0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (985 puan) tarafından
Kızlar ya hastaneye gidiyorum sürekli tsh düşük çıkıyor t4 t3 yüksek ultrasonda da guatr nodül yok ne olabilir ki bu .

4 Cevaplar

0 oy
(48,713 puan) tarafından
hasimato olabilir duzgun bir doktora görün
(985 puan) tarafından
Hasimato olsa tsh yüksek çıkmaz mı.  Endokrinoloji polikliniğine gittim böyle dedi çarpıntı ilacı verdi . 2 hafta sonra tekrar kan ver dedi
(48,713 puan) tarafından
hamileysen sakin ihmal etme canim tiroit onemli
(985 puan) tarafından
Yok değilim.  Teşekkür ediyorum
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Canim triod hormonlarin ya yavas calisiyor Ya da hizli Bunun icin ilac takviyesi alabilirsin Benim yavas calisiodu 3 yil ilac kullandim duzeldi Ama hamilelikte tekrar cikti yine ilac kullandim bakalim duzene giricek mi korkacak bisey yok yani
(985 puan) tarafından
Hızlı çalışıyor ama beni mahf etti.  Kolumu kaldıracak takatim kalmıyor.
(197 puan) tarafından
Hizli calisinca kilo da alamiyor insan Benimde tam tersi yavas ilaclarini duzenli al cnm Rabbim baska hastalik vermesin bunlar yine iyi
(985 puan) tarafından
Aynen Amin Rabbım sanada şifa versin
0 oy
(3,737 puan) tarafından
Benim de aynı şekilde şu an bi kan verdim 10 gün sonra çıkacakmış ondan sonra gidicem endokrine büyük ihtimalle haşimato canım bi düşüp bi yükseliyor 
(3,737 puan) tarafından
Ben emziyorum canım yeni doğum yaptım 4.5 aylık bebeğim adet hiç olmadım daha kilo kaybı yok doymuyorum sürekli yiyorum doyma hissim gitti sanki ateş basması ve ter kokusu da oluyor
(985 puan) tarafından
Benimde bebeğim 9 aylık emziriyorum adeti bebeğim 2 aylıkken olmaya başladım
(3,737 puan) tarafından
Ben daha hiç olmadı canım benim durum biraz daha vahim sanırım
(985 puan) tarafından
Umarım hemencecik geçer gider bu illet .
(3,737 puan) tarafından
İnşallah canım bakalım ne olacak
0 oy
(544 puan) tarafından
Canım benim troitlerde az çalışıyordu 2 yıl ilaç kullandım geçti çok şükür seninki De öyle birşey olabilir
(985 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum kardeşim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 35 göst.
1 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur29 (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
25 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minekm (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 140 göst.

380,890 soru

11,403,821 cevap

34,942 kullanıcı

...