0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
Hanımlar çok güzel kaliteli ve uygun fiyatlı bebek bezi keşfettim. Hamileliğimde uygun fiyata bulduğumda hep prima stokladım ama numaralarını ayarlayamadım bebeğime göre o yüzden numarasına göre başka markaları araştırdım piyasada. Rossman ın Babydream bebek bezlerinden almıştım. Geçen gün 36lısı 29 tlye düşmüştü 4 paket aldım. Şimdi baktım 53 tl olmuş ama yine de piyasadaki diğer bebek bezlerinden çok uygun. Bugün kullanmaya başladım çok güzel yumuşacık parfümü yok yan bantları da çok iyi. Primanın premium care kalitesinde ama primada pişik yapmasın diye hafif yağlı losyon vardı sanki. Babydream de ondan yok onun yerine pişik kremi kullanıyorum. Aynı markanın pamuğu da çok kaliteli bu arada. Kesinlikle tavsiye ediyorum arayışınız varsa bir paket alıp deneyin derim. 

1 cevap

0 oy
tarafından
Rossmanın ürünleri güzel ya. Şu anlık bebek bekliyorum. Ben de oradan stok yapayım bari :) şu anlık bulaşık deterjanını ve duşa kabin ve wc ürünlerini kullanıyorum. Etkili oluyor. 
(450 puan) tarafından
Onlardan ben de mutfak ürünlerine dadanmıştım bir ara sonra şampuanlarından çok kullandım bebek bezlerini deniyim dedim baya sevdim hem çok uygun fiyatlı şokun a101 in bezlerini almaktansa bunu kullanırım çok daha iyi. Pedleri de çok güzel bak facelle nin günlük pedleri regliyken bile kullanıyorum.
tarafından
Alman markası ama baya iyi.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 185 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde & Madamcoco & (2,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 265 göst.
16 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Esra_esra (2,581 puan) tarafından soruldu
+16 oy
35 cevap 875 göst.