0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (788 puan) tarafından
Kızlar oğlum 9 aylık sadece sevdiği şeyleri yiyor muz yulaflı meyveli karışım pankek vs bunlar dışında bişey ağzına sürmüyor. Direniyorum yaptığım yemeği yiyene kadar başka bişey vermicem sık sık teklif edicem diye ama yok 8 de kahvaltı yaptı saat 4 sebze çorbası yaptım sürekli deniyorum yer belki diye bı kaşık yiyor bakıyor sevdiği şey değil ikinciyi asla yemiyor. Sürekli de aynı şeyleri yesin istemiyorum. Alternatif şeyler de deniyorum ama yok istediği şey gelene kadar aç duruyor. Açlıktan huysuz oluyo bu sefer. Nolcak böyle ya nolur bana akıl verin artık çok sıkıldım bu durumdan

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
bizimki de sebzelerle çok haşır neşir değil 8.5 aylık. sevdiği şeyi verirken 1 kaşık ondan bir kaşık sebzeden veriyorum :/ o şekilde biraz yediriyorum. 
-Reklam-
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Sadece sevdigi o iki sey mi var baska seyler yiyorsa yanında az bise ondan koyup bi o yemekten bi sevdiğinden kandirarak yedirebilirsiniz 
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Şimdiden yemek seçmeye başladıysa yandın sen. Seçtirmemeye çalış. Mesela önüne yaptığın yemeyi koy yemezse sende emzirme elbet acıkınca yiyecek. Ağlar sızlar ama takma 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 92 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 168 göst.
23 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hirakusunannesi (324 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
9 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Azramirac (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 118 göst.