+1 oy
568 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar size Instagram'dan gelen linklere Sakın ama sakın tıklamayın Çünkü hesabımızı çalıyorlar Dünden beri 4 kişinin hesabına çalmışlar

Bu arkadaşımın da hesabının çalındığını Biliyorum hatta isterim de paylaştım ve mesaj geldi:D Gerekeni yaptım

altta küfür ettim azcık nezih karakterim ile:D Beni nasıl kötü söz çıkartıyorlar ağzımdan mübarek gün 

image

image

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hahaha küfürbaz haydoooo :D

tarafından
Hahaha hak etti ama he:)
-Reklam-
0 oy
(97 puan) tarafından
Ay yok ben hiç inanmam direk silerim ahahah çok güldüm kizz
tarafından
Hahahah kız hesap arkadaşımın ama ben 1 saat öncesinde gördüm hesabının çalındığını Çünkü hikaye paylaşacağım para falan böyle koymuşlar IBAN falan sordum hemen kızı abla dedi çalmışlar hesabın link geldi dedi Ondan bir gece önce de ikimizin ortak arkadaşın hesabı çalınır da Instagram süreyim de var şu an öyle olunca tabii Ben de dedim Dur bir oynayayım☺☺
(97 puan) tarafından
Ayy yaa çok iyi yapmışsın ahaha kizin tepesine gülüyorum hala tek uyanık sensin tabii oh olsun ona
0 oy
(15,999 puan) tarafından
Hahaha bide üste çıkmaya çalışıyor ne kadar komiksin diye 
tarafından
Hqhqhqh şaka yapıyorum sandı Halbuki bunlar bana mesaj atmadan bir saat önce ben storyim de paylaştım bakın arkadaşımın hesabı çalınmış diye Daha sonrasında nasıl hikayeme bakın deyip hikayemi bunlara geri gönderince engel attılar
0 oy
tarafından

Kız Allah seni napmasin:D

tarafından
Hahahahah iyi olmuş ama demi:)
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Evet ya annemede geldi öle mesaj para kazanmak istermisin numara verym die
tarafından
Ay yok yok inanmayin
0 oy
tarafından
Oh iyi yapmışsın da keşke akıllansalar
tarafından
Kız yok yok Nerede kaynımın kızının hesabını çalmışlar iki tane arkadaşımın hesabını çalmışlar sonra arkadaşlarımın kuzenlerin hesabını falan çalmışlar böyle link yollayarak
0 oy
tarafından
Mors olmuş resmen:)))
tarafından
Hahaha hakketti ☺☺ oylama yap dedi bacım ben de Resmi gördüm Oynadım ne yapayım☺☺
tarafından
En son ne gülüyorsunuz kürtaş yapıyah deseydin agahahahah
0 oy
tarafından

nezih karakterini ile sana küfür ettirenler utansın :D

tarafından
Hahahaha demi knka ya ben öyle biri miyim :))
tarafından
yok canım küfür nedir onu bile bilmezsin sen kimden öğrendin Google a mı sordun :)))))
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Kız normalde anlaşılınca hemen engelliyorlar ama sana cevap vermiş demek çok zoruna gitmiş hahahha:D

tarafından
Hahahahah kız şaka yapıyorum sandığı hiç hikayeme bakmadı çünkü bir saat önce hikayemde paylaştım bakın hesap çalındı diye Daha sonrasında nasıl hikayemde paylaştığı mı buna gönderdiği Sen beni engelledi Çünkü kız komşum oluyor benim ve söyledi abla dedi bak hesabım çalınmış☺☺
(3,156 puan) tarafından
Salaklar millet çalışıp kazanıyo bunlarda kolay yoldan para bulma peşindeler Rabbim fırsat vermesin hiçbirine inşallah...
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Hshsh kız bende arkadaşımın hesabını çalan kişiye yazmıştım. Doğumdan bir çıktım benim hesabı da çalmışlar linke tıklamadim ama küfür falan yazmıştım görüldü atmıştı kinlendi bana herhalde benimkinide çaldı :) 
tarafından
Hahahaha kız dur benim de başıma gelirse hahaha
(1,964 puan) tarafından
İnşallah gelmez canım geri alinmiyorda
0 oy
tarafından
Hahajahah çok iyi ya :D
tarafından
Teşekkürler bebeğim:)
0 oy
(5,365 puan) tarafından

Ayy Allah seni napmasın hadi yallah deseydın:D

tarafından
Gahahaha merak etme iyi yallah ettim☺☺
0 oy
(2,358 puan) tarafından
Kız ben bu postu hortlatmak istiyorum gerçekten çok çok güldüm yaaaa:)))>)))))))))))))))
(2,358 puan) tarafından
Gerçekten çok iyi resim atmışsın yaaa:))))
tarafından
Hak ettiler ama :)))
(2,358 puan) tarafından
Kesinlikle hak etmiş:)))) bana da yazan olursa senin yöntemi deneyeceğim:)))(
tarafından
Dene dene ☺ ama sakin linklere tıklama he
(2,358 puan) tarafından
Yok canım merak etme:)))

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 193 göst.
0 oy