0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (1,627 puan) tarafından
4.5 yaşında oğlum anaokuluna vermeyi düşünüyorum kahvaltıda hiçbir peynir çeşidini yemez sucuklu yumurta ,patates ,yumurta haşlaması, tost, patatesli yumurta yı yer. Yemek olarakta öyle sulu yemek yemez. Birde çok sakin çekingen bi çocuk. Okula gönderdiğim zaman ne tür avantaj ve dezavantajımız olur ?

2 Cevaplar

+1 oy
(1,575 puan) tarafından

Arap atı gıbı sonradan acılır tanıyamazsın o kadar dıyorum :D öyle de olması gerek bu devirde

yemek konusuna gelince sabah evde de yuksek ıhtımal mırın kırın edip yemeden gıdecegını ıcın beslenmesini bitirir bıtırmezse ac kalacağını bır sure sonra idrak eder yemeye baslar hem arkadaslar ıle daha kolay yiyorlar yemek ısı cozulur en onemlı sı sosyal ortam kesınlıkle cok ıyı gelecektir 

(1,627 puan) tarafından
O kadar içim rahatladıki yorumun sayesinde teşekkür ederim:) arkadas edinmeyi sever ama utanır birinin yanına yaklaşmaya. Hatta 3-4 ay öncesine kadar parkta kaydırakta bi çocuk varsa kaymaya bile çıkmazdı o gitsin sonra çıkarım diye şuan bi tık daha iyi ama yinede sosyalleşsin istiyorum. Bende çalışıyoruö kayınvalidem bakıyor sıkıldıkça eline tablet telefon veriyor çocuk oyun kurmayı bile bilmiyor bugün net aldım kararı biraz öksürüğü var geçsin yollayacağım inşallah :)
(1,575 puan) tarafından
oksurugu de bekleme cunku okula basladıgı an hastalık zaten hayatınızın bır parcası olacak 1 aydır hastayız mesela biz :D kısır donguye gırıyor cocuklar hep bulasıyor birbirlerine :D
(1,627 puan) tarafından
Ayy bundan çok gözüm korkuyor zaten :D bağışıklığı destekleyici bişeyler almam lazım
(1,575 puan) tarafından
Bende aldım ama nafile kuzum ya
-Reklam-
0 oy
(810 puan) tarafından

Bu çok güzel bir post, seneye benim de işime yarayabilir cevapları bekliyorum ben de :)

(1,627 puan) tarafından
Pek ilgi çeken bir post olmadığı için cevap verende olmadı :)
(810 puan) tarafından
Demek ki kimsenin yazacağı yokmuş :)
(1,627 puan) tarafından
Neyse ben bi kaç hafta sonra deneyimlerimi bu posta sana cvp olarak yazarım :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
9 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Azramirac (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 170 göst.
23 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hirakusunannesi (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
8 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.