+1 oy
327 göst.
Aile kategorisinde (1,730 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
2 tane kızı olan anneler nasıl geçiyor memnun musunuz bu durumdan ilk bebisim kız bugün doktorum bu bebeğimi de kıza benzetti açıkçası biraz üzüldüm bu erkek olsa bir farklılık olur diye düşünüyordum neyse 2 tane kızı olanlar hayat nasıl geçiyor  

19 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

yorum yok ❤️
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Harika tatlım birbirlerine arkadaş oluyorlar bir  oluşum var 

Rabbim sana da tattırsın
(1,730 puan) tarafından
Amin canim sağlıklı hayırlı olsunda
0 oy
(1,921 puan) tarafından

Iki oglu olan olur mu :D Olsun canim rabbim ilerde bide erkek evlat  verir insallah ❤

(1,730 puan) tarafından
2 tane kızım oluyor zaten :)
(1,921 puan) tarafından
Oglan yazacaktim :D
0 oy
(15,823 puan) tarafından
İki kızım bı oğlum var kızlar arkadaş oluyor inankii yoldaşlar bana benimle gülüp benimle uzuluyorlar arada birbirlerini yeselerde bı kızı olmalı insanın derleryaa çok doğruymuş☺️❤️❤️
(1,730 puan) tarafından
Bizim 2 tane oluyor o zaman :)
(15,823 puan) tarafından
Evet evet Rabbimmm bağışlasın inşallah ❤️
0 oy
tarafından

2 oğlu olan olmuyor mu :D

tarafından
ablan yapınca böyle olur işte :)
tarafından
Beni örnek alıyor napsin jdjdjs;)
tarafından
mütevazi tavrımı bozmicam sonra WhatsApp dan söverim sana borcum olsun :)))))
tarafından
Ben küfür bilmem lütfen pisikolajimj bosmaaaa:)
tarafından
tabi cağnımmm tabi hiç Bilmezsen:)
0 oy
(2,097 puan) tarafından
İki kızım var ama henüz küçükler ilerde güzel olacak diye ümit ediyorum:))
0 oy
(5,240 puan) tarafından
17 aylik bitane 1 aylik bitane biri güneşim biri mavim dünyaya bedel evladın kızı erkeği olmaz valla bundan sonrada cocuk düşünmüyorum iyikide kızlar iyikide kızlarım var 
0 oy
(1,100 puan) tarafından
2 tane kızım var muhteşem bir duygu canım kızlarım benim kurban olurum Yaradana 
0 oy
tarafından
O kadar iyi ki birbirlerine arkadas oldular 1.5 yaş var aralarında iyiki pes pese olmuş diyorum 
0 oy
(1,243 puan) tarafından

Benim iki tane kiz o kadar guzelki çok seviyolar birbirlerini insallah ilerde de oyle olurlar  aralarinda 20 ay var sadece 

image

(1,243 puan) tarafından
Ayyy çok teşekkür ederiz teyzesii ♡♡ ilk zamanlar zor oluyor ama sonra geciyor :) masallah sizede saglikla buyut ikisinide
tarafından
yaaa nasıl tombişler maşallah subhanallah rabbim nazardan kem gözden korusun
(1,243 puan) tarafından
Sagol teyzesii çok teşekkür ederiz :)) ♡♡♡ aminnn cumlemizinkini inşallah
(2,449 puan) tarafından
A5 maşallah subhanallah o gözlere
(1,243 puan) tarafından
Çok teşekkür ederiz canim ♡
0 oy
tarafından
Ilki erkek olsaydi ikinciyide erkek isterdim :) ama ilki kiz oldugu icin ikincininde kiz olduguna farkliliktan ote uzulmemiştim her abla bir kiz kardes ister cunku kendine sor kiz kardeşmi istersin erkek kardeşmi ,:)  ,ikinci kizim uslu rabbim dagina gore kâr vermiş birbirlerine cok guzel uyum sagliyorlar  ama daha kucukler biri 33 aylik digeri 9 aylik :)
(1,730 puan) tarafından
Aynen canım ilk başta sağlıkli hayırlı olsunda 2. Yi erkek istedim sanki kız olması daha hayirliymis demek ki
tarafından
Valla canim senin istemenle olmuyor rabbim her bebegin kaderini kismetini cinsiyetini ruhunu daha dogmadan belirlemiş kiminin şansi olur kiminin sınavı .Rabbim hayirlisini versin deriz .
Bazen erkekler hayirsiz oluyor bazen kizlar bilemezsin .
Bana sorsan  eşim 8 erkek kardeş 1 kiz kardeş .
Kayinpederim ameliyat olacak kimse refakatci olmuyor adami dislayan dislayana  
Yazik bir adam 8 cocuga ayni odada bakmiş bir adama bakamiyorlar .
Hayir bu demek canim .
(1,730 puan) tarafından
Çok güzel açıklamışsin gerçekten aynen öyle rabbim hayırlı ve sağlıklısini versin gerçekten
0 oy
(106 puan) tarafından

1 tane kızim var olmaz mıii :D zaman nasıl geçiyor evde bilmiyorum şuan uyudu bende perttt oldum:D

0 oy
tarafından
Benimde bir kızım var 19 haftalık hamileyim ve erkek dedi doktorum ama bir çocuk daha istiyorum ve inşallah Rabbim güzel kızıma bir kız kardeş nasip eder hep derdim iki kız annesi olmak çok güzel bir şey olmalı oğlumuz doğsun hayırlısıyla inşallah bir kızımız daha olur
0 oy
(4,152 puan) tarafından
3 kizim var cok sukur bin sukur harikaa bir duygu
(1,730 puan) tarafından
Allahtan sağlıklı hayırlısı olsun diyelim :)
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Birbirlerine arkadas sirdas yoldaslar bazen de kedi kopek gibiler ama sonuç candir yani rabbim saglik versin once 
0 oy
(2,449 puan) tarafından
İki kızım var daha küçükler tabi kavgada ediyorlar beraber oynuyorlarda
0 oy
(540 puan) tarafından
Benim bir kızım var 3 yaşı dolacak Temmuz da ben de 16 haftalık hamileyim daha öğrenemedim.Hamileliğimi duyan erkek olur inşallah diyor benim de kızım olsa bir tane daha çok sevirim tabi erkek de evlat o duygu da başkadır eminim ama bana iki kız çok hoş geliyor birbirlerine arkadaş dost sırdaş destekçi güzel bence
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Evlatin kızı erkeğinin ne önemi varki 

Şükret ki Rabbim yine kız evlat nasip etmiş sana.
Kızına Bacı kardeş herşey olur.
Mevlam herkesin gönlüne göre versin 
0 oy
(10,932 puan) tarafından
Benim bır kız bir oglan ama ben iki kız kardesim. Birbirimize sırdaşız yoldaşız candaşız. İyi ki kız kardeşim var erkek degil. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 241 göst.
3 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melek.hfs (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 156 göst.
0 oy
15 cevap 297 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 698 göst.
19 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,921 soru

11,373,091 cevap

34,855 kullanıcı

...