0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Oglum ailenin 2. Torunu ilk torun oglumu cok kiskaniyor bu arada oglum 11 aylik ne zaman eline bi oyuncak alsa oglum ki kendi oyuncagi eltimin oglu gelip elinden aliyor bu arada o 5 yasinda bu sene anaokuluna gitcek kaynim ve esim bi is icin 3 ayligina yurtdisina gittiler ve biz eltimle beraber kayinvalidemgilde kaliyoruz ama cocuk ogluma 5 dk rahat vermiyor normalde oglum alir eline 2 oyuncak yarim saat falan tek oynar ama cocugumun duzeni kalmadi biz gelirken oglumun butun oyuncaklarini getirdik sikilmasin degisik degisik oynasin diye ama hep aliyor oglumun elinden bende eltimle aram acilmasin diye ses edemiyorum bu duruma ama sikilmaya basladim ne yapcam ben yaaa 

5 Cevaplar

+1 oy
(119,066 puan) tarafından
bi sure kendi ailende gitsen 
tarafından
Kendi ailem 10 saat uzakta canim yoksa direk oraya gider kalirdim rahat rahat
(119,066 puan) tarafından
haah bak onunuz bayram onu bahane et aldir biletini git bemce
tarafından
Bayrama eltim gitcek zaten kendi ailesine ama sonucta temmuza kdr beraberiz ve ne yapcam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(9,479 puan) tarafından
Kendi evimde kalordım öyle kalabalık evde yaşanır mı yaa 
tarafından
Bende kendi evimde kalma taraftari idim canim ama kayinpeder ve kayinvalide cocukla tek kalma basinda erkek yok olmaz oyle genc bi kadin kalamaz tek dedi getirtti bizi buraya
(9,479 puan) tarafından
Ne kadar saçma bir düşünce eşim kaynanamlar hep memlekete gitti cenaze için 1 haftadır tekim hçibiley olmuyor. Sana mı givenmiyorlar ben olsam kavga çıkarırım benimki de küçük üstelik eşin askere gidecek kendi evimde kalıcam asla kalamam lalabalık evde heleki çocuğuma huzur vermiyorlarsa
tarafından
Bu gidisle kendi ailemin yanina gitcem zaten olmuyor boyle bana guvenle alakali degilde canim kendi evimizin oldugu mahalle pek tekin degil sanirim ondan
(9,479 puan) tarafından
Kendi ailnede kal o  eşin inşallah anlayış gösterir canım
tarafından
Esim en basinda dedi bana canim ama ben 10 saat uzaklikta olduklari icin otobus yolculuguna cesaret edemedim ama en sonunda ucakla fln gidicem bu gidisle
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Kıskançlığından yapıyor. Sende onun elinden al ilk bejim oğlum aldı falan de. O çok küçük abisi falan de. 
tarafından
Acayip kiskanc yaptim dediklerini bende kucugum diyor yada küsüyor gunde 20 kere bi sebeb bulup küsüyor cocuk yani
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim 5 yaşındaymış neden kiskaniyor anlamadim hadi 2 yas 3 yas desen tamam da. Sen ona söyle yapalim boyle yapalim diye yönlendir  o senin kardesin de yani ssvdirmeye çalış terslerme sakın daha da kötüleşiyor 
tarafından
Asla terslemedim bugune kdr annesi onu terslediginde orta yumusattim ama artik kabak tadi vermeye basladi bisey soylesen küsüyor agliyor fln gunde 20 kere küsüyor bi sebeb bulup
(3,950 puan) tarafından
Hmm bilemedim ki canim yaa insalalh düzelir
tarafından
Insallah valla cunku artik zor tutuyorum kendimi cocugumu ezdirmek istemiyorum
0 oy
(4,962 puan) tarafından
O çocuğuna terbiye vermesi lazım canım gormuyo mu ayıp yani
tarafından
Canim annesi mudahele ediyor ceza veriyor gerekirse ama yarim saat sonra gene ayni
(4,962 puan) tarafından
Annesi gerekeni yapiyosa ozman başka odada çocuğunla oyna canım, çocuk bu kiskanclik illa olur
tarafından
Vallla hakkini yiyemem mudahale ediyor o zamanda yanimiza geliyor kacis yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 256 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde Melekkk (9,936 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 113 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 286 göst.
23 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu