hemen gönül almayi  biliyor  eşim ama napayım  korkuyorum  akşam tek kalınca git diyorum ama içimden  gelerek  demiyorum bazen =D  binde bir  çıksa da  adam Korkudan eli ayağına  dolaşıyor benim yüzümden  =D
(443 puan) tarafından
Nsl bi korku verdysen adama :)
0 oy
tarafından

Yapar yapmaz mi sirinligiyle suc bastirma hepsinde var sanirim hani farkindayim uzatma gibisinden ultimatom veriyolar :D bende sirinligine katilirim sonra kizdigimi belli ederim konusurz haklisin der oyle tatliya baglariz :)

(443 puan) tarafından
Bi haklisin lafina tava gelemem valla bazen bilerek surunduruyom :)
tarafından
Esine bagli canim orasi da :D ben uzatirsam kavga kiyamet olur bunalir hemen kendileri hak verdigi  biseydede bidahakine dikkat edecegni yada yapmayacagni vilirim uzatmam
(443 puan) tarafından
Herkesin iliskisi farkli tabi cnm :)
0 oy
(1,350 puan) tarafından

Arada kirk yilda birse bisey olmaz abiside varmis sonucta bisey olmaz bidaha olmasn de 

(443 puan) tarafından
Smdilik bsy olmazda susarsam sklasir bu durum
0 oy
(56 puan) tarafından

Bu durum biz de de var üstelik bizimki 12 de falan da gelmez arkadaşlarıyla olduğu zaman gece 3         4  canı ne zaman isterse bende kızarım bağırırım senin hamile karın var ya onlar bekar kaçta giderlerse gider evlerine ama sen öyle değilsin derim kavga başlar sonra öyle bir üste çıkar ki ben suçlu duruma düşerim .   :(

(443 puan) tarafından
Valla ona asla izin vermem gece 3 nedir ya abartms seninki
0 oy
(929 puan) tarafından

Bizde Bursada oturuyoruz cumartesi günü aynısı başıma geldi . Eşim akşam 7 gibi arkadaşlarıyla görüştü bende bu ara kayınvalidemlerdeyim kendi annem falanda burdaydı . Saat 10 oldu aradı aşkım biz uludağa çıkıcaz 1-2 saat geç kalmıycaz iyi dedim geldi eve 11 gibi sıkı bişeyler giyindi gitti gece 2.30 ta geldi . Annesindeyüm ya yalnız değilim yoksa kapı dışarı çıkamyo :D bende dedim inşallah kayar düşersin :) ahım tuttu düşmüş kolu çıkmış gece kolumu ov dedi dedim git işine umrumda olmaz . Sabah bi şirinlikler bi tatlılıklar falan :) 1 aydır evdeydi hiç biyere çıkmadı  yoksa uzatırdım kan kustururdum ama kıyamadım yine :) aynı yani canım 

(443 puan) tarafından
Bnmkide oyle 2 aydr hep evdeydi hc ses etmedm o yuzdn az bsy soylendm :) ahin tutmus ama senin yaxik adama :)
(929 puan) tarafından
Benim gönlümü yapmazsa o saatte gelirse tutsun ahım :)
0 oy
(280 puan) tarafından

Ah bu kocalar yok mu ;) )) 

(443 puan) tarafından
Ne fenalar demi cnm :)

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 427 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,069 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 770 göst.
27 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu