0 oy
145 göst.
Diğer kategorisinde (1,538 puan) tarafından
saatliği ne kadarı hanımlar bizim matematiğimiz 73 geldi bunun için özel öğretmen tuttu kayınpederim saatliği 200e geliyor haftanın 3günü 2 saat ben bilmiyordum bu kadar olduğunu Fazla değilmi bizim zamanımızda etüt vardı okulda keşke öyle bişey yapsalar yine birde özel ders aldıran faydasını gördümü ilerleme sağladımı çocuğunuz

6 Cevaplar

0 oy
(4,988 puan) tarafından
Gecen yıl 150 ydi 

Normal 
(1,538 puan) tarafından
Ama ilgili bizim öğretmeninde arkadaşıymış sınav kağıtlarını alıcam nerede eksikler var ona göre yol alıcaz dedi inşallah faydası olur siz ne kadar sürede etkisini gördünüz
(4,988 puan) tarafından
Ben hocA bulamiyorum
Suan ariyorum  üniversite öğrencisi var ama ben öğretmen istiyorum oda yok
(1,538 puan) tarafından
Bizimkide doluymuş 2 gün verecekti kayınpeder ısrar etti 3e çıkarttı yok gerçekten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fiyatlar baya arttı ama 73 puan az değil biraz kendisi gayret edip onu 80 90 yapar 
(1,538 puan) tarafından
Bütün dersleri 100 bu böyle olunca hırs yaptı aslında kötü değil ağlıyor devamlı dedeside kıyamadı  herşeyde iyi olmak zorunda değilsin diyorum yok
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Öyle canım malesef 250 duydum ben
(1,538 puan) tarafından
Çok fazla ya birde okul içinde ekstra kitap alıyoruz bu öğretmende istedi milli eğitimin verdiği kitaplar yetersiz
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Az bile bacım. Ama ne gerek vardı 73 almış çocuk zaten. Özel dersi ben tavsiye etmiyorum bi eğitimci olarak, çocukları tembelliğe itiyor, okuldaki dersi ve öğretmeni ciddiye almamaya başlıyorlar, nasılsa özel öğretmenim var diye ders bile dinlemiyolar bi zaman sonra. Avantajı şu olabilir, eğer öğretmeni severse biraz motive oluyor çalışmakla ilgili ama ders almaya devam ettiği sürece, bırakınca eski tas eski hamam. Ücret çok değil ama onu bil. 
(1,538 puan) tarafından
Bende istemedim şimdi benim kızım sözele daha yatkın matematiği iyi değil ama düşündüğü kadarda değil hepsi 100 bu böyle olunca kafasına taktı hepsi iyi olsun istiyor sınav zamanı çok stres yapıyor kendine
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Bence fiyat olarak çok iyi toplam haftalık 6 saat özel ders alıyor bende gönderiyorum kızımı haftada bir gün 40 dakikadan 2 ders 100 lira veriyorum sizinki çok uygun 
(1,538 puan) tarafından
Faydası olur inşallah bilemedim bana yok diye fazla geliyor işte
(1,068 puan) tarafından
Olur canım merak etme kalabalıkta anlamadığını birebir  daha iyi anlıyor öğretmen problem çözdürdüğünde anlamadığı yerleri tekrar anlatıyor benim kızıma faydası oluyor
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yanlış anlama da hayatımda bu kadar saçma bir şey duymadım o çocuğa çok ama çok zarar veriyorsunuz bütün dersleri 100 bu 73 diye ağlıyor demissin çocuk neden ağlıyor bunun için 73iyi bir puan ve bütün dersleri de 100 demek ki psikolojik bir problemi var ben olsam o parayı hocaya vermem psikologa veririm  son olarak öğretmeninin arkadaşı sınav kagidina erismemeli hiç ama hiç etik değil 
(1,538 puan) tarafından
Bu konuda haklı olabilirsin tek çocuk diye iki tarafta hem eşimin ailesi hem benim ailem istediği herşeyi istisnasız yaptı bizde anne baba olarak yaptık imkanlar el verdiğince biraz mükemmelliyetçi bi çocuk çıktı ortaya tabi birazda şımarık nasıl böyle düşük alabilirim diye ağlıyor aldığı not çok iyi ama anlatamıyosun işte etiniğini falan bilmem ben öğretmenin dediği o hem ne var bunda sınavdan sonra sınav kağıdını incelemek istiyor nerelerde takıldığını görmek için

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Duruu12 (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 243 göst.
25 Nisan 2022 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 20 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mavinin (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 66 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lokumcum (98 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,708 cevap

35,174 kullanıcı

...